Forums
Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
Intrebare legat de kontakt |
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
|
Author | Post | ||
misukorg |
|
||
![]() Registered Member #12784
Joined: 30 Apr 2013Posts: 232 |
Se poate conecta doua clape la un kontakt sa mearga in acelasi timp? sau o clapa cu ritmuri si deasupra o claviatura midi cu tonuri si sa canti la amundoua ?
|
||
Back to top |
|
||
Expresul |
|
||
Guest
|
Este cum ai avea doi maus la un singur calculator .Merge dar o sa cinti la acelasi ton cu ambele clape midi.
|
||
Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[Content] Salut , cer si eu acces la descărcare !
Am mai avut un cont si in trecut pe care l-am pierdut si am revenit acuma , am incarcat Tonuri , set-uri , style-uri ... Puține dar voi continua , am putina activitate si pe forum care si asta va continua !
Cer si eu dreptul la descarcare sa pot sa descarc detoate pentru a lucra cu ele , pentur a crea ceva nou ! Deacolo putin deacolo putin si sa fac ceva frumos pentru a urca ulterior pe site ! Multumsc Anticipat !
Salut , cer si eu acces la descărcare !Am mai avut un cont si in trecut pe care l-am pierdut si am revenit acuma , am incarcat Tonuri , set-uri , style-uri ... Puține dar voi conti [more ...]
[download] SET Aurel Constanteanu 2025, Korg PA4x - Part1
Este cumva setul compus și din ritmurile lui ABX ?Ca să știu dacă îl descarc .. eu am cumpărat setul de pe internet și are multe ritmuri nearanjate , multe de la ABX .. ce am cumpă [more ...]
[download] SET Korg PA 2x Pro - (set Gabulea, cu mici modificari)
mersi
[download] Set Korg PA2 (Misto ,mi-emi place ! )
mersi!
[download] styles wk2000se hd
mersi !