Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
KORG Pro Pa-600?
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Florin Galati
Sun Mar 17 2013, 12:11PM

Registered Member #6568
Joined: Tue Feb 24 2009, 07:36PM
Posts: 327
Iar a aparut astfel de topu? Pfff, cu toate ca sunt detinator de Korg, incep deja sa il urasc. Trec la alt brand.


Back to top
DorinelParadox
Sun Mar 17 2013, 12:35PM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
Florin Galati a scris ...

Iar a aparut astfel de topu? Pfff, cu toate ca sunt detinator de Korg, incep deja sa il urasc. Trec la alt brand.

La fel, dal incolo de pa600, ca doar nu e dumnezeu. Peste 6 luni apare pa900 si se va continua cu el. THE THE THE THE BIG, the boss, the END, THE KKT,pishat


[ Edited Sun Mar 17 2013, 12:53PM ]


Back to top
Serghei92
Sun Mar 17 2013, 02:48PM

Registered Member #12541
Joined: Fri Mar 01 2013, 02:50PM
Posts: 711
Urmeaza Korg-ul care tine armonie singur, eventual da si returnele. Si daca mai iese si korg-ul care impaca singur nuntile, si se duce tot singur la cantare....apai vine sfarsitul.

[ Edited Sun Mar 17 2013, 02:49PM ]


Back to top
LAVIN
Sun Mar 17 2013, 06:38PM

Registered Member #5747
Joined: Wed Feb 04 2009, 10:57PM
Posts: 448
Gata cu marea pa 600 ,este cum este, hai sa o lasam acolo ca de aceea se strica!!!!
Numai bine!

Back to top
ValiS
Sun Mar 17 2013, 06:43PM

Registered Member #4
Joined: Thu May 22 2008, 08:11AM
Posts: 1307
Un singur lucru am constatat:pe siteul dedicat brandului NU EXISTA nici un topic cu o eventuala"problema"intampinata de detinatori..!Cei care au sesizat eventuale probleme au fost marginalizati si,mai mult,exclusi..banati..!Acolo nu se urmareste decit strategia de marketing si...atit."Cumparati doar de la noi daca vreti"ceva"gratis..!"..."Numai aici vi se dau sfaturi exceptionale"...Dovada ca dealerul brandului este si administrator...Deja discutiile au depasit ridicolul si sfera de interes..!Un renumit"posesor"al acestui brand a plecat de pe toate siteurile,s-a jurat si"injurat"cu toata lumea,pina la urma,totusi,nereusind"sa reziste sa ajute"..! Eu stiu un singur lucru,proverbul ala vechi:"...unde scuip,nu ling"..! Insa,tirziu,reusesti sa realizezi ca,de fapt,la mijloc,nu exista decit un interes material si meschin..! PS:Asa cum spunea pretinul Sergiu:"Sa le stapiniti sanatosi si sa faceti banuti cu ele" Timpul le va cerne pe toate,cu bune si cu rele..! Sa auzim de bine..!PS2: Eu am o"coaja"de psr9000 si nici nu voi cumpara alta clapa.La cite cintari am,nu mai merita investitia in altceva si eu sint multumit de ceeace am..!Sanatate sa am si sa aveti..!

Back to top
ady-pc
Sun Mar 17 2013, 06:58PM

Registered Member #9870
Joined: Wed Sep 29 2010, 12:55PM
Posts: 349
ValiS a scris ...

Un singur lucru am constatat:pe siteul dedicat brandului NU EXISTA nici un topic cu o eventuala"problema"intampinata de detinatori..!Cei care au sesizat eventuale probleme au fost marginalizati si,mai mult,exclusi..banati..!Acolo nu se urmareste decit strategia de marketing si...atit."Cumparati doar de la noi daca vreti"ceva"gratis..!"..."Numai aici vi se dau sfaturi exceptionale"...Dovada ca dealerul brandului este si administrator...Deja discutiile au depasit ridicolul si sfera de interes..!Un renumit"posesor"al acestui brand a plecat de pe toate siteurile,s-a jurat si"injurat"cu toata lumea,pina la urma,totusi,nereusind"sa reziste sa ajute"..! Eu stiu un singur lucru,proverbul ala vechi:"...unde scuip,nu ling"..! Insa,tirziu,reusesti sa realizezi ca,de fapt,la mijloc,nu exista decit un interes material si meschin..! PS:Asa cum spunea pretinul Sergiu:"Sa le stapiniti sanatosi si sa faceti banuti cu ele" Timpul le va cerne pe toate,cu bune si cu rele..! Sa auzim de bine..!PS2: Eu am o"coaja"de psr9000 si nici nu voi cumpara alta clapa.La cite cintari am,nu mai merita investitia in altceva si eu sint multumit de ceeace am..!Sanatate sa am si sa aveti..!

s-au inrosit saracele palme de la atata aplaudat...basca sunt cativa baieti buni pe care ai cunosc personal care au facut treaba mare pe demnitatea si orgoliul lor oarba dupa ei de neajutorati si instabili hemodinamici.administratorul sigur a ramas fara televizor si centru de reparatii pe o raza de 5000km ca altfel nu se explica auzi tu lupi moderatori mcmusic si nemernicul...


Back to top
Tudorut
Sun Mar 17 2013, 07:57PM
Guest
Acum chiar ca suna ! Am ascultat pana la capat inclusiv aplauzele !



[ Edited Sun Mar 17 2013, 07:58PM ]


Back to top
DorinelParadox
Sun Mar 17 2013, 09:59PM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
Tudorut a scris ...

Acum chiar ca suna ! Am ascultat pana la capat inclusiv aplauzele !



Un iPAD suna la fel. Sa dea domnul sa nu aveti vreo problema la cantare ca este nasol.Sincer am un amic care este posesor de pa600 si Mp 3 ii face probleme. foloseste o tableta!Va dau cuvantul de onoare si nu doresc sa va mint, nu am nici un interes in a lauda sau strica numele acestui model de clapa. Este buna de facut treaba dar nu este stabila ca un pa 1,2,3! Luati acest topic doar ca pe o poveste si cu timpul vom mai vedea daca vor mai aparea si alte probleme! sau doar acesta este un caz izolat! ASa cum sa demonstrat si cu pa 2 problema cu ledurile, Mp3. SUccess noilor posesori de pa600 si spor la cantari.


Back to top
Florin Galati
Sun Mar 17 2013, 10:34PM

Registered Member #6568
Joined: Tue Feb 24 2009, 07:36PM
Posts: 327
Ce anume suna bine la acest mp3?


Back to top
Florin Galati
Sun Mar 17 2013, 10:43PM

Registered Member #6568
Joined: Tue Feb 24 2009, 07:36PM
Posts: 327
Cand nu am ce face cu 1000 euro, o sa imi achizitionez un pa600 si am sa pun la anunturi : ,, dezmembrez pa600". Sa vezi solicitari atunci. Hi hi

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by acery71 on 05 May : 22:45
Are tonuri ok , pentru cine vrea sa lucreze ,ca nu este tot setul asa cum spera fiecare , asta este , se cumpara pa4x/pa5x , nu mai sunt probleme de memorie si s-a rezolvat tot. Or [more ...]


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap