Forums
| Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Editare Style & Midi |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| MIDI to STYLE | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| R.D. |
|
||
![]() Registered Member #14527
Joined: 27 Sep 2014Posts: 25 |
Va salut dragi colegi M-am apucat sa-mi fac si eu un program al meu personal de manele si v-as ruga sa ma ajutati si pe mine cu niste loop-uri midi de percutie, ceva gen CONGAS & BONGOS. Sau poate imi recomandati vreun set/style in care as putea gasi ceva percutii bune. Multumesc anticipat! |
||
| Back to top |
|
||
| R.D. |
|
||
![]() Registered Member #14527
Joined: 27 Sep 2014Posts: 25 |
Sau poate are careva setul lui Pokemon
|
||
| Back to top |
|
||
| DanKorg |
|
||
|
Guest
|
Din cate am auzit setul se vinde cu 300 euro ...zic si eu , nu stiu sigur. |
||
| Back to top |
|
||
| R.D. |
|
||
![]() Registered Member #14527
Joined: 27 Sep 2014Posts: 25 |
DanKorg a scris ... Din cate am auzit setul se vinde cu 300 euro ...zic si eu , nu stiu sigur. OK, va multumesc tuturor pentru ajutor ))) |
||
| Back to top |
|
||
| reb3lutxxx |
|
||
![]() Registered Member #13328
Joined: 05 Sep 2013Posts: 5 |
Nu va recomand sa cumparati seturi de pe internet,o sa primiti teapa,o sa pune ritmuri,tonuri luate de pe internet gratuit si le vinde intre 100-300 de euro..... Stati linistiti,nu comandati,cu timpul o sa incarc o arhiva cu toate ritmuriile frumos aranjate pe categorii si performante pentru roland g-800,G-600,g-1000 si korg pa 50-80...
|
||
| Back to top |
|
||
| ulici9 |
|
||
![]() Registered Member #15493
Joined: 02 Nov 2015Posts: 13 |
R.D. a scris ... Va salut dragi colegi M-am apucat sa-mi fac si eu un program al meu personal de manele si v-as ruga sa ma ajutati si pe mine cu niste loop-uri midi de percutie, ceva gen CONGAS & BONGOS. Sau poate imi recomandati vreun set/style in care as putea gasi ceva percutii bune. Multumesc anticipat! salut ,,,am o intrebare ...poti scoate dintr-un set un ton? sau o toba ? adica am un set pe orga..si sa salvez un ton un style in pc? ca am vazut ca ai intrebat daca iti recomanda cineva un set din care sa gasesti ceva percuii bune |
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






