Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Am nevoie de un mic ajutor la o piesa | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| luigi1990 |
|
||
![]() Registered Member #11625
Joined: 05 Nov 2012Posts: 13 |
victor_petrescu a scris ... poate faptu ca eu sunt din rosiori imi da dreptu sa spun ca in rosiori se practica laba muzicala. nu cred ca te cunosc,si nici tu pe mine. deasemenea am precizat ca postarea mea nu face aluzie la tine.iar despre cele ``armonii``no comment.unii stau acasa cu 50 de armonii iar altii va iau toate nuntile cu 2 armonii.stii bine despre cine vorbesc. corect,insa tu ai bagat,in oala,baietii bunii,cu asa zisi mai putin pregatiti din punct de vedere lautareste/muzical etc eu nu sunt de vreo 10 anii prin rosiorii si cunosc baieti,buni si baieti mai asa,si ai dreptate da baietii buni sunt lasati acasa,si cei.. care ma rog ai cunosti si tu,daca esti din rosiori,au cantarii. |
||
| Back to top |
|
||
| victor_petrescu |
|
||
![]() Registered Member #1769
Joined: 25 Sep 2008Posts: 248 |
pai vad ca suntem de acord in privinta asta.nu inteleg de ce te-ai atacat mai devreme.chiar nu te-am ``atacat`` cu nimic.spuneam doar cum sta treaba pe acolo. ps :te ajuta cu ceva partitura la piesa asta?programul ala recunoaste si partituri? ps2:unde sau cu cine canti in rosiori?ca sa mi dau seama daca ne cunoastem? [ Edited Thu, 08 Nov 2012, 10:24AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| luigi1990 |
|
||
![]() Registered Member #11625
Joined: 05 Nov 2012Posts: 13 |
victor_petrescu a scris ... pai vad ca suntem de acord in privinta asta.nu inteleg de ce te-ai atacat mai devreme.chiar nu te-am ``atacat`` cu nimic.spuneam doar cum sta treaba pe acolo. ps :te ajuta cu ceva partitura la piesa asta?programul ala recunoaste si partituri? ps2:unde sau cu cine canti in rosiori?ca sa mi dau seama daca ne cunoastem? probabil am inteles,gresit nu cant cu nimeni in rosiori pentru ca nu sunt in tara momentan. partitura,nu m-ar putea ajuta programul citeste doar midi. si note nu citesc ca n-am studiat solfeggio
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






