Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Probleme la upload !?
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
elsiN
Mon Aug 11 2008, 07:03PM

Registered Member #305
Joined: Thu Jul 10 2008, 11:45AM
Posts: 40
observ ca degeaba uploadez atat timp cat nu apare la download....

[ Edited Sat Aug 14 2010, 04:01AM ]


Back to top
Matrafox
Mon Aug 11 2008, 07:36PM
Guest
Elsine sunt f multe piese la upload azi se vede toti adminii am fost ocupati.Fileurile trebuiesc aprobate, sortate de catre un admin ele nu apar instantaneu pe site.Ma apuc imediat si daca ai pus ceva la upload o sa apara pe site.
P.S.Revin cu un edit.Intre timp m-am uitat si nu este nimic la upload cu numele Elsin.

[ Edited Mon Aug 11 2008, 07:58PM ]


Back to top
admin
Mon Aug 11 2008, 07:54PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
De cate ori sa va mai dau link-ul de la pagina asta ???? LINK: Click aici ! ... Asta ca sa nu tot puneti aceleasi intrebari de 1.000 de ori ...

Back to top
Romy_NT
Fri Aug 13 2010, 06:58PM

Registered Member #9208
Joined: Thu Apr 15 2010, 04:38PM
Posts: 47
Sunt cateva zile de cand am urcat doua set-uri pentru KORG,si nu au aparut nici pana acum.
Ce se intampla?

Back to top
Sergiu Prodan
Fri Aug 13 2010, 07:03PM
Guest
nu exista sa stea un fisier la upload 2 zile !! asta sa o spuneti la popa din bargau !! ori nu ati facut uploadul corect ori a fost verificat si careva din admini am considerat ca ceva nu e in regula in fisierele respective ! fiti atenti cand faceti upload dati denumiri exacte si precise incadrati-le in categoriile corespunzatoare si faceti-le in formatul acceptat de site ! daca se poate sa scrieti corect si la descriere ce contine fisierul uploadat ar fi tare bine pt ca nu degeaba sa creat sectiunea descrierii ! multumim !

Back to top
Romy_NT
Fri Aug 13 2010, 07:15PM

Registered Member #9208
Joined: Thu Apr 15 2010, 04:38PM
Posts: 47
Am respectat de la A la Z conditiile de upload.
Am urcat doua set-uri pt KORG PA-80,arhivate.
Daca ar fi fost ceva in neregula cu fisierele pe care le-am urcat,nu ar fi fost corect sa fiu informat?

Back to top
Sergiu Prodan
Fri Aug 13 2010, 07:24PM
Guest
nu neaparat ! uite mai pune odata dac nu ti-e prea greu si o sa le verific eu personal ! ok ? dar sa stii ca nu e obligatoriu sa informam pe nimeni in parte ca nu e ok ! daca ai stii cate fisiere sunt refuzate intr-o zi si cate sunt dubluri sau prostii etc ... sau cate nu sunt descrise sau cate scrie una in ele si de fapt e altceva !! ajunge sa le triem la cati oameni suntem nu sa mai si scriem mesaje fiecaruia ! plus ca mai sunt cereri de admitere pe site si multe alte chestiuni importante care au prioritate in fata uploadului ! iar activitatea principala a acestui site d-nu Romy nu este downloadul si uploadul !!!

Back to top
Romy_NT
Fri Aug 13 2010, 08:02PM

Registered Member #9208
Joined: Thu Apr 15 2010, 04:38PM
Posts: 47
Sergiu Prodan a scris ...

iar activitatea principala a acestui site d-nu Romy nu este downloadul si uploadul !!!

Intradevar,dar se cere si o astfel de activitate pe acest site,nu?
Am sa le mai urc inca o data..
Multumesc.

Back to top
Sergiu Prodan
Fri Aug 13 2010, 09:17PM
Guest
uite ca acum a aparut ! si i-ti spun si care era problema ! era titlul set korg pa 80 ei daca te uiti la download mai exista fisier cu acest nume asa ca nu putem baga 2 la fel asa ca i-am adaugat eu numele tau la set si asa sa incarcat la upload !

Back to top
Romy_NT
Fri Aug 13 2010, 09:25PM

Registered Member #9208
Joined: Thu Apr 15 2010, 04:38PM
Posts: 47
OK,am priceput.
Multumesc pentru lamuriri.

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Grand piano yamaha pentru korg Posted by Catalin73 on 24 Mar : 12:34
Este setul de piane facute de reuben-salamander dar au probleme cu un fâşâit de fundal(asa au fost trase si nu mai pot fi rezolvate)😔


[download] Set Korg pa50 populara bun 2017 Posted by mssha on 22 Mar : 15:28
неможу загрузити


[download] Set ABX Korg Pa4X februarie2024 Posted by claudyucla on 20 Mar : 12:15
multumim sa fii sanatos


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by myrcyone on 20 Mar : 12:00
Multumim frumos !:)>-


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by xadiop on 19 Mar : 16:29
Salut. Pentru cei ce intampina probleme cu dezarhivarea vin cu urmatoarele precizari.Sunt trei arhive facute cu winrar de mine.(pentru ca nu pot uploada mai mult de 300Mb un fisier [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap