Forums

Clape.ro :: Forums :: Fisiere audio, Versuri, Partituri, Armonii :: Ritmuri
 
<< Previous thread | Next thread >>
Styluri "adevarate"
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Minel
Fri Nov 04 2011, 09:10AM
Guest
howard a scris ...

Citind mesajele de aici, iti faci impresia ca daca un simplu muritor (user) se riidica impotriva lu Dumnezeu (Admin).... apoi il ea Dracii... (urmari, Ban, Leu, Eur, etc.) ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif si de aia doamne fereste ca cineva sa nu fie de acord cu... EL - "Mare dreptate ai..., ai dreptate... etc.".

e si amuzant pe alocuri ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

N-am comentat cu scop de critica sau sa insult pe cineva, pur si simplu m-au amuzat ultimile mesaje. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

dragul meu,fiecare isi spune parerea sincera..asta nu se chiama pupincurism,ci doar un accept la cele relatate. in definitiv,daca aici sant reguli dure,nu aveti decat sa ''treceti'' pe site-ul vecin...acolo se accepta aproape orice,injurii,contre dure, injosiri,etc....ce zici,am dreptate? cat despre materiale,mai mult ca sigur 80-90% din baieti doar asteapta sa mai apara ceva la download si sa-l puna repede pe clapa...majoritatea au clape de ani buni,si nici la ora asta nu sant in stare sa-si faca un amarat de ritm.(nu ma refer la cineva anume,doar generalizez).cum bine spun si colegii de mai sus,download-ezi un style,al bagi in clapa,si incepi sa injuri..este si normal,ptr ca nu pot mai mult..mai trebuie ''neste'' volume,eq,schimbari de tonuri pe trac,transpoze pe trac,efecte,etc...ohoooo sant multe chestii care trebuiesc facute ca orga sa inceapa sa sune....chiar si cele fara sampler suna,daca o gadili un pic la creieras...bafta multa,si spor la munca...

[ Edited Fri Nov 04 2011, 09:16AM ]


Back to top
howard
Fri Nov 04 2011, 10:50AM
Registered Member #4016
Joined: Fri Dec 12 2008, 12:58PM
Posts: 89
"babykorg" "Minel"- eu stiu kestia si nu am nimik impotriva, pur si simplu m-am amuzat. Sau la Romania nu se mai glumeste!!? E cumva dictatura? Atunci treb neaparat sa vina SUA sa instaureze Democratia!!!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Baeti, cei cu voi? Eu stiu ca muzicantii au un simt al umorului ffoarte bun!! Sau ma dezamegiti?

[ Edited Fri Nov 04 2011, 10:57AM ]


Back to top
mircea1970
Fri May 25 2012, 10:57PM
Registered Member #11042
Joined: Wed May 23 2012, 01:39PM
Posts: 2
daca ai buna placere punel si gata ca doar nu-ti ia cineva mainile


Back to top
mircea1970
Fri May 25 2012, 10:59PM
Registered Member #11042
Joined: Wed May 23 2012, 01:39PM
Posts: 2
eu am programul lui reut si vreau sa-l pun si lam platit cu 200 euro dar nu stiu cum .rog sa ma ajute admin.ms


Back to top
cantlaclapa
Sat May 26 2012, 09:26AM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
Cei care vorbiti despre admini ca e dictatura si ale alea .. habar nu aveti ce inseamna sa moderezi un site de mii de utilizatori !! incercati macar asa in doru lelitei sa cititi regulamentele indiferent pe ce site intrati si va inscrieti si apoi sariti in sus cu alte critici ! daca faceti treaba asta eu va garantez ca o sa stiti sa va comportati pe site conform regulamentului si va mai garantez ca nici nu o sa simtiti macar prezenta adminilor daca sunteti in regula cu postarile conform acestui regulament !!

in regulamentul acestui site este un paragraf unde scrie ca schimbul de informatie sau de fisiere se face direct aici pe site nu in afara lui !!! ca atare cel care a facut propunerea de schimburi [o propunere buna in principiu] trebuia sa stie prima data ca schimburile intre membrii acestui site se fac aici pe site !

In alta ordine de idei ca sa fiu mai on topic spune si tu ce clapa ai si fa niste demouri cu stylurile tale minunate macar daca tot nu vrei sa le oferi gratuit colegilor de pe site !

[ Edited Sat May 26 2012, 09:28AM ]


Back to top
ady-pc
Sat May 26 2012, 09:53AM

Registered Member #9870
Joined: Wed Sep 29 2010, 12:55PM
Posts: 349
clapes lasa moderatorii sau administratorul sa citeze din regulament cand un anumit user greseste poate fara voia lui... cine este interesat poate citi si singur regulamentul fara indicatiile tale"pretioase" ai deschis si tu un thread cu o postare care trebuia la rubrica download si cand ti s-a atras atentia nu mai "citai"din regulament...

Back to top
cantlaclapa
Sat May 26 2012, 09:58AM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
serios ady ? nu stiam ca-mi urmaresti topicurile ... trebuie sa fiu onorat ? daca tot ai urmarit acel topic poate i-ti aduci aminte ca am recunoscut greseala si am cerut sa fie sterse topicurile din forum iar ce ma deranjat a fost modul cum ma abordat atunci head admin ....

Back to top
ady-pc
Sat May 26 2012, 10:15AM

Registered Member #9870
Joined: Wed Sep 29 2010, 12:55PM
Posts: 349
nu trebuie sa urmaresc este de ajuns sa retin...vezi se poate intampla oricui asta nu inseamna ca am cu tine ceva personal din contra chiar te stimez...chiar daca am spus-o la modul personal totusi ma refeream in general.sa ai o zi frumoasa

Back to top
cantlaclapa
Sat May 26 2012, 10:27AM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
ok ady-pc e una sa gresesti locul postarii si alta la ce m-am referit eu mai sus fata de tema creeata ... fa si tu diferenta .... oricine poate sa greseasca pt ca e normal suntem supusi greselii toti ... sa ai si tu o zi buna si sanatate

in ce priveste stima multumesc ... nu trebuie si nu astept stima nimanui aici suntem toti colegi pe acest site si atat ... fiecare face ce si cat poate .... oricine are dreptul la opinie iar cand simte nevoia sa o exprime e liber ... a trecut vremea cu stima noastra si mandria....

Back to top
ady-pc
Sat May 26 2012, 10:38AM

Registered Member #9870
Joined: Wed Sep 29 2010, 12:55PM
Posts: 349
ma bucur ca o opinie exprimata liber nu te deranjeaza...in ceea ce priveste "stima noastra si mandria" rectific doar te stimez nu ma mandresc cu domnia ta!

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap