Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| INTREBARI KORG PA 800 | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| vmarian35 |
|
||
![]() Registered Member #13778
Joined: 08 Jan 2014Posts: 89 |
Va rog frumos cei care aveti korg pa 800 si cunoasteti clapa sa-mi raspundeti si mie la 2 nelamuriri: 1.Cum pot lua un style dintr-un set de pe stik sa-l pun in FAVORITUL care are locatii goale (empty) 2.Cum pun pe clapa un mp3 [ Edited Sun, 26 Jan 2014, 05:25PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| elgi |
|
||
![]() Registered Member #196
Joined: 27 Jun 2008Posts: 767 |
1. Când în încarci, îl salvezi în Favorite peste un Empty. 2. Copiezi pe stick MP3-urile, bagi stickul în clapă, Media - Copy, selectăm de jos USB, selectăm piesele care vrem să le copiem, Copy to, alegem de jos SSD, alegem folderul, intrăm în el cu Open şi dăm Copy. Succes! |
||
| Back to top |
|
||
| NxSound |
|
||
![]() ![]() Registered Member #2689
Joined: 29 Oct 2008Posts: 766 |
ma elgi cand incarci sau ce zici tu nu dai load ? cum adica save ?ce korg ai tu ? eu stiu ca dau open la set,open la style acel folder din set dau open la ce favorit sau user vreau,dau load si directionez styleu l catre un loc gol (empty) yes yes
[ Edited Sun, 26 Jan 2014, 11:52PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| vmarian35 |
|
||
![]() Registered Member #13778
Joined: 08 Jan 2014Posts: 89 |
va rog sa-mi mai explicati odata cum se instaleaza un mp 3 pe korg pa 800 ceva nu inteleg eu,se poate mai explicit?
[ Edited Thu, 30 Jan 2014, 04:52PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| marius1976 |
|
||
![]() Registered Member #7872
Joined: 26 May 2009Posts: 23 |
vmarian35 a scris ... va rog sa-mi mai explicati odata cum se instaleaza un mp 3 pe korg pa 800 ceva nu inteleg eu,se poate mai explicit? ![]() desfaci cu o surubelnita in cruce cele doua holsuruburi acolo e o mufa o bagi in mp3 pui masa si gata ai mp3 bft |
||
| Back to top |
|
||
| marius1976 |
|
||
![]() Registered Member #7872
Joined: 26 May 2009Posts: 23 |
marius1976 a scris ... vmarian35 a scris ... va rog sa-mi mai explicati odata cum se instaleaza un mp 3 pe korg pa 800 ceva nu inteleg eu,se poate mai explicit? ![]() desfaci cu o surubelnita in cruce cele doua holsuruburi acolo e o mufa o bagi in mp3 pui masa si gata ai mp3 bft ![]() |
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.










