Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Hotie intre muzicanti
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
petricahincu
Fri Dec 10 2010, 09:03PM
Registered Member #8169
Joined: Sun Oct 04 2009, 10:22AM
Posts: 110
salutare Minele ,era mai bine daca luai Card de la Galati eu tot asa am facut comanda si am luat ce-am comandat totul a fost cum am vorbit la telefon .Cu clapa am luat un pic de tzeapa ,o clapa rupta ,un surub plasat in mijloc intrat in placa si a intrerupt jumatate din clapa si e de la TG JIU,am cumparat totul nou de la Galati.

Back to top
LAVIN
Fri Dec 10 2010, 09:50PM

Registered Member #5747
Joined: Wed Feb 04 2009, 10:57PM
Posts: 448
sunt oameni intre oameni,dar acesti "tepari" merita publicitate pe deplin.

Back to top
fanitractor
Sat Dec 11 2010, 10:31AM
Registered Member #233
Joined: Tue Jul 01 2008, 04:50PM
Posts: 408
posteaza-i si nr de tel. pe actele luate de la curier vezi ce nume apare. posteaza-i numele si localitatea.

[ Edited Sat Dec 11 2010, 10:32AM ]


Back to top
luchiana
Sat Dec 11 2010, 11:28AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
da-ne si noua numarul lui sa ii dam cate un bip ....

Back to top
DorelC
Sat Dec 11 2010, 01:07PM
Guest
Pe acest site un coleg la care i s-a furat clapa a cerut ajutor si pana la urma cu ajutorul nostru clapa s-a gasit. Deja am vazut ca va apropiati si de ecscrocul asta cu carduri. Asemenea specimene nu au ce cauta intre noi. Minele ajunge daca dai datele de mai sus la politie precis acest individ a ecscrocat si alti oameni.

Back to top
hliviu
Sat Dec 11 2010, 06:43PM

Registered Member #9455
Joined: Thu Jun 10 2010, 10:45PM
Posts: 332
am reusit aseara sa vb putin pe mess cu baiatul. e intradevar din constanta. si asa cum spuneti d`l Dorel a recunoscut ca a mai `tras teapa` si la altii. zicea ca el asa le`a luat si nu le`a verificat. deci ca ar fi o greseala de a sa. nu inteleg de ce nu incearca sa`si repare greseala....

[ Edited Sat Dec 11 2010, 06:44PM ]


Back to top
bebykorg
Sat Dec 11 2010, 06:48PM

Registered Member #533
Joined: Tue Jul 29 2008, 06:54PM
Posts: 1018
Imi pare rau pentru domnul Minel. Intodeauna m-am ferit de cumparaturi online. In plus sunt adeptul faptului ca nu cumpar nimic fara proba. Dar teparul merita o lectie si m-as bucura sa aud ca a luat-o pe ,, coaja " .

Back to top
Sergiu Prodan
Sat Dec 11 2010, 07:54PM
Guest
si mie i-mi pare rau de ce i sa intamplat lui Minel eu sunt oarecum in aceeasi situatie am comandat la o firma din Sf Gheorghe niste taste pt o clapa asta in urma cu o luna de zile mi-au spus ca in 10 zile de cand le platesc factura proforma pe care mi-au trimis-o la o banca o sa primesc tastele eu am platit factura dar dupa o luna de zile nu am primit inca rastele inclusiv cheltuieli de fan am platit pe factura respectiva este cumva vre-un coleg din zona pe-aici? poate cineva ai cunoaste care sunteti din zona sa-mi spuneti va rog si am sa va dau detalii mai multe respectiv nume de firma adresa de mail si nr de telefon oricum o sa fac public aceste date dar mai astept o saptamana sa vad daca nu cumva o sa onoreze comanda


Back to top
Minel
Sun Dec 12 2010, 08:30AM
Guest
multumesc dragi colegi ptr comenturi!...nu vreau sa merg mai departe,Dumnezeu are grija de toti la un moment dat.....deja i-am facut antireclama pe multe site-uri,tinand cont de faptul ca el este ''vanzator'' al multor instrumente....Dumnezeu sa-l ierte!

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap