Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ana Maria Luchian
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
adrianos
Fri Jul 02 2010, 09:34PM

Registered Member #7088
Joined: Sun Mar 08 2009, 07:49PM
Posts: 65
ma alatur si eu colegilor de pe site si urez insanatosire grabnica si sa revi curand printre noi ANUTA draga!!!

Back to top
Neuronu Intelectual
Sat Jul 03 2010, 01:07AM

Registered Member #5453
Joined: Wed Jan 28 2009, 01:56PM
Posts: 231
doamne ce tampit era sa fiu , ce dracu am citit eu nu stiu dar am avut impresia ca este ziua de nastere a anei !!!! diabet n-am , ca sa zic ca nu mai vad bine , ce-oi avea oare?!!! eu era sa scriu acum vreo 2 ore cand am vazut topicul o urare de la multi ani . si in plus mai vroiam sa ii si aduc aminte anei ca are la mine o datorie veche , pe mess ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif scuze dar am crezut ca topicul asta este pt urari de la multi anei . insanatosire grabnica ii urez si eu . si ma alatur celorlati colegi care o asteapta sa revina inapoi pe site , bine , eu o astept si pe mess, cred ca de vreun an ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif stie ea , de gluma

[ Edited Sat Jul 03 2010, 01:08AM ]


Back to top
georgggeee
Sat Jul 03 2010, 01:46AM

Registered Member #228
Joined: Tue Jul 01 2008, 01:40AM
Posts: 41
Fa-te bine Ana ! Nu credeam ca umorul se poate imbolnavi ! fa-te bine !

Back to top
tti
Sat Jul 03 2010, 02:46AM

Registered Member #7
Joined: Thu May 22 2008, 03:46PM
Posts: 112
Anuta ! multa sanatate iti doresc si eu.

Back to top
codrut italianu
Sat Jul 03 2010, 08:16AM

Registered Member #9388
Joined: Wed May 26 2010, 06:35PM
Posts: 29
multa sanatate !!si sa revii cit mai repede!!!

Back to top
luchiana
Sat Jul 03 2010, 11:37AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Offfffffffffff, cei mai tari oameni, cei mai buni prieteni si un real sprijin....Voi sunteti!!!!
Multumesc din TOT SUFLETUL!!!!! Nu cred ca exista cuvinte ca sa poata exprima ce sentiment misto traiesc....Multumesc , multumesc, multumesc.......pentru grija, pentru gandul bun, pentru vorbele frumoase, pentru urari si pentru tot ce ati insemnat in viata mea in acesti ani de cand tot incurc treburile pe aici ....
Niciodata nu am stat in spital, niciodata nu am avut probleme cu sanatatea pentru ca am avut cat am putut, grija de mine....
M-am externat la cerere pentru ca nimeni in spital nu are ce sa imi faca.....Merg mai departe, pe alta linie, prin alti doctori si ma voi duce pana unde trebuie ca sa ma fac bine ...Am incredere si speranta si cred ca voi reusi ...de fapt sunt sigura de asta:-J

Nu am nici varsta nici experienta necesara , nu pot da sfaturi dar pot spune cu certitudine atat:
daca aveti ocazia,feriti-va de spitale unde acum m-am convins ca nimeni dar NIMENI nu iti face nimic .... nici cu bani nici fara bani .... Eu acum m-am lovit de asta si m-am convins ca cel putin in provincie sistemul e LA PAMANT. Suntem o tara de 2 lei , unde femeile mai ales au o mentalitate de rahat, iar doctorii sunt pur si simplu dezinteresati, corupti ....sunt praf!!!!!!!

Am realizat totodata ca am fost crescuta in puf, educata in alt spirit si sunt dezamagita total de cum suntem noi de fapt ca natie......


Inca odata va multumesc din inima pentru tot...As vrea sa pot scrie mai multe dar ...parca mi s-au terminat tastele...... 633.gif

Back to top
marianbigm
Sat Jul 03 2010, 11:48AM

Registered Member #14
Joined: Thu May 22 2008, 09:39PM
Posts: 463
bine ai revenit printre noi ! 855_2417.gif

Back to top
muzicaptsuflet
Sat Jul 03 2010, 12:43PM

Registered Member #9287
Joined: Sat May 01 2010, 11:30AM
Posts: 106
Buna, Ana! Si eu iti urez BINE AI REVENIT! Exact cum spui, sa ai incredere si sa ai speranta ca vei reusi in viitor si ca totul va fi bine. Macar moral, noi, cei care nu te cunoastem direct, incercam sa te sprijinim si sa fim alaturi de tine si la bine, dar si la greu. Sanatate multa si cat mai mult optimism!

Back to top
Sergiu Prodan
Sun Jul 04 2010, 08:28AM
Guest
sanatate si din partea mea anuta ! sper ca nu e ceva grav ! oricum tu esti tare si noi suntem alaturi de tine asa ca nu te lasam singura ! te pupam

Back to top
luchiana
Sun Jul 04 2010, 10:21AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Salut Sergiu ....multumesc din inima ....Ce ai patit? AMtot intrebat de tine un timp si nu imi raspundea nimeni ......

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] enigma.ppf Posted by unaidiu on 17 May : 00:12
... in format SF2


[download] Set Korg PA2X 2023 - Alexandru Soare Posted by apbgd on 11 May : 18:05
Foarte bun setul, se simte ca e cel original, multumim de up1715439966 ]


[download] Set Pa1000 2023 ABX Posted by bliviu27 on 07 May : 16:11
Descrierea nu este corecta. Nu contine preseturi TC Helicon. Folderul Voicepreset este gol.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by acery71 on 05 May : 22:45
Are tonuri ok , pentru cine vrea sa lucreze ,ca nu este tot setul asa cum spera fiecare , asta este , se cumpara pa4x/pa5x , nu mai sunt probleme de memorie si s-a rezolvat tot. Or [more ...]


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap