Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
O intrebare pentru domnul Andronescu.
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
turkish-man
Wed Jul 06 2016, 05:03PM

Registered Member #9037
Joined: Thu Mar 11 2010, 05:25PM
Posts: 148
Sigur va revenii...adica "va linge unde a scuipat".

Back to top
edighegoiu
Wed Jul 06 2016, 06:36PM

Registered Member #15449
Joined: Sun Oct 11 2015, 03:38PM
Posts: 290
Nu mi-am creat cea mai buna impresie despre el...

Back to top
adryan81
Wed Jul 06 2016, 09:09PM
Registered Member #6917
Joined: Wed Mar 04 2009, 09:35PM
Posts: 288
Din partea mea RESPECT pentru acest om, nu stiu ce l-a suparat asa de tare incat sa ia aceasta hotarare, insa e decizia lui si trebuie respectata.

Back to top
pamfile63
Wed Jul 06 2016, 09:51PM

Registered Member #221
Joined: Mon Jun 30 2008, 12:25AM
Posts: 9
pacat o sa doriti sa cautati o informatie sau un material pentru clape. pentru mine tot respectul domnule AD.

Back to top
gigiflo
Wed Jul 06 2016, 11:13PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
E hotararea lui, nu decizia altcuiva. Cu atat mai putin a noastra...Vom supravietui!
Cam multe mofturi in preajma noastra...
PS: Si ca sa vedeti cum stau "interesele de casta", acest mare "domn" mi-a banat permanent contul pe site-ul de propaganda.
Oare cu ce l-am deranjat? Ca am analizat lucrurile echidistant si am spus ceea ce am gandit "verde-n fata"?
S-a manifestat inca o data caracterul duplicitar al acestui personaj.
Acum realizez ce grea a fost lupta pentru libertate in 1989, daca nici macar acum nu poti spune civilizat ceea ce nu convine...Imi exprim regretul pentru ceea ce traim in acest domeniu de activitate!



[ Edited Wed Jul 06 2016, 11:59PM ]


Back to top
Serghei92
Thu Jul 07 2016, 01:29AM

Registered Member #12541
Joined: Fri Mar 01 2013, 02:50PM
Posts: 711
Pfff..un om minus. Știți, eu nu am vrut sa ma contrazic niciodată cu acest om, insa de foarte multe ori dadea peste nas intr.un mod subtil...asemenea caractere nu ajung departe. Eu sunt sigur că Korg a refuzat parteneriat cu el, si ca pana acum a muncit degeaba la pa4x ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif )) 😂😂

Back to top
abdon
Thu Jul 07 2016, 09:02AM

Registered Member #1425
Joined: Wed Sep 10 2008, 11:37PM
Posts: 219
Baiul este ca noi românii suntem foarte vorbareti, si cine vorbește mult nu se poate să nu greșească, stiu din experiență, în rest a făcut multe in domeniu Korg în România, suntem cel puțin sute de romani care profită de munca lui, deși eu dețin Yamaha, am căpătat imaginație muzicală datorită lui, în afara de mândria lui, orgoliu, a avut răbdare cu multi, acum probabil că ia ajuns răbdarea la capăt, si vârstă își spune cuvântul. Bine ar fi să gândim pozitiv fata de oricine, deși cred că e posibil să vă fi jignit greu pe mulți, si pe mine m-a șters din listele lui, dar ce să zic nu e dator să mă țină. În rest, vorba voastră: dacă asta e alegerea lui ... !

Back to top
gigiflo
Thu Jul 07 2016, 10:24AM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
sambataru a scris ...

Baiul este ca noi românii suntem foarte vorbareti, si cine vorbește mult nu se poate să nu greșească, stiu din experiență, în rest a făcut multe in domeniu Korg în România, suntem cel puțin sute de romani care profită de munca lui...

Munca a fost platita de cei care i-am cumparat cu bani (si nu putini) seturile...
In plus, daca nu existau aceste materiale ca lumea sa fie informata, nu aveau vanzarile de care se bucura acum.
Romanul trebuie sa invete ca si cel care vinde un produs are obligatii vis-a-vis de ceea ce vinde si ca nimic nu este "gratis 100%", chiar daca nu plateste nici un leu din buzunar.
Legat de "saturatia" la nivel de limbaj, as fi crezut daca selectia era facuta in functie de interlocutor, de nivelul neelegant al discutiei, etc...
Daca cineva nu-ti impartaseste opinia, nu inseamna ca este impotriva ta, ci pur si simplu exista o diversitate de idei.

Back to top
pustiulica
Thu Jul 07 2016, 12:10PM


Registered Member #11427
Joined: Fri Sep 28 2012, 01:47PM
Posts: 1626
Daca mai avea cineva nevoie de o confirmare a caracterului anumitor persoane, va anunt faptul ca mi-a fost suspendat contul pe site-ul in care cei care fac pe mironositele pe aici, sunt protejati sau se auto... protejeaza. Intrasem de doua, trei ori in ultimele luni, fara sa scriu ceva.

Atat pot unii oameni, mici, foarte mici, indiferent cat de inzestrati muzical sau Korg-ar sunt!
Banuiesc ca legea nu spune si ce drepturi au utilizatorii care nu incalca Regulamentul, dar sunt suspendati abuziv, dar nici n-am de gand sa fac nimic, imi este suficient de sila!
Este ultima mea postare pe aceaste tema, nu ma voi mai cobori la nivelul celor care gandesc si actioneaza asa! Dictatorii si comunistii imi provoaca inainte de orice, un sentiment de mila, este suficient de greu sa traiesti avand un astfel de caracter, dar sub imaginea apatica si blasfemica, a unei fotografii cu Domnul... ratacita intr-un colt... intunecat, al mintii...

[ Edited Thu Jul 07 2016, 12:51PM ]


Back to top
albundy
Thu Jul 07 2016, 06:09PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Cea mai tare remarca a fost aia cu Tata Puiu al clapelor Korg . Foarte inspirat omul care a facut remarca asta . Deci Diamantul a sjuns precum Nationala : fara niciun palmares . Nici macar Albania nu a batut-o . Ca tot avea el ce avea cu muzica albaneza . La caftit rau de tot albanezu de marius talent . Deci MT ramane pana in finala cu setul zebra rosie. Voi nu v-ati dat seama ca omu nu are din ce sa daca set de diamant si o lalaia cu demo-uri care nu interesa pe nimeni? Nu are din ce sa faca un set acum . Plus de asta chiar pustiulica a sters reclama cu juma de pret la set de pa3x daca cumperi pa4x de la ei . Nu se vinde nimic . Alea 3000 de seturi cat zicea el ca a vandut au fost date la inceput ca bonus foarte multe .
Mofturos rau . Plinn de ifose si talente . El vrea sa ajunga o legenda dar cu siguranta nu inROMANIA . Se dadea cocos ca a cantat el cu amza . Ala.nici nu il baga in seama .

[ Edited Thu Jul 07 2016, 06:28PM ]


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Set Korg PA2X 2023 - Alexandru Soare Posted by apbgd on 11 May : 18:05
Foarte bun setul, se simte ca e cel original, multumim de up1715439966 ]


[download] Set Pa1000 2023 ABX Posted by bliviu27 on 07 May : 16:11
Descrierea nu este corecta. Nu contine preseturi TC Helicon. Folderul Voicepreset este gol.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by acery71 on 05 May : 22:45
Are tonuri ok , pentru cine vrea sa lucreze ,ca nu este tot setul asa cum spera fiecare , asta este , se cumpara pa4x/pa5x , nu mai sunt probleme de memorie si s-a rezolvat tot. Or [more ...]


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap