Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Kendo sau userul care a cerut sa-i fie sters contul....
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
cminor
Thu Apr 30 2009, 11:10AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
si cu asta inchei acest subiect.



Kendo

Message Sent:
Thu Apr 30 2009, 08:16AM

Message Read:
Thu Apr 30 2009, 10:57AM

Sterge Va salut,

Oricine poate gresi, asa ca nu ar fi o rusine ca adminul care a sters contul "la cererea mea", sa isi ceara scuze pentru atitudinea rautacioasa/incompetenta de care a dat dovada atunci cand l-a sters, deoarece eu am specificat motivul..., astfel ca daca se stia ca reclama la cruci este temporara (lucru pe care eu nu il stiam), trebuia sa mi se spuna si nu se mai ajungea la stergerea contului, dar deh..., bucuria cred ca a fost asa de mare ca sa arate ce tare este omu';
de ce sa mai fim si de buna credinta cand putem sa "dam cu paru' ";
sa nu ma intelegeti gresit, dar mie chiar mi-a provocat suferinta acea reclama, nu suport..., imi aducea aminte de...suferinta !!!

Nu cersesc sa intru inapoi pe site pentru ca nu sunt dependent si nici nu vreau sa fiu vreodata dependent de vreun site, ceea ce nu inseamna ca nu mai vreau sa fiu vreodata membru pe acel site;
daca adminul recunoaste greseala si isi cere scuze se poate activa din nou contul, altfel NU, pentru ca nu admit sa fiu umilit de orgoliul celor care se cred mai presus de buna credinta;
corect era sa fiu instiintat de faptul ca reclama era temporara inainte de a se lua decizia, deoarece eu am solicitat stergerea contului crezand ca acea reclama era permanenta,
dar ciudat pare sa fie si altceva, si anume starea de "unison" asupra situatiei/"tacerii", desi a fost un admin cu care am discutat mai multe si foarte dischis (pe yahoo), care a fost intelegator asupra situatiei, dar se pare ca nu a avut totusi puterea de a indrepta situatia, chiar daca a fost o greseala dintr-o eroare .

Daca se hotarasc sa se indrepte lucrurile eu voi reveni, dar nu in conditii de dictatura (scuze de afirmatie) .

Toate cele bune !


raspunsul meu pe mail:


1. Deja vad ca vorbesc degeaba: ai cerut stergerea? s-a executat !
2. adminul nu are de ce sa isi ceara scuze si de altfel din acest moment esti banat definitiv pentru aroganta si mai ales "inocenta" cu care acuzi.
3. admin nu avea cum sa stie daca reclama era definitava sau nu, Google sunt cei ce pun reclamele, admin doar ofera spatiu.
4. cazul e inchis, ma asteptam doar sa spui ca a fost o neintelegere nu sa dai vina pe admin.
Chiar TE ROG sa nu mai intri si nici sa imi mai trimiti vre-un mail.


Back to top
admin
Thu Apr 30 2009, 02:11PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Ca sa lamuresc pana la capat situatia:

1 - Nu eu i-am sters contul, ci un alt admin ...
2 - Cel cu care a discutat pe YahooMail, am fost eu, deci nu poate sa spuna ca nu am avut "bunavoita" sau "intelegere" ...
3 - Felul in care a pus problema, atitudinea lui si gandirea m-au facut sa ma "turez" acum si eu, chiar si dupa ce i-am explicat foarte civilizat si frumos, ce s-a intamplat de fapt cu aceea reclama, si ca portalul Clape.ro nu are nici un "amestec" in privinta acelei reclame, fiind un spatiu subinchiriat catre Google ... Iar aici am sa mai fac o precizare, spatiu de pe urma caruia iese fenomenala suma de aproximativ 2 sau 3 dolari pe luna.


[ Edited Thu Apr 30 2009, 02:15PM ]


Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap