Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
ilkin shemkirli KORG PA 800 UPDATE PA3X OPERATING Fakeeeee
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
albundy
Wed Apr 22 2015, 10:17PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Ticuta a scris ...

Asta este Sistemul de operare trimis de ilkin shemkirli in Romania Atentie nu functioneaza e o mare teapa
LINK: Click aici !

Auzi Ticuta, de ce induci lumea in eroare ca Ilkin asta da tepe? Omul chiar este dibaci si a reusit sa faca performante cu OS-urile de la korg . Cum doar in Romania a dat tepe si la bulgari nu? Cum este posibil ca numai tu sa stii despre aceste tepe date si omul care a creat modulul ala pentru keyboard JUZYSOUND colaboreaza cu el?Sau cuiva nu-i prea convine ca omul a dibuit si se joaca cu OS-urile de la korg si induce lumea in eroare ca sa nu-si transforme clapele ?
Ce cauta ilkin pe canalul de youtube de la Juzysound?






Ia vedeti cine ii prezinta marfa bulgarului aici .Nu cred eu ca se preta bulgarul sa ii prezinte marfa cineva care ar fi dat tepe.Ilkin asta reprezinta ceva in azerbaidjian acolo la el .
LINK: Click aici !

[ Edited Wed Apr 22 2015, 10:22PM ]


Back to top
Kapytanu
Wed Apr 22 2015, 10:53PM

Registered Member #9512
Joined: Sat Jun 26 2010, 02:11PM
Posts: 172
pustiulica a scris ...

Kapytanu a scris ...

app de softul acestuia din azerbaidjan. si acum conversez cu el pe mail si chiar i-am spus ca cei din Romania au incercat si nu se poate si omul zice ca e o minciuna. ca imi trimite soft-ul si va merge


Daca il trimite gratis de ce nu... :-)
Daca te costa si vrei neparat sa cheltuiesti tu 100 de euro mai bine ii bei ;-)


Adevarat ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ) numai ca as incerca sa vad daca intr-adevar functioneaza... dar nu stiu ce sa fac



Back to top
ionut74
Wed Apr 22 2015, 11:03PM

Registered Member #12306
Joined: Thu Jan 31 2013, 12:34PM
Posts: 174
Tikuta nu are nici un interes sa minta,cu extensia de memorie la pa800 eu de la el am aflat,e un om de nota 20

Back to top
albundy
Thu Apr 23 2015, 09:44AM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
nu am zis ca a mintit. E posibil sa fie si adevarat. Eu doar am spus ca induce lumea in eroare . Si daca este adevarat si intr-adevar ilkin ala chair a facut minuni cu softurile? Stii ce ar insemna asta? ca lumea sa nu mai cumpere clape noi cand cu bani mai putini isi poate face o clapa mai slabuta sa aibe functiile unei ,ai scumpe. Mie imi pare cusuta cu ata alba zvonurile astea despre tepele date romanilor sau oricaror altor muzicanti de catre acest ilkin. M-am uitat aseara sa vad mai bine acele filme cu el si minunile lui de softuri mesterite cand din greseala am gasit pe canalul juzysound ca acest ilkin promoveaza modulul ala . Curios ca unul care da tepe sa fie contactat de cineva ca sa -i promoveze produselz proprii. Si daca stau si ma gandesc, bulgarul ala de la juzysound a mesterit el singur un modul pentru toata europa de est si orient . Intrebarea este : cine ar avea interes sa il discrediteze pe acest ilkin si ce a facut el? Daca intr-adevar baiatul asta da tepe cu softuri mesterite , de ce bulgarul are filmulete cu el promovandu-i marfa?

Back to top
ionut74
Thu Apr 23 2015, 12:25PM

Registered Member #12306
Joined: Thu Jan 31 2013, 12:34PM
Posts: 174
Si eu sant interesat de treaba asta dar mi-e frica sa nu-mi iau teapa asa ca pana nu vad cu ochii mei nu ma bag in treaba asta,tykuta ere f.incantat nu se astepta sa-si ia teapa, Daca ai incredere in ilkin asta cumpara tu softul asta si ai dat cea mai mare lovitura,poate ca ia dat lui tykuta altceva, mai era cineva care zicea ca tine legatura cu el dar atat,,,,,,vorbeeeeeeee

Back to top
albundy
Thu Apr 23 2015, 01:23PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
tikuta nu a zis ca el la cumparat. A zis ca cineva din romania la cumparat si a trimis ilkin ala altceva. Sau poate nu am inteles eu bine? Imi cer scuze . de ce nu va adunati voi 3-4 insi si riscati? 25 de euro de caciula nu e paguba mare. Ma bag si eu chiar daca nu-mi foloseste ca sunt curios sa vad daca este adevarat sau e teapa softul lui ilkin asta . Eu am kronos n-am ce sa fac cu softul . eu vreau doar sa vad ca este adevarat . Ma risc sa-mi iau teapa 25 de euro doar ca sa vad cat este de real softul lui mesterit. Ca daca este, se termina smecheria . Toti baietii o sa cante pe pa3x in carcasa de pa800 . O sa vorbesc cu un prieten cu pa800 sa vad daca vrea sa se riste . Care va bagati ? Sa adune banii un admin ca sa fie de incredere. Zic eu . Daca esti interesat atunci poti sa te bagi . Sau nu vrei sa risti deloc nimic?

Back to top
poenaru
Fri Apr 24 2015, 02:34AM
Registered Member #2277
Joined: Tue Oct 14 2008, 11:21AM
Posts: 57
albundy,Ticuta a riscat si l-a cumparat singur...a trimis banii prin western,si a primit fisierul pe care l-a postat! Eu am vb cu el la telefon,nu era suparat ca a pierdut banii cat era suparat ca a fost dezamagit de ilkin asta...daca a fost o greseala,de ce nu a mai raspuns la mail-uri? Oricum,ca Ticuta cred ca au mai fost,de ce nu posteaza unul singur macar ca l-a cumparat si functioneaza? Ticuta merita respect ca a avertizat colegii de patania lui!

Back to top
Ticuta
Fri Apr 24 2015, 05:01AM

Registered Member #11860
Joined: Sun Dec 02 2012, 10:42PM
Posts: 65

Uite fratiorul meu albundy dovada aici ,si mai sant multi ca mine dar va lasa sa luati teapa

Back to top
Ticuta
Fri Apr 24 2015, 05:49AM

Registered Member #11860
Joined: Sun Dec 02 2012, 10:42PM
Posts: 65
Uite si aici albundy o filmare scurta LINK: Click aici !


Back to top
albundy
Fri Apr 24 2015, 07:23AM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Imi cer scuze. Nu mai am ce sa spun .

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap