Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
EmivaSound Korg
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
mishone
Fri, 08 Apr 2016, 12:11AM

Registered Member #11249
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 147
Multumim frumos!

Back to top
mr.morojac
Fri, 08 Apr 2016, 01:38AM

Registered Member #11959
Joined: 14 Dec 2012
Posts: 148
amos a scris ...

Cei stapaniti de recunostinta si multumire, vor primi zic eu la randul lor dragoste si stima pentru ca nobletea sufleteasca nu poate fi rasplata decat tot asa, prin noblete!...pentru ca nu poti ramane imposibil in fata unei atitudini.Va multumesc pentru materialele postate gratis, FREE, Domnule ValiCretu >:d<


+1


Back to top
ValiCretu
Sat, 09 Apr 2016, 01:36PM
Guest
Astazi avem;
1 Che Sara
2 Gara Small
3 Gasca Dance
4 MTelo Latin
Va salut cu respect!!!

Back to top
marand
Sun, 10 Apr 2016, 10:30PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
ValiCretu a scris ...

Maine postam pentru Pa2x&Pa800 iar Pearl Rock2-emv este in set!



Ceeace nu înțeleg eu (așa sunt eu, mai...naiv .. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_sad.gif ) este altceva, și anume; cele puse de tine la download sunt cu titlu gratuit sau cu bani?


Back to top
sarac.lipit
Sun, 10 Apr 2016, 10:42PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
dacă sunt la dă'o-n load (dă treabă ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif ) ...e gratise, dăm lu Vali o bere virtuală!
ritmuri super, a trebuit foarte puţin transpozate sau şterse note din cauza conversiei la EM2000.
profesionale.

[ Edited Sun, 10 Apr 2016, 10:43PM ]


Back to top
marand
Sun, 10 Apr 2016, 11:03PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
sarac.lipit a scris ...

...e gratise, dăm lu Vali o bere virtuală!
ritmuri super, a trebuit foarte puţin transpozate sau şterse note din cauza conversiei la EM2000.
profesionale.


...cu berea sunt de acord, cu link-ul nu sunt, pentru că duce către

LINK: Click aici!, deci nu este gratis! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_whistling.gif
...sau poate nu înțeleg eu noțiunea de ...gratis... mai știi... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_whistling.gif

[ Edited Sun, 10 Apr 2016, 11:05PM ]


Back to top
ValiCretu
Sun, 10 Apr 2016, 11:22PM
Guest
Draga Marand...styles sunt gratuite, folosestele! Daca va plac si va sunt de ajutor, am sa postez un numar semnificativ de styles
(mai noi sau mai vechi) ...pentru modele si firme diferite(Korg,Roland), din colectia mea personala!
Salut cu stima si respect, toti colegi de pe Clape.Ro!!!

Back to top
marand
Sun, 10 Apr 2016, 11:41PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
ValiCretu a scris ...

Draga Marand...styles sunt gratuite, folosestele! Daca va plac si va sunt de ajutor, am sa postez un numar semnificativ de styles
(mai noi sau mai vechi) ...pentru modele si firme diferite(Korg,Roland), din colectia mea personala!
Salut cu stima si respect, toti colegi de pe Clape.Ro!!!



Dragă ValiCretu, nu le pot folosi pentru că nu se poate face download dacât dacă ai plătit. (Oricum mulțumesc pentru precizare).

Back to top
ValiCretu
Sun, 10 Apr 2016, 11:48PM
Guest
Marand ...nu stiu ce sa-ti spun... cred ca trebuie sa te adresezi unui Admin!

[ Edited Sun, 10 Apr 2016, 11:49PM ]


Back to top
marand
Sun, 10 Apr 2016, 11:54PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
ValiCretu a scris ...

Marand ...nu stiu ce sa-ti spun... cred ca trebuie sa te adresezi unui Admin!


Ok.Asta am vrut să aflu! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_oh_go_on.gif


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 03 Jun 2026, 08:51
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap