Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Important ! Pentru toti userii cu acces de download, care nu mai pot downloada !!!
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Matrafox
Sat Jan 10 2009, 01:07PM
Guest
Poate in alta parte nu dar aici este un site unde un admin poate refuza un utilizator prin respectarea regulamentului.Daca vrei sa stai sa inveti poti si fara download aici nu e scoala pentru incepatori desi noi am ajutat si raspundem la foarte multi incepatori ba este o sectiune pe forum dedicata pentru asa ceva.Daca nu vrei sa ai activitate nu ai download.Scurt !! Daca nu-ti place da-ma in judecata !!

Back to top
msgen
Sat Jan 10 2009, 01:27PM
Registered Member #3727
Joined: Wed Dec 03 2008, 12:08PM
Posts: 24
Sunteti liberi sa faceti cum si ce vreti, pana la urma. Eu vreau doar sa invat nu sa te dau in judecata. Vreau sa am activitate, dar nu vad ce as putea uploada si care ar fi folositor pentru altii din moment ce eu nu stiu nici mie ce imi trebuie foarte clar sa invat. Stiu ca nu e scoala pentru incepatori dar speram sa gasesc un punct de plecare de aici. Partea proasta e ca odata cu download-ul din cand in cand nu mai am acces nici la forum ceea ce mie mi se pare nedrept. Oricum am avut de invatat cate ceva de aici si multumesc celor care mi-au raspuns, inclusiv tie.

Back to top
Matrafox
Sat Jan 10 2009, 01:31PM
Guest
La forum nu cred ca nu ai acces inca nimeni nu s-a plans de asa ceva.Iar cu timpul poate observi si de la altii ce activitate au si ce fac ca sa aiba dreptul la download.Eu am obosit sa tot repet.Atat timp cat suntem civilizati chiar daca avem polemici nu e nici o problema.Trebuie sa intelegi ca nu putem face privilegii regulamentul e egal pentru toti.

Back to top
msgen
Sat Jan 10 2009, 01:39PM
Registered Member #3727
Joined: Wed Dec 03 2008, 12:08PM
Posts: 24
OK, am inteles, deocamdata nu am nevoie de download, iar atunci cand voi avea probabil ca voi sti exact ce sa caut si unde. Nu vreau alte privilegii, am zis ca ar fi util un loc (poate pe site-ul asta) dedicat incepatorilor de unde sa poata da jos ceva lectii (de exemplu cum se face "floare" la o invartita sau ceva de genul asta), asta daca exista timp pentru asa ceva.

Back to top
bytzy
Sat Jan 17 2009, 01:29PM
Registered Member #5112
Joined: Sat Jan 17 2009, 01:19PM
Posts: 1
salut! am si eu o problema imi apre ca pot downloada dar atunci cand dau click ptr a descarca nu imi permite ,imi poti spune te rog ce pot face am nevoie de unele melodii si nu pot avea acces.....multumesc anticipat

Back to top
minigutza
Sat Jan 17 2009, 02:00PM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
Citeste la cereri de download ce scrie
In functie de activitatea ta vei putea sa si descarci de pe site

Back to top
MERFUDAN
Sat Jan 17 2009, 02:20PM

Registered Member #1504
Joined: Sun Sep 14 2008, 07:29PM
Posts: 19
felicitari adminilor pt. ca au inteles ca este bine ca cei care se logheaza doar pt a descarca sa fie restrictionati deasemenea cei care pun tot ce deja exista pe site la fel si mai ales care injura doar nu suntem pe maidan sa le fie rusine cine se simte cu musca pe caciula sa fie sanatos o sa punem niste negative si versuri pt bunele maniere

Back to top
UweBen
Sat Jan 17 2009, 07:04PM
Registered Member #4929
Joined: Sat Jan 10 2009, 07:09PM
Posts: 4
Hallo,
download?

Back to top
UweBen
Sat Jan 17 2009, 07:11PM
Registered Member #4929
Joined: Sat Jan 10 2009, 07:09PM
Posts: 4
translate this pageß

Back to top
sorinel26
Sat Jan 17 2009, 10:53PM

Registered Member #5093
Joined: Fri Jan 16 2009, 06:29PM
Posts: 1
O CERERE PT DOWNLOAD,TE ROG,DACA SE POATE,AM REUSIT SA MAI PUN CEVA MID-URI IN SEARA ASTA.MRC PT TOT

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap