Forums

Clape.ro :: Forums :: Fisiere audio, Versuri, Partituri, Armonii :: Tonuri
 
<< Previous thread | Next thread >>
Acordion (suna nasol)
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Matrafox
Thu Jun 04 2009, 11:18AM
Guest
Oricum nu D-l stan trb sa ne dea noua lectii ce si cum si nu trebuia sa foloseasca tonul asta superior.El sa fie multumit ca l-a ajutat cineva prin intermediul acestui site nu sa ne dea noua lectii.Stim ce avem de facut si tin sa amintesc ca acest site nu obliga pe nimeni sa ajute si nici nu este obligatoriu ajutorul.Si ca sa fii ajutat trb sa contribui si tu cu ceva nu numai cu pretentii si cereri de ajutor.



Back to top
stan_gaby
Thu Jun 04 2009, 12:00PM

Registered Member #3258
Joined: Mon Nov 17 2008, 11:27PM
Posts: 65
matrafox,ai inteles greshit...eu nu vreau sa dau lectii ci sa iau pt ca nu shtiu...ma ashteptam de la un raspuns si de la tine pt ca u ai shti cam ce setari are acordionul ala la gw8 ...ce lectii am dat nu shtiu,chiar habar nu am....in fine,fiecare cu ale lui,daca vreti sa ma ajutati, ajutati-ma, daca nu, nu.e atat de simplu

[ Edited Thu Jun 04 2009, 12:03PM ]


Back to top
Matrafox
Thu Jun 04 2009, 05:24PM
Guest
stan_gaby a scris ...

ce treaba are cum suna gw8 cu problema mea? sau aveti de gand sa transformati shi thread-ul asta intr-unul legat de gw8? VA ROG daca puteti shi shtiti cum sa ma ajutati atunci ajutati-ma,daca nu discutati de gw8 pe thread-ul acestei clape. Elgi ,multumesc mult de ajutor,se pare ca tu ai inteles problema mea!



Acum ai inteles ? Lasa la latitudinea noastra sa hotaram ce si cum.Tu bucura-te ca primesti ajutor si nu te mai lamenta ca o femeie fii barbat !.
Si te rog sa inveti sa scrii romaneste corect nu ca "jmekerii" pe mess altfel voi sterge.





[ Edited Thu Jun 04 2009, 06:10PM ]


Back to top
stan_gaby
Fri Jun 05 2009, 04:05PM

Registered Member #3258
Joined: Mon Nov 17 2008, 11:27PM
Posts: 65
ma intreb daca ai habar ce inseamna verbul "a se lamenta" si daca ai explica-mi si mie unde m-am lamentat eu "ca o femeie" ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif Ma faci sa rad....

[ Edited Fri Jun 05 2009, 04:05PM ]


Back to top
Matrafox
Fri Jun 05 2009, 05:14PM
Guest
Important e sa fii fericit ca esti superior si cunosti mai bine verbele.Respecta regulamentul si cu asta am incheiat discutia.De verbul a respecta ai auzit ?

Back to top
VaseaB
Fri Jun 05 2009, 05:55PM

Registered Member #49
Joined: Fri May 30 2008, 10:03AM
Posts: 436
Mda.. o atitudine infecta a lui Stan Gabi care la fiecare treath deschis de el si in care cere ajutorul, jigneste.

Back to top
stan_gaby
Fri Jun 05 2009, 06:31PM

Registered Member #3258
Joined: Mon Nov 17 2008, 11:27PM
Posts: 65
daca ati ajuta in loc sa postati aiurea dandu-va superiori, ce bine ar fi....hai sa ne uitam in to thread-ul asta shi sa constatam din toate post-urile cate raspunsuri au fost concrete...va spun eu : 1..shi cu asta rog sa se stearga thread-ul ca vad ca se intelege greshit...shi FlorinD pe Matrafox poate il inteleg o avea vreo perioada proasta sau nu shtiu...dar tu ca sa dovedeshti ca nu ai atitudine infecta cum spui ca am eu mai bine ai raspunde postului...daca nu poti lasa pe altii sa incerce...si daca tot mananci ce nu trebuie te rog da-mi si mie un link catre un thread (btw se scrie cum am scris eu nu treath) unde eu am jignit pe cineva

[ Edited Fri Jun 05 2009, 06:34PM ]


Back to top
VaseaB
Fri Jun 05 2009, 06:39PM

Registered Member #49
Joined: Fri May 30 2008, 10:03AM
Posts: 436
Cineva spunea : "cauta si vei gasi!", si tare bine a mai spus. Tie nu iti mai raspund cat voi fi pe aici ca nu meriti sa fii ajutat. Si cu asta mi-am incheiat si eu pledoaria.

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap