Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Utilizatori retrogradati/sanctionati, in urma reclamatiilor primite
Go to page       >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
admin
Wed Mar 17 2010, 03:13PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
In acest thread am sa postez userii retrogradati/sanctionati in urma reclamatiilor primite din partea altor membrii de pe site.

User: iubescpianul - Retrogradat de la 5 dld/zi la 2 dld/zi.

Motivul: - A incarcat la sectiunea "Partituri", o poza din Windows (wallpaper), si a scris ca este partitura ...




Back to top
Sergiu Prodan
Wed Mar 17 2010, 04:27PM
Guest
shefu am vb cu iubescpianul femeia asta ne-a incarcat pe site numai material de calitate uita-te la partituri la download si mai incarca in continuare este o pianista desavarsita care colaboreaza cu orchestra din viena si au concerte impreuna nu a facut intentionat era o greseala ce sa intamplat eu bag mana-n foc pt ea ca a fost o greseala ramane la alatitudinea ta ce se intampla doar voiam sa lamuresc lucrurile sa stii exact despre ce este vorba

Back to top
admin
Wed Mar 17 2010, 04:34PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Ok, tu hotarasti ...

Back to top
luchiana
Wed Mar 17 2010, 07:01PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
si eu am vaz ce materiale faine a pus ...sunt super si nu le gasesti oriunde ...subscriu vla cele zise de Sergiulik

Back to top
jak59
Wed Mar 17 2010, 07:16PM

Registered Member #4864
Joined: Thu Jan 08 2009, 12:14AM
Posts: 35
Oricum mi se pare o idee buna acest thread,asa vom sti macar cine si ce pune aiurea pe site si poate ca multi se vor gandi de 2 ori inainte sa uploadeze ceva.Ca user cu drept de 2 download /pe zi cel putin unul il pierd datorita fisierelor inexistente sau care nu sunt nici macar pe departe de ce e in descriere sau titlu.
Multa Bafta!

Back to top
luchiana
Wed Mar 17 2010, 07:37PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
atunci jak59 nu uita ca ai optiunea "report this file to admin" ...apesi pe ea si iti apare si o ferestra in care svcrii motivatia sau problema... acolo poti scrie ca ai pierdut inca un dnld....o sa se sesizeze cineva crede-ma

Back to top
valentinpa1x
Wed Mar 17 2010, 07:57PM

Registered Member #8486
Joined: Wed Dec 09 2009, 12:11PM
Posts: 21
Pentru Admin sa nu mai deschid un thrend o sa va sp aici e o problepa pe site atunci cand incerc sa descarc anumite fisiere imi spune ca nau fost gasite si daca dau peste 2 fisiere asa nu mai am drept sa descarc nimic treb sa astept 24 de ore iar sa pot descarca.Poate ca sa mai discutat problema asta da vreau sa fiu si io lamurit si ce e de facut in cazu asta.

Back to top
Sergiu Prodan
Wed Mar 17 2010, 08:06PM
Guest
valentin te rog frumos gand gasesti asemenea fisiere sa le raportezi pt a fi sterse se lucreaza pe site la acest lucru insa e informatie f f multa si necesita timp eu am reusit deja sa elimin din sectiunile download de la yamaha tot ce a existat de acest fel lucram toti adminii la asta dar ne ia timp mult pana verificam fila cu fila ne-ar fi de mare ajutor daca ati raporta fiecare fisier de acest gen multumim !

Back to top
jak59
Wed Mar 17 2010, 08:20PM

Registered Member #4864
Joined: Thu Jan 08 2009, 12:14AM
Posts: 35
am raportat mai tot ce am gasit si la fel ca si valentin nu o data am pierdut ambele fisiere din cauza ca nu exista

Back to top
seby_69
Wed Mar 17 2010, 10:10PM
Registered Member #1388
Joined: Tue Sep 09 2008, 12:26PM
Posts: 224
intr-adevar! va rog sa-mi permiteti sa subscriu si eu la fel ca si alti colegi!ca multi pun la upload-,,ragalii"" de materiale numai sa se afle in treaba,sau existente deja bineinteles ca-mi dau seama ca p-tru d-voastra stimati admin,este o munca colosala sa verificati arhive de styluri sau ce panarame de negative se pun! voiam sa fac apel pe aceasta cale membrilor sau mai bine zis colegilor de pe acest site sa fie totusi parolisti si sa nu mai faca asfel de gesturi!caci ma gandesc ca sintem totusi ca o familie,deschisi discutiilor constructive si de bun augur menite sa ne ajute in aceasta nobila arta!!mult succes tuturor!

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Grand piano yamaha pentru korg Posted by Catalin73 on 24 Mar : 12:34
Este setul de piane facute de reuben-salamander dar au probleme cu un fâşâit de fundal(asa au fost trase si nu mai pot fi rezolvate)😔


[download] Set Korg pa50 populara bun 2017 Posted by mssha on 22 Mar : 15:28
неможу загрузити


[download] Set ABX Korg Pa4X februarie2024 Posted by claudyucla on 20 Mar : 12:15
multumim sa fii sanatos


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by myrcyone on 20 Mar : 12:00
Multumim frumos !:)>-


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by xadiop on 19 Mar : 16:29
Salut. Pentru cei ce intampina probleme cu dezarhivarea vin cu urmatoarele precizari.Sunt trei arhive facute cu winrar de mine.(pentru ca nu pot uploada mai mult de 300Mb un fisier [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap