Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Divertisment |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| ANTENA 3 recruteaza personal pt noul sediu. | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| nyny |
|
||
|
Guest
|
Cerintele postului le aveti aici. [ Edited Mon, 22 Feb 2016, 04:52PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| sarac.lipit |
|
||
![]() Registered Member #45
Joined: 29 May 2008Posts: 2424 |
mă crezi că n-am zîmbit? celelate televiziuni ce nu spun nimic de hoţii guvernamentale, prez'denţiale... nu fac angajări? apropos, de ce mai sunt în clădirile unde au fost legitimaţi de bravii noştri ţinători de economii? |
||
| Back to top |
|
||
| nyny |
|
||
|
Guest
|
sarac.lipit a scris ... mă crezi că n-am zîmbit? celelate televiziuni ce nu spun nimic de hoţii guvernamentale, prez'denţiale... nu fac angajări? apropos, de ce mai sunt în clădirile unde au fost legitimaţi de bravii noştri ţinători de economii? la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai????? |
||
| Back to top |
|
||
| marand |
|
||
![]() Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011Posts: 236 |
nyny a scris ... la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai????? ...la cât de frumos începi replica, tot pe-atât de urât o închiei. Nu el, tu sau eu suntem cei cu alternativele, noi suntem cu banii, adică noi îi plătim pe ei, (a nu se crede că iau cuiva apărarea). Dacă „lor” nu le convine, să plece!, că are cine să vină în locul lor, (și-atunci să vezi ce-o să ne mai vină și nouă să râdem! Altfel, putem râde, dar s-ar putea să nu fie râsul nostru... ) |
||
| Back to top |
|
||
| marand |
|
||
![]() Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011Posts: 236 |
marand a scris ... nyny a scris ... la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai????? ...la cât de frumos începi replica, tot pe-atât de urât o închiei. Nu el, tu sau eu suntem cei cu alternativele, noi suntem cu banii, adică noi îi plătim pe ei, (a nu se crede că iau cuiva apărarea). Dacă „lor” nu le convine, să plece!, că are cine să vină în locul lor, (și-atunci să vezi ce-o să ne mai vină și nouă să râdem! Altfel, putem râde, dar s-ar putea să nu fie râsul nostru... )P.S. ...am uitat să fac precizarea că clipul m-a făcut să râd, însă legătura(făcută de tine) cu A3 este grețoasă... Apropo...ai învățat-o p`aia de la tine - că-mi scapă numele... de-a fost preșa Parlamentului, să numere ? Că de râs, aia râde de toți!, și de mine, și de tine, și ... (... și-acu', ce zici, îți mai vine să râzi?) |
||
| Back to top |
|
||
| sarac.lipit |
|
||
![]() Registered Member #45
Joined: 29 May 2008Posts: 2424 |
nyny a scris ... la cit de pornit esti impotriva tuturor nu doar împotriva leprelor mincinoase. dacă pare altceva, îmi cer scuze. |
||
| Back to top |
|
||
| s_cristi |
|
||
![]() Registered Member #1965
Joined: 03 Oct 2008Posts: 342 |
Videoclipul m-a amuzat... Politica nu e subiect de divertisment. |
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







