Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Record MP3 pa1000
Go to page   <<      
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
Author Post
sorin_korg
Wed, 05 May 2021, 11:37PM
Registered Member #11111
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 84
Radu_mamii a scris ...

Sau vezi bateria bios ... schimb--o cu una noua...

Am fost cu ea in service.Clapa este noua ,Daca era bateria probabil o schimbau.Se va schimba placa de baza .,Am vorbit cu ei și fără discuție au fost foarte interesați de rezolvarea problemei.

Back to top
sorin_korg
Fri, 07 May 2021, 04:06PM
Registered Member #11111
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 84
Revin.Am dus clapa la service MC Music și chiar daca termenul de reparație era de doua zile ,in 4 ore a fost rezolvată problema.S a schimbat procesorul și după multe teste totul este ok.
Ce vreau sa va spun.....cât am așteptat să repare clapa ,m am jucat pe un pa 4 in care avea un set in lucru.Cred că pentru prima data am auzit ceva total diferit de ce s a lucrat până acum.In spate este un folclorist 100% după cum a gândit styleurile.Suna foarte aerisit și fiecare instrument se auzea așa cum trebuie.
Tonurile sunt de mare calitate și nimic din ce e pe piata.E altceva.Sunt curios sa vad ce e cu acest set,că n am primit prea multe detalii.
Sigur e totul făcut de la zero.

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[Content] Pot primi download am incarcat 5 seturi ? Multumesc Latest comment Posted by carlo on 26 Nov 2025, 17:12
Pot primi download am incarcat 5 seturi ? Multumesc


[Content] Pot primi orice cantitate de download? Am încărcat 5 seturi.

admin: Ai primit acces la 2 dld/zi pt 10 zile (~20 de dlds).
Latest comment Posted by Sorinx on 24 Nov 2025, 18:45
Pot primi orice cantitate de download? Am încărcat 5 seturi.admin: Ai primit acces la 2 dld/zi pt 10 zile (~20 de dlds).


[download] SET KORG EK50 Latest comment Posted by guramica74 on 23 Nov 2025, 18:25
Cand incarc acest set pe orga mea Korg EK-50, se aude doar un singur sunet la fiecare melodie, ceva e in neregula, si mi-am consumat singurul download


[download] SET GG 2025 - Korg PA4, Part.1 Latest comment Posted by Mihai13 on 21 Nov 2025, 14:20
Salut,Multumim pt upload.Si pt miki67 - la asta fac referire pt PA1000. Merci


[download] SET Musi v2.1 - Korg PA1000 Latest comment Posted by ibaradu on 20 Nov 2025, 06:29
Se poate deoarece nu am avut unde sa il testez pentru ca nu am pa1000 si asa l-am descarcat si eu.


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap