Yamaha (styles)
Favorite 6 M. Gerea 2016 -- manele intro mai vechi |
|||
| Author | Clape.ro Community | ||
| Description | Favorite 6 M. Gerea 2016 -- manele intro mai vechi gen :avion , brazilianca , boierii aia mari , cap si pajura , frate langa frate, la multi ani -- salam, ectect | ||
| Filesize | 300.05 kB | ||
| Date | Saturday, 30 January 2016, 17:32:21 | ||
| Downloads | 28 | ||
| Download | |||
| Rating |
|
||
Comments
| contine: 1 loc in top_p00.STY 1000 de prieteni_p00.STY Am fost falit_p00.STY Am plecat de jos_p00.STY Avionul_p00.STY Baietii de elita_p00.STY Batranete-Adrian_p00.STY Boierii aia mari_p00.STY Brazilianca_p00.STY Buzunarul de la_p00.STY Ca un buchet frm_p00.STY Cap si pajura_p00.STY Ce familie frumo_p00.STY Cine-i regele_p00.STY Corason_p00.STY Daca existi in v_p00.STY Familie fericita_p00.STY Frate langa frat_p00.STY La multi ani_p00.STY Ma refac si fac_p00.STY Mare sukarime_p00.STY Mi-as da viata_p00.STY Mili milion_p00.STY N-am avut sef_p00.STY Omul cu valoare_p00.STY Pentru fata mea_p00.STY Rama_p00.STY Soare pe str mea_p00.STY Talie mondiala_p00.STY Te iub cu ochii_p00.STY Te iubesc oriund_p00.STY Zile pentru mama_p00.STY Reply to this |
| Multumesc Crissys123 !!! Reply to this |
You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]

