Korg (SET, user-program)
SET LIVIU SI VOX !!! original PA3 256 RAM |
|||
| Author | Clape.ro Community | ||
| Demo URL | LINK: Click aici! | ||
| Description | SET BUN DE MANELE SI FOLCLOR PENTRU CEI CE CANTA CU DREAPTA SI MANUAL | ||
| Filesize | 191.1 MB | ||
| Date | Thursday, 04 August 2016, 15:39:39 | ||
| Downloads | 351 | ||
| Download | |||
| Rating |
|
||
Comments
| multumim pentru upload...sper sa fie bun! Reply to this |
| Ne poate oferi cineva cateva informatii despre calitatea acestui set ? Reply to this |
| ESTE BUN SETU PT NUNTA-?...... [ edited 04 Aug 2016, 20:12 ] Reply to this |
| Un set foarte bun. Este o placere sa canti pe anumite style-uri de folclor, pacat ca nu sunt pentru toate zonele, ci numai cele de baza. Am remarcat cateva tonuri placute printre care Zeta Marius, dar sunt si altele, probabil in performante. Nu este 100% aranjat, dar e ok. Fiecare il poate personaliza cum doreste. Personal regret ca nu este mai bogat pe partea de folclor...Multumim pentru gest! Reply to this |
| Acest set are ceva "unic" si "original" dar nu va zic ce. Doar ca e prima data in 3-4 ani cand vad asa ceva. Reply to this |
|
Mă bucupr ca va folosit, sper sa vadă asta și administratorii )nu ma lasă să download ez Reply to this |
| Stie cineva de ce cand se termina de incarcat scrie this is not a pa file?!!! Reply to this |
| Daca ai pa3 si iti da eroarea aia cel mai probabil are un ton/kit de tobe defect. Incearca sa dai load individual la cele 4 usere si la UserDK. Astfel vezi la care din ele e problema. Daca e la UserDK, incarci pe rand toate kiturile de toba pana dai de cel defect. Alta varianta nu ai. Sau poate din cei ce l-au incarcat deja iti zic ei care ton/kit e cu probleme. Reply to this |
| Da pa3 am Reply to this |
|
| Contine cumva tonuri compresate? Reply to this |
| multumim ! Reply to this |
| Da florian71, contine si tonuri compresate si necompresate. Gigi, sunt goale sau compresate? Probabil la pa4 nu da eroare, dar la restul da. Reply to this |
|
| Stie cineva un set de aici de pe site in care sa gasesc un ritm de sarba oltenesc cu tambal mai pronuntat pentru pa3? Reply to this |
|
| Acesta nu este setul lui liviu si vox original100%! Acesta este scos de Rosca care a "imprumutat" multe din setul original! [ edited 08 Aug 2016, 01:15 ] Reply to this |
buna ziua.....ar putea cineva sa converteze cineva set ul pentru pa2x???.....mi ar fi de mare ajutor Reply to this |
| set_vox Reply to this |
You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


9.6 - 6 votes
)nu ma lasă să download ez