Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Yamaha |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Yamaha PSR-E423 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| petricav |
|
||
![]() Registered Member #880
Joined: 16 Aug 2008Posts: 171 |
pune si tu la download ritmurile...daca ai bunavointa! is curios cum suna multumesc anticipat!
|
||
| Back to top |
|
||
| BUBBA_GSG |
|
||
|
Guest
|
ok...am sa ma uit.sa-l conectez mai intai la PC..am vazut ca merge un cablu USB de la imprimanta...am sa-l desfiintez de acolo...:D |
||
| Back to top |
|
||
| IlieB |
|
||
|
Guest
|
Salut,baieti! Am si eu o mare rugaminte la cei care detin PSR 423, si au cumparat-o cu pachetul de ritmuri romanesti. Daca se poate sa-l puna la download si pentru cei care nu l-au primit cand au achizitionat acest model. Eu am cumparat-o in aprilie(chiar in luna cand a aparut acest model), dar atunci din pacate nu se comercializa cu acel pachet. Va multumesc anticipat!
|
||
| Back to top |
|
||
| petricav |
|
||
![]() Registered Member #880
Joined: 16 Aug 2008Posts: 171 |
la sfantu" asteapta ilie!!:))) eu de doi ani zic aceeasi treaba dar nu ma aude nimeni..pacat caci tot ei pierd..si stiu ce zic:D
|
||
| Back to top |
|
||
| s_cristi |
|
||
![]() Registered Member #1965
Joined: 03 Oct 2008Posts: 342 |
Poate se merita sa faca un admin o incercare. Un anunt cu "Sticky": Cine va uploada ritmurile romanesti oferite la clapele E403/E413/E423 primeste 9 downloaduri pe zi, sau download nelimitat timp de o ora :ppp Nici eu nu am vreun interes imediat(nu prea cant muzica populara, mi-am schimbat si clapa...), doar curiozitatea de a vedea/auzi daca e ceva de ele, sau e doar reclama. (Chiar e greu de inteles de ce nu 'apar' pe site. Copyrightu' sa fie?) |
||
| Back to top |
|
||
| petricav |
|
||
![]() Registered Member #880
Joined: 16 Aug 2008Posts: 171 |
ce Copyright cristi,,nu vor!asteapta numai sa le dai caci sunt convins ca stylurile sunt tot aceleasi care sunt si la download poate putin lucrate ...sau lasate asa cum le recunoaste clapa
|
||
| Back to top |
|
||
| IlieB |
|
||
|
Guest
|
Speranta moare ultima!
|
||
| Back to top |
|
||
| BUBBA_GSG |
|
||
|
Guest
|
Salutare tuturor, Am reusit in sfarsit aseara sa conectez clapa la pc si asta nu din lipsa de pricepere ci doar de timp...:) A fost un weekend nebun.... Instalarea si conectarea au mers ca unse,sincer nici nu prea am citit exact in manual cum se face..... Am reusit si am copiat si ritmurile alea romanesti cu care vine clapa. Colac peste pupaza mi-au taiat si netul aseara asa ca le-am luat cu mine la munca..:)) Personal nu sunt f incantat de ele. Le gasiti aici(dupa ce va fi aprobata de un admin) LINK: Click aici! Atentie:Ritmul de geampara nu merge nici la mine....dar mai raman inca altele 17(din 18) care pot fi folosite. Mie personal cel mai mult imi place ala "bucuresti". Have fun !!! Sa ne auzim cu bine ! |
||
| Back to top |
|
||
| s_cristi |
|
||
![]() Registered Member #1965
Joined: 03 Oct 2008Posts: 342 |
multumim, domnule Vlad! thank_you
|
||
| Back to top |
|
||
| petricav |
|
||
![]() Registered Member #880
Joined: 16 Aug 2008Posts: 171 |
multumim vlad! ai facut un gest frumos!
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






