Forums

Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Editare Style & Midi
 
<< Previous thread | Next thread >>
Reglare volume
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
Author Post
marinik
Tue, 08 Apr 2014, 02:54PM

Registered Member #8048
Joined: 13 Aug 2009
Posts: 28
Salutare ! Am o intrebare. Copiez un fill dintr-un style si il pun pe alt style si fac volumele sa fie mai incet la fill. Salvez stylul doar ca atunci cand pornesc stylul si apas pe fill volumele raman ca la varatiune. cum as putea sa fac sa fie diferite volumele fill-ului fata de volumele varatiunii? Clapa e un Korg pa2x pro. Multumesc!

Admin: am mutat thread-ul intr-o zona potrivita, nu are ce cauta in zona "Legislatie, Economie si Politica". Te rog sa fii atent unde deschizi thread-uri!

[ Edited Tue, 08 Apr 2014, 02:57PM ]


Back to top
mishone
Tue, 08 Apr 2014, 08:27PM

Registered Member #11249
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 142
Record-Edit current style-menu-style element track controls,apoi apesi pe fill-ul pe care vrei sa-l modifici si-ti schimbi volumele din potentiometrele rotative pe fiecare track.Dupa aceea cobori sageata din drespta sus-Write style si gata!

Back to top
marinik
Tue, 08 Apr 2014, 10:18PM

Registered Member #8048
Joined: 13 Aug 2009
Posts: 28
Multumesc mult. Eu nu reglam volumele in track controls. O seara buna. Admin imi cer scuze ca nu am postat unde trebuie. Nu se mai intampla.

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Moldova pentru Yamaha PSR s670, 750 etc Latest comment Posted by Nox21 on 31 Jul 2025, 14:16
Și un rating dacă se poate mulțumesc


[Content] Buna dimineata, vin si eu cu o rugaminte aproape dupa 2 ani. Am mai incarcat materiale , am mai ajutat cu comentarii daca se poate un download pe zi macar. Multumesc anticipat.;)) Latest comment Posted by ibaradu on 31 Jul 2025, 07:05
Buna dimineata, vin si eu cu o rugaminte aproape dupa 2 ani. Am mai incarcat materiale , am mai ajutat cu comentarii daca se poate un download pe zi macar. Multumesc anticipat.;))


[Content] Salut , cer si eu acces la descărcare !
Am mai avut un cont si in trecut pe care l-am pierdut si am revenit acuma , am incarcat Tonuri , set-uri , style-uri ... Puține dar voi continua , am putina activitate si pe forum care si asta va continua !
Cer si eu dreptul la descarcare sa pot sa descarc detoate pentru a lucra cu ele , pentur a crea ceva nou ! Deacolo putin deacolo putin si sa fac ceva frumos pentru a urca ulterior pe site ! Multumsc Anticipat !
Latest comment Posted by StefanTavi on 29 Jul 2025, 17:30
Salut , cer si eu acces la descărcare !Am mai avut un cont si in trecut pe care l-am pierdut si am revenit acuma , am incarcat Tonuri , set-uri , style-uri ... Puține dar voi conti [more ...]


[download] SET Aurel Constanteanu 2025, Korg PA4x - Part1 Latest comment Posted by marianfr8x on 29 Jul 2025, 12:49
Este cumva setul compus și din ritmurile lui ABX ?Ca să știu dacă îl descarc .. eu am cumpărat setul de pe internet și are multe ritmuri nearanjate , multe de la ABX .. ce am cumpă [more ...]


[download] SET Korg PA 2x Pro - (set Gabulea, cu mici modificari) Latest comment Posted by iurescus on 27 Jul 2025, 00:27
mersi


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap