Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Memorie RAM Korg Pa800 256MB software! | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| Alexei |
|
||
![]() Registered Member #1133
Joined: 29 Aug 2008Posts: 169 |
ProCessor a scris ... LINK: Click aici! LINK: Click aici! LINK: Click aici! Ce parere aveti despre sistemul meu de racire pa800? : )) Bravo se mai incalzeste ? |
||
| Back to top |
|
||
| gigiflo |
|
||
![]() Registered Member #15184
Joined: 11 May 2015Posts: 1327 |
Parca e reactor...😄
|
||
| Back to top |
|
||
| ProCessor |
|
||
![]() Registered Member #11093
Joined: 17 Jun 2012Posts: 141 |
Intr-un final le-am pus asa: LINK: Click aici!
|
||
| Back to top |
|
||
| ProCessor |
|
||
![]() Registered Member #11093
Joined: 17 Jun 2012Posts: 141 |
Ceva de genul ala, putin inclinate din lipsa spatiului si plus de asta aerul bate chiar in RAM. Unul bate, unul trage aerul. Sper doar ca placuta de ram sa nu fie trasa curent! =]] |
||
| Back to top |
|
||
| ProCessor |
|
||
![]() Registered Member #11093
Joined: 17 Jun 2012Posts: 141 |
Chiar functioneaza O.o si chiar mai bine decat m-a asteptam! Am raspuns cu intarziere deoarece a trebuit sa testez inainte sa 'deschid gura'. Daca este incinsa o raceste imediat:D Plus de asta este asezata in pat si nu are pe unde sa se "aeriseasca". |
||
| Back to top |
|
||
| TiNeLpa800 |
|
||
![]() Registered Member #9365
Joined: 21 May 2010Posts: 170 |
ProCessor a scris ... Chiar functioneaza O.o si chiar mai bine decat m-a asteptam! Am raspuns cu intarziere deoarece a trebuit sa testez inainte sa 'deschid gura'. Daca este incinsa o raceste imediat:D Plus de asta este asezata in pat si nu are pe unde sa se "aeriseasca". Si cum ai alimentat coolerele,ai sursa externa de 12v ? |
||
| Back to top |
|
||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
@ProCessor, te rog sa nu mai postezi dublu, triplu! Editeaza ultimul post si completeaza in el.
|
||
| Back to top |
|
||
| ProCessor |
|
||
![]() Registered Member #11093
Joined: 17 Jun 2012Posts: 141 |
Prin USB(Host R) cu un cablu tras prin Video Out.. Nu avem prea mare puterea, nu-i o idee prea buna... Cred ca o sa lipesc direct la sursa de alimentare...prima data sa scot multimetrul de la naftalina... Am inteles @pustiulica, mi-am dat seama prea tarziu si oricum nu puteam sterge posturile. |
||
| Back to top |
|
||
| Alexei |
|
||
![]() Registered Member #1133
Joined: 29 Aug 2008Posts: 169 |
Salutari ,a mai incercat cineva acest Os.?
|
||
| Back to top |
|
||
| ProCessor |
|
||
![]() Registered Member #11093
Joined: 17 Jun 2012Posts: 141 |
Cu siguranta au incercat dar nu ii mai intereseaza de ceilalti... S-au vazut cu multe secunde diferenta si nu au bunavointa sa lase un reply. |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.








