Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Eroare set dupa update OS 1.20 in Korg Pa4x
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Daniel_AD
Wed Apr 06 2016, 01:06PM
Guest
MariusG a scris ...

Cu alte cuvinte incarcati seturi AD si eventual cantati cu ele in casa ca la treaba nu suna neam!
Vad ca nu ma lasi in pace deloc!
Sti ce da setul meu la incarcare?
O eroare care scrie asa:Luati fratilor set bun cu ritornele si cantati cu el la treaba si aduceti paine la familii!
Imi permit sa iti dau un sfat!nu te mai lua de mine ca sunt informat si stiu prea multe!
Era o vorba:OMUL INFORMAT ESTE PERICULOS!(cred ca te deranjeaza asta).nu incerca sa ma mai provoci ca nu iti mai raspund


Marius intelege partea obiectiva te rog!
Nu am spus sa cante nimeni cu setul meu, ci am spus ca setul tau are erori iar aici TU TREBUIE SA-TI REVIZUIESTI ATITUDINEA FATA DE CEI CARE ITI INCARCA SETUL! UNDE E RESPECTUL FATA DE EI?!?!?
Pune mana si lucreaza corect si nimeni nu-ti mai zice nimic, pentru ca nu e de vina KORG ca tu treci cu vederea peste multe chestii!
NU am spus niciodata ca setul tau nu e bun, am spus doar ca are erori iar tu te-ai curentat...unde am gresit?!?!
Vezi tu, eu dau suport si caut solutii bune si pentru cei care imi cumpara setul meu si pentru cei care cumpara setul tau, eu nu fac diferenta ca tine!
Iar de "cati canta cu setul meu" e in capul tau, statisticile la vanzari spune altceva dar nu asta conteaza, nu ma intereseaza!
Traiesti intr-o lume dificila si nu vezi realitatea!


Back to top
MariusG
Wed Apr 06 2016, 01:19PM

Registered Member #15614
Joined: Fri Jan 08 2016, 12:31PM
Posts: 199
Cred ca si treaba cu vanzarile e doar in capul tau!multi ai luat setul tau la pachet cu un model korg!daca nu erau ofertele nu vindeai nici pe sfert!numai eu m.am plictisit de cate ori l.am sters de prin clape!dar nu stau sa ma cert cu tn pe seturi!
Si vezi ca mi se pare ca te iei de persoana mea!imi vb de lunea in care traiesc?poi bai omule!eu sunt Gagiu nascut crescut in familie de Gagii si ma mandresc cu asta!tie ti se pare cumva ca ai atins absolutul de vorbesti asa de sus cu mine?

Back to top
Daniel_AD
Wed Apr 06 2016, 01:28PM
Guest
MariusG a scris ...

Cred ca si treaba cu vanzarile e doar in capul tau!multi ai luat setul tau la pachet cu un model korg!daca nu erau ofertele nu vindeai nici pe sfert!numai eu m.am plictisit de cate ori l.am sters de prin clape!dar nu stau sa ma cert cu tn pe seturi!
Si vezi ca mi se pare ca te iei de persoana mea!imi vb de lunea in care traiesc?poi bai omule!eu sunt Gagiu nascut crescut in familie de Gagii si ma mandresc cu asta!tie ti se pare cumva ca ai atins absolutul de vorbesti asa de sus cu mine?


Eu nu ma iau de tine aiurea si repet; Pune mana si lucreaza corect daca vrei sa faci bani din asta dar, nu uita ca ai o mare responsabilitate fata de cumparatori mai ales ca esti gagiu!
De regula, un gagiu este mult mai ordonat...sau cel putin asa stiam! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Sa inteleg ca in momentul cand iti atrag atentia si-ti spun unde gresesti, iti vorbesc de sus?!?!
Nu cumva tu ai impresia ca esti prea sus?!?! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Daca doresti iti dau toata documentatia cu banii incasati si cu seturile vandute, eu nu ascund nimic ca nu am de ce! Platesc si taxe in Romania! Cata taxa am platit pe Set-urile vandute, cred ca nu o sa reusesti tu sa vinzi atat, crede-ma! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
cantlaclapa
Wed Apr 06 2016, 01:29PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
omu a deschis subiect nou ca are o problema cu clapa si voi va certati pe care sunteti mai buni pe seturi? sa fie asta rezolvarea la problema omului? nu cred!!

parerea mea este ca daca face la fel si cu un singur ton care il incarca separat poate fi placuta ram dusa! daca tonurile interne merg fara probleme daca ar face si cele interne atunci ar putea fi din procesor dar daca doar semplerele fac atunci cred ca e ram-ul

Back to top
cantlaclapa
Wed Apr 06 2016, 01:31PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
daca ai cumparat clapa de la magazin atunci du-te cu ea la garantie ! eu asta te sfatuiesc nu umbla nici macar sa schimbi placuta ram pt ca ai putea sa pierzi garantia din moment ce umbli la clapa

Back to top
valinico
Wed Apr 06 2016, 01:32PM

Registered Member #15021
Joined: Fri Feb 27 2015, 07:24PM
Posts: 254
Cred ca ora asta deschizatorului acestui thread numai de seturile voastre nu-i pasa ...ajuta-ti omul sa-si rezolve problema cu clapa , restul este ineficient ptr amos.... !

Back to top
DorelC
Wed Apr 06 2016, 01:35PM

Registered Member #15598
Joined: Sat Jan 02 2016, 01:58PM
Posts: 267
Ai dreptate Sergiule! Aproape nu mai se poate posta nimic fara sa fii faultat de multe ori indirect, smechereste.
In ceea ce priveste noul OS eu cred ca o revenire la setarile de fabrica inainte de a incarca noul sistem si dupa incarcare din nou, ar rezolva problema!

Back to top
Daniel_AD
Wed Apr 06 2016, 01:37PM
Guest
valinico a scris ...

Cred ca ora asta deschizatorului acestui thread numai de seturile voastre nu-i pasa ...ajuta-ti omul sa-si rezolve problema cu clapa , restul este ineficient ptr amos.... !


Eu tocmai asta am si facut, te rog sa recitesti cu o pagina in urma...restul, nu e vina mea ca sa ajuns la "alte discutii"!
Eu am facut teste sa vad despre ce e vorba si asa am constatat, apoi am scris aici!
Cum se face ca la unii lucreaza corect acest OS 1.20 si la altii nu?...Nu e acelas Sistem de Operare?!? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
valinico
Wed Apr 06 2016, 01:39PM

Registered Member #15021
Joined: Fri Feb 27 2015, 07:24PM
Posts: 254
Dl Prodan sunte-ti incredibil de echilibrat !...cand am dat refresh mi-a aparut comm..dvs-tra !...si acum a lui AD !..))))

[ Edited Wed Apr 06 2016, 01:42PM ]


Back to top
cantlaclapa
Wed Apr 06 2016, 01:44PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
valinico a scris ...

Dl Prodan sunte-ti incredibil de echilibrat !...cand am dat refresh mi-a aparut comm..dvs-tra !...si acum alui AD !


ms pt apreciere nu consider ca sunt echilibrat incerc doar sa fiu obiectiv cand pot si util cu ce pot , in rest ca fiecare cu fabte bune sau cu fapte mai putin bune... cand cum asa ca fiecare pt ca toti suntem pamanteni pacatosi si ne ducem crucea cum putem


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap