Korg (SET, user-program)
Set Korg Pa3x 128mb ram - Studio Romania 2018 |
|||
| Author | Clape.ro Community | ||
| Demo URL | |||
| Description |
Set pa3x studio romania 2018, incape si in varianta 128mb ram. Are style din setul lui viorel de la barlad de pa4x. Lista cu ce contine o gasiti aici: LINK: Click aici! |
||
| Filesize | 89.85 MB | ||
| Date | Thursday, 18 January 2018, 21:48:11 | ||
| Downloads | 407 | ||
| Download | |||
| Rating |
|
||
Comments
| 10 pentru gest Reply to this |
| Salut, Este o problema cu arhiva. Nu se poate deschide! Reply to this |
| Salut ! nu descarca-ti error, nu se deschide arhiva. rugam autorul sa reposteze arhiva... Reply to this |
| Salutare! Cu Win Rar , nu se dezarhiveaza , dar cu 7 Zip nu sunt probleme , se dezarhiveaza ! Multa sanatate ! Reply to this |
| la mine merge fara probleme.. multumesc frumos Reply to this |
| acery71 are dreptate cu zip7 se dezarhiveaza.. Reply to this |
| Acum incarc din nou arhiva. Scuze! Reply to this |
| Nu e nicio problema cu arhiva. Mai actualizati-va si voi softurile din PC. Cu winrar 5.50 se dezarhiveaza fara probleme. @jenica35, nu e nevoie sa incarci alta arhiva, caci aceasta este ok. [ edited 19 Jan 2018, 17:10 ] Reply to this |
| Poate din întâmplare nu ai salvat și samplerele în set ,sau poate e din cauza unei erori la arhivare,cert e ca samplerele nu se aud ,cel puțin la mine,cu toate ca am dezarhivat fișierul. Reply to this |
| Are tonuri compresate...deci...pt pa900 si pa3xLE....nu prra merge... Reply to this |
| Ciudat e ca în videoclip scrie ca setul e și pentru pa 900 și Pa3le Reply to this |
| pai merge si la 900 ..are unele semplere compresate dar se pot decompresa chiar in pa 900 cu ceva munca si rezultatul e pe deplin...e un set din care am mai luat cate ceva ...multumin pt. upload. Reply to this |
| In pa900/3xle decompresarea se face manual si e foarte mult de munca. Se intra in ”sound edit/record” se apasa sus pe EMPTY si toate samplere care is cu steluta se resalveaza din nou. Atentie! Nu ca fila noua ci peste sample'ul respectiv. E o munca de ”chinez batran” dar se poate face. Reply to this |
| Ce ziceti baieti ? Se marita sa ne bagam setu in clape ? Reply to this |
| Da Reply to this |
| Nu stiu ce sa zic.. Eu il folosesc pe cel al lui Olecu, e aici pe site si acela, fata de asta suna mai bine, la manele si chiar si la folclor. Intr-adevar, asta are mai multe tonuri dar eu il prefer pe acela. Reply to this |
| sincer, pe mine nu m-a dat pe spate cam deloc... e slăbuț rău, chiar sărăcuț. din tot setul nu știu dacă am oprit 2 sau 3 ritmuri. stau și mă gândesc că unii chiar dau bani pe setul acesta... Reply to this |
| UN 10 PT GEST DAR E UN SET CARE NU A MERITAT BANII Reply to this |
| FII MULTUMIT SI NU MAI VORBI AIUREA Reply to this |
| paty23 cati bani ai dat pe set? Reply to this |
| eu mam referit la pretul cu care sa vindut acest set Reply to this |
| nu la cit am dat eu Reply to this |
| În pa 3x se poate face decompresia samplere automat? Dacă da, ne ajută cineva pe cei care avem clape .pa900 și pa 3xle în așa fel să și "încapă "în moria ram? [ edited 22 Jan 2018, 03:28 ] Reply to this |
| Setul nu e rau... eu l-am dezarhivat cu programul 7z1800-x64 [ edited 24 Jan 2018, 20:53 ] Reply to this |
| oare merge si pe korg pa 2x? [ edited 25 Jan 2018, 13:38 ] Reply to this |
| multumesc mult ....e bun ! Reply to this |
| Poate cineva sa-l faca si pentru korg pa 600. Reply to this |
| Mersi de upload,numai bine. Reply to this |
| Nu imi merge pe PA3X , ce ar trebui sa fac ? Tonurile nu se aud doar cateva .. Ajutati-ma va rog mult Reply to this |
| Nu are nimeni acest set decompresat pentru Pa900 si Pa3xLe? ar fi de mare ajutor. Sau cei care il aveti descarcat si aveti Pa3x, daca aveti putin timp sa-l decompresati si sa-l publicati undeva. Va multumesc! Reply to this |
| Multumim frumos pentru set! Reply to this |
You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


8.5 - 8 votes