Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Poftim domnilor administratori ce caracter are domnul LucianG1000...
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
Kmcoio
Tue Jul 27 2010, 12:44PM

Registered Member #8319
Joined: Mon Nov 02 2009, 06:43PM
Posts: 765
...commenturi postate pe mai multe video-uri ce imi apartin de pe youtube, acelasi invariabil, postat la mai multe,"sa se stie"...

Citez :

help center | e-mail options | report spam
AbordHoroscop has made a comment on TUTORIAL Cu ce m-am ales in viata:
Mare bocciu esti, vacaruleeee !!!!!
Pacalesti lumea la nunti.
Cred ca ai o gramada... din primavara pana-n toamna, adica una in martie si una in noiembrie... muahaha, vacarule, mai vorbesti si prost pe site-urile de clapari !
Maini de piatra si auz absolut..... deloc !!!!!!
You can reply to this comment by visiting the comments page.

Cu aceasta ocazie va multumesc mult domnule Luciang1000, sunteti un om de aur si aveti un bun-simt deosebit...si pentru placerea mea si a celorlalti, va aduc la cunostinta o melodie celebra interpretata de dvs si formatia dvs de elita...superb as zice...imi place maniera personala de interpretare a solistului...nici Bitman nu putea canta asa... imi place ca nu hackuiti melodia deloc, Holograf ar fi foarte gelosi pe dvs...
LINK: Click aici !

[ Edited Tue Jul 27 2010, 12:47PM ]


Back to top
DorinelParadox
Tue Jul 27 2010, 12:55PM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
NO comment! REALITY SHOW-(cine are urechi sa auda si ochi sa vada este clar)Sorry man COMENTS- O 9 ZODIE- a Horoscopului !?!?!?!?!

[ Edited Tue Jul 27 2010, 01:07PM ]


Back to top
luchiana
Tue Jul 27 2010, 12:57PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Km ...daca o fi sau nu asa...cred ca asta e pur si simplu parerea omului expusa pe un site.Na, ...o fi sau nu o fi omu' de caracter asta nu poti schimba dumneata....
Parerile personale sunt incontestabile pentru fiecare.Nu poti fi acuzat ca ti-ai exprimat parerea pe youtube....
Eu am o parere extrem de buna despre mine spre exemplu ../../images/emotes/yahoo/yahoo_tongue.gif si na.... nu ii pot face totusi pe toti sa ma iubeasca .

Back to top
Kmcoio
Tue Jul 27 2010, 01:01PM

Registered Member #8319
Joined: Mon Nov 02 2009, 06:43PM
Posts: 765
luchiana a scris ...

Km ...daca o fi sau nu asa...cred ca asta e pur si simplu parerea omului expusa pe un site.Na, ...o fi sau nu o fi omu' de caracter asta nu poti schimba dumneata....
Parerile personale sunt incontestabile pentru fiecare.Nu poti fi acuzat ca ti-ai exprimat parerea pe youtube....
Eu am o parere extrem de buna despre mine spre exemplu ../../images/emotes/yahoo/yahoo_tongue.gif si na.... nu ii pot face totusi pe toti sa ma iubeasca .


Corect...:) insa ador bunul-simt al colegului nostru. Eu nici macar nu am/am avut vreodata vaci...poate asa sa ma fi numit vacar...dar daca nu am?ce sa fac? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif )

Back to top
luchiana
Tue Jul 27 2010, 01:06PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Hai sa nu facem si aici ce vedem in alte parti, da?
Numa bine!!!

Back to top
DorelC
Tue Jul 27 2010, 01:13PM
Guest
Kmcoio pe noi nu prea ne intereseaza ce se intampla pe youtube sau in alte parti.Te rog sa nu transferi cearta sau scandal pe acest site.Indiferent cine daca AICI nu se comporta corect vom lua imediat masuri.Eu cred ca e un site cu oameni civilizati si indiferent daca mai sunt polemici se pot trata in mod civilizat.Asa ca voi inchide acest thread nu e nevoie de certuri inutile transferate din alta parte.Mai termina si tu cu crizele de personalitate pune mana pe munca pt ca aia conteaza ceea ce stii sa faci nu sa zici.Numai bine !

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by pamfile63 on 11 Apr : 21:08
10+


[download] programu meu bun gem wk 8 super Posted by Rulik30 on 10 Apr : 18:12
Mulțumesc!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap