Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Tutoriale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cum adaug negative mp3 pe site ? - TUTORIAL.
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
admin
Wed Jun 17 2009, 12:47AM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Sunt convins ca multi dintre utilizatori nu stiu cum sa adauge un negativ mp3 pe site. Am vazut de exemplu, userul "IURA", a tot adaugat negative pe site, insa acestea nu au fost aprobate deoarece nu a postat cum trebuie linkul de download, si in momentul in care dadeai click pe linkul de download, te ducea la o pagina alba unde scria "wrong box".

Prin urmare, am facut acest mic tutorial, cu poze explicative, de unde puteti invata pas cu pas cum sa adaugati negative mp3 pe site.




Cum se uploadeaza negative mp3 pe Box.net, si cum le adaug pe site la "Negative Mp3":

-> Trebuie sa va faceti un cont pe www. box.net LINK: Click aici !

Iata cum se face contul (CLICK PE POZE PENTRU A MARI POZELE !):

- Pasul 01:



- Pasul 02:



- Pasul 03:



- Pasul 04:



- Pasul 05:



- Pasul 06:



- Pasul 07:



- Pasul 08:



- Pasul 09:



- Pasul 10:



- Pasul 11:



- Pasul 12:



- Pasul 13:



- Pasul 14:



- Pasul 15:



- Pasul 16:



- Pasul 17:



- Pasul 18:



- Pasul 19:



- Pasul 20:



- Pasul 21:



_________________________________________________________



Cum se uploadeaza negativele pe filexoom.com si cum copiez linkul de download de acolo:

Incarcarea fisierelor mp3, si copierea linkului de download, difera fata de cum se face pe Box.net, aici pe filexoom.com se pot incarca negativele direct, nu mai este nevoie sa va creeati un cont pe site. De asemenea difera si copierea linkului rezultat dupa incarcarea fisierelor.
Dati click pe pozele de mai jos sa vedeti cum se face ...


- Pasul 1:



- Pasul 2:



- Pasul 3:


... Mai departe, pentru adaugarea negativului pe site (pe Clape.ro), procedati la fel ca mai sus la Box.net ..


[ Edited Wed Jun 17 2009, 05:14PM ]


Back to top
admin
Wed Jun 17 2009, 05:16PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Am facut update la postul de mai sus, deoarece am vazut ca sunt useri care au incarcat negative pe filexoom.com insa nu au stiut care link trebuie copiat pe site, si a trebuit sa sterg acele negative deoarece nu se puteau downloada ... Urmariti tutorialul cu Filexoom ...



Back to top
Moatza
Mon Jun 29 2009, 12:57PM

Registered Member #6554
Joined: Tue Feb 24 2009, 03:45PM
Posts: 35
multumim pentru lamuriri. am incarcat si eu un negativ mp3 sa vad daca merge, dupa care ma apuc de treaba!

Back to top
admin
Mon Jun 29 2009, 06:23PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Eu va sugerez sa folositi Box.net pentru stocarea fisierelor, deocamdata este cel mai bun, insa atentie mare sa nu uitati sa dati "Share" la fisier, si totodata sa copiati linkul de download corect, pana acum a trebuit sa sterg o gramada de negative mp3 postate, pentru ca nu era postat linkul corect, adica, atunci cand dadeai click pe titlul piesei, ducea la pagini aiurea, nu la pagina de download a negativului.


Back to top
admin
Sat Sep 05 2009, 03:49AM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Up.

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Grand piano yamaha pentru korg Posted by Catalin73 on 24 Mar : 12:34
Este setul de piane facute de reuben-salamander dar au probleme cu un fâşâit de fundal(asa au fost trase si nu mai pot fi rezolvate)😔


[download] Set Korg pa50 populara bun 2017 Posted by mssha on 22 Mar : 15:28
неможу загрузити


[download] Set ABX Korg Pa4X februarie2024 Posted by claudyucla on 20 Mar : 12:15
multumim sa fii sanatos


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by myrcyone on 20 Mar : 12:00
Multumim frumos !:)>-


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by xadiop on 19 Mar : 16:29
Salut. Pentru cei ce intampina probleme cu dezarhivarea vin cu urmatoarele precizari.Sunt trei arhive facute cu winrar de mine.(pentru ca nu pot uploada mai mult de 300Mb un fisier [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap