Korg (SET, user-program)
Set free AD Korg Pa3x |
|||
| Author | Clape.ro Community | ||
| Description | este un set pe care mi l-au dat cei de la mcmusic cand am cumparat clapa! Sper sa va fie de folos! | ||
| Filesize | 78.46 MB | ||
| Date | Saturday, 11 July 2015, 08:04:32 | ||
| Downloads | 74 | ||
| Download | |||
| Rating |
|
||
Comments
| e bun si pt korg pa 600? s-au trebuie modificat sunt incepator poate e o intrebare banala Reply to this |
| Nu merge ca e prea mare si are si fisiere compresate specifice pentru pa3x. Are 125 mb dezarhivat si probabil ca e si encodat. Deci iti trebuie cheia dongle. Reply to this |
| multumesc angelitto pentru raspuns Reply to this |
| Setul nu este encodat! Il poti incarca si in pa600 dar in limita ramului! Le poti incarca pe rand samplerele! Reply to this |
| ok mersi raducu_fbt Reply to this |
| cu placere! Reply to this |
| Raducu, cu respectul dar nu merge pe Pa 900. Sigur e compresat. Reply to this |
| hmm, aparent clapa mea inseamna ca are o problema, mi-au au spus alti baieti ca sunt compresate pad-uri si tonuri pe care le-am pus dar la mine nu apar compresate...hmm! Tre sa imi instalez din nou os..! Reply to this |
| Cel putin setul nu este encodat! EnjoY! Reply to this |
You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]

