Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nu merge sa cauti ceva pe site ?
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
ST_FN
Tue Dec 01 2009, 08:18PM
Registered Member #8392
Joined: Tue Nov 17 2009, 07:46AM
Posts: 23
Nu merge "cautarea" pe aici....
De ce nu merge nu inteleg.....

Back to top
admin
Tue Dec 01 2009, 08:56PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
merge fara nici o problema ... Doar trebuie sa stii sa cauti ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
DorinelParadox
Tue Dec 01 2009, 09:07PM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
depinde ce text scrii ! in SEARCH!! scrie corect si la subiect ! si vei gasii !

Back to top
luchiana
Wed Dec 02 2009, 09:15AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Nici nu o sa gasesti ceva prea curand la felul cum esri tu,.st_fn. in primul rand pentru ca pe site-ul asta nu e obligat nimeni dar ABSOLUT nimeni sa stea sdupa fundu' tau iar atata timp cat scrii pe chat "baaa Matrafox baaa" sau ..."sta luchiana pe chatsi vb doar despre vremesi raceala" ... poti fi convins ca nu o sa gasesti mai nimic pe aici ..... NUMA BINE !!!

Back to top
ST_FN
Wed Dec 02 2009, 10:36AM
Registered Member #8392
Joined: Tue Nov 17 2009, 07:46AM
Posts: 23
oooooooooooo... iata ca exista si altcineva in afara de cminor...
Va buriciti 'geaba doamna profesoara.. nu am vrut decat niste raspunsuri ... iar unii car ar trebui sa raspunda cand sant pe aici au ignorat cererea mea.
As fi inteles daca nr celor de pe site ar fi fost colplesitor la ora respectiva dar nu eram decat trei baieti si fete...
Cat despre discutiile personale care le tine un admin : scuze... nu se face asa ceva. Puteti dezvolta discutii private despre ce mai faci , ai mai fost , deastea - in privat nu in chat ul public.
Daca nu acceptati si pareri care nu sant intotdeauna laudative la adresa voastra nu va vad bine...asta asa ca s o spun cu finete... Cat despre "bai matrafox" cu scuzele de rigoare a fost o expresia folosita cu scopul clar de face adminul vizibil sau sa reintre in dialogul in care eram si din care a iesit subit fara explicatii.
Acestea fiind spuse va doresc o zi placuta.

Back to top
Matrafox
Wed Dec 02 2009, 10:56AM
Guest
ST_FN-ule te rog sa fii mai respectuos mai ales cu o persoana de sex opus.In ceea ce ma priveste acel apelativ cred ca nu mi s-a adresat mai ales pentru ca banui nu am tras izmenele odata.
Pe acest site pe chat oricine este liber sa discute ce vrea inclusiv despre retete culinare sau pampers pentru copii.NU poate veni nimeni din afara sa ne impuna noua reguli ,din contra noi am facut un regulament pe care vad ca nu l-ai citit cand te-ai inscris pe site.
Cand o sa cheltui si tu timp si bani pentru bunul mers al siteului o sa acceptam si unele propuneri de noi reguli.
Daca ai probleme tehnice acelea se discuta pe forum si uneori daca este online cineva care se pricepe normal ca se poate discuta si pe chat sau instant chat unde e mai rapid.
Cat priveste parerile laudative nu cred ca ai luat tu atatea injuraturi cate am luat eu de cand sunt pe acest site deci sunt obisnuit sa tratez cu persoane care cred ca au numai drepturi si nici o obligatie.
In sfarsit iti doresc si eu o zi buna si daca nu esti de acord cu acest site spune-ne ca ne putem strange mana si ne despartim amiabil !

[ Edited Wed Dec 02 2009, 10:58AM ]


Back to top
ST_FN
Wed Dec 02 2009, 03:26PM
Registered Member #8392
Joined: Tue Nov 17 2009, 07:46AM
Posts: 23
bine matrafox... cum zici tu.
ma conformez.
am incercat doar sa fiu constructiv. nu am injurat sau jignit pe nimeni - cred - dar daca asa s a vazut va rog acceptati scuzele mele.
o zi buna.

Back to top
luchiana
Wed Dec 02 2009, 07:26PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
deja cred ca s-o ajuns prea departe...
- eu draga st_fn doar am reprodus ce ai scris tu. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
- daca erau foarte putini online inseamna ca nimeni nu a putut/vrut sa raspunda cererii tale... nu e obligat nimeni sa stea dupa tine/mine/altii ....

- daca te-o deranjat ca eu discutam despre raceli, vreme, etc...puteai sa-mi scrii un mesaj privat (am vazut ca stii ce-i ala)

- daca intrebarile /cererile tale sunt urgente si nu pot fi amanate puteai deschide un thread, asa cum ai facut ulterior

-suport mult mai bine criticile decat laudele, asa ca te rog sa nu ai impresia ca esti diferit de altii .... ca tine sunt si au fost multi si (culmea) cu fiecare am ajuns sa ma inteleg, chiar daca sunt atat de banala in subiectele pe care le abordez pe chat .... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
- nu trebuie sa te aprinzi asa de tare pentru ca vreau sa cred ca intentiile tale poate nu au fost astea...iar daca stiam unde se ajunge nu starneam discutia
(aaa, si nu stiu ce inseamna "a te burica" ... lol ..._

Numa' bine, pup!!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif

[ Edited Wed Dec 02 2009, 07:30PM ]


Back to top
cminor
Thu Dec 03 2009, 09:02AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
daca ai chef sa te extrapolezi in zone mirifice, te rog sa nu mai accentuezi nuantele de izoteric in threaduri ce nu isi au metastaza in corelatia nonfeerica lipsita de respect si insinuant, deoarece categoric si cu nonsalanta vei lua bilet catre vesnicele plaiuri ale vanatoarei de invitatii respinse din motive de ban pe IP.
Mistourile ieftine, si conotatiile de ordin luciferian se regasesc in orice incercare de comunicare din orizontul tau.
Asa ca STeFaNe daca ai chef de discutii serioase ce nu abunda in comunicatie derizorie si plina de mistouri, esti bine venit.
Daca insa ai chef de "buriceala" s-ar putea ca unii admini sa nu aibe chi-ul meu si sa iti mute karma in zona feng-shui numita lista de useri categoria ban.

[ Edited Thu Dec 03 2009, 09:04AM ]


Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap