Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Discutii, dezbateri despre clape
 
<< Previous thread | Next thread >>
Program online
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
Author Post
claudyucla
Fri, 17 Apr 2015, 04:10PM
Registered Member #9688
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 54
Buna ziua,
De curand am gasit un program online care imi afisa armonia la orice video ales . Am uitat cum se numea site-ul si as vrea sa imi spuneti va rog. Era ceva cu "che.....". Multumesc.

Back to top
pustiulica
Fri, 17 Apr 2015, 09:44PM


Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 1596
chordify.net

Back to top
claudyucla
Sat, 18 Apr 2015, 03:45AM
Registered Member #9688
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 54
Multumesc frumos.

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Picu - Korg PA1000 Latest comment Posted by ionut74 on 09 Dec 2025, 07:33
bun setul ,imi place ,am gasit multe lucruri interesante in el,multumesc


[Content] Buna ziua , și La multi ani cei cu numele Nicolae ! Pe mine m-ar fi interesat sa pot descărca set-ul acela de instrumente etc. ( mai exact acesta : ,,Sunete de instrumente selectate pentru Thomann AKX1100 și Medeli AKX-10, Ketron-Tyros.mpk" ) Doar atâta vreau sa descarc ! Și o să mai încarc seturi ( până acum am încărcat 3-4 midi/set etc. care eu le folosesc , și o să mai încarc ! ) Întrebarea mea acuma este , cam cate set-uri/midi trebuie sa incarc ca sa pot descărca acest set ? Mulțumesc frumos , o zi frumoasă , și astept răspunsul dvs !

admin - valabil atât pentru @Crystyan1 cât și pt cei noi: lucrurile aici nu functionează așa, adică nu înseamnă că dacă încarci x fișiere obții automat drept de download la y fișiere! Până când userii nu descarcă acele fișiere astfel încât ele să fie verificate și testate de către alți useri și mai apoi să aprecieze acele fișiere acordând o notă bună și un comentariu fiecărui fișier, acele fișiere nu contează! Pentru că mulți useri noi au încărcat tot felul de bălării, doar ca să fie "la număr" și să obțină accees la dld!
@Crystyan1: pt cele 8 fișiere încărcate până acum ai primit acces la 2 dlds/zi pt 1 săptămână (~14 fișiere). Ultimele fișiere încărcate de tine nu au fost acceptate și au fost șterse.
Latest comment Posted by Crystyan1 on 07 Dec 2025, 10:12
Buna ziua , și La multi ani cei cu numele Nicolae ! Pe mine m-ar fi interesat sa pot descărca set-ul acela de instrumente etc. ( mai exact acesta : ,,Sunete de instrumente selectat [more ...]


[download] SET StudioRomania 2025, Korg Pa4x - part.1 Latest comment Posted by Denis Pop on 06 Dec 2025, 10:47
@cristikitara: trebuie să descarci și partea a 2-a "SET StudioRomania 2025, Korg Pa4x - part.2" de aici: LINK: Click aici! - fără să ai toate părțile descărcate în același folder, [more ...]


[download] SET StudioRomania 2025, Korg Pa4x - part.1 Latest comment Posted by cristikitara on 05 Dec 2025, 13:35
nu reusesc sa dezarhivez partea 1.Ai idee ce se intampla? imi da eroare.


[Content] Descarcare Latest comment Posted by Crystyan1 on 04 Dec 2025, 17:38
Buna seara,as dori sa vorbesc cu un admin ! Deranjez si eu cu o intrebare ! Am descarcat ieri un set ( pe la 14 parca , nu mai tin minte la ce ora ), am vrut sa mai descarc un set [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap