Forums

Clape.ro :: Forums :: Fisiere audio, Versuri, Partituri, Armonii :: Negative
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ocazii Speciale
Go to page       >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Danu2008
Thu Jan 08 2009, 12:39PM

Registered Member #4743
Joined: Sat Jan 03 2009, 11:07AM
Posts: 101
Ce pareri aveti daca ar putea aparea in compartimentul Negative MP3, pe linga Negative Internationale si Romanesti inca si compartimentul Negativelor de Ocazii Speciale, cum sunt si la midi, aici am putea downloada o serie de marsuri, multi ani traiasca, si altele de felul acesta de o calitate normala, in format MP3, ma refer la membri si daca socotiti idee buna rog ca Adminii sa ne ajute

Back to top
Nelutu Muresan
Thu Jan 08 2009, 03:47PM

Registered Member #20
Joined: Fri May 23 2008, 01:27PM
Posts: 220
Nu cred ca ar fi o idee rea dar era odata o problema cu spatiul pt mp3.......probabil ca si acum este.

Back to top
minigutza
Thu Jan 08 2009, 06:19PM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
Din cate am vazut eu iar a crescut numarul de fisiere mp3 cat si spatiul ocupat de acestea (poate voi face iar la cererea lui Dorel sau a Domnului Sef Dan o mica curatare macar intre cele mp3 internationale ca inainte a avut ceva succes,sa zic asa) !

[ Edited Thu Jan 08 2009, 06:28PM ]


Back to top
Matrafox
Thu Jan 08 2009, 06:30PM
Guest
Aceasta categorie ar avantaja numai DJ-ii de nunti pe lautari nu pentru ca noi stim sa facem un mars sau o perinita ,brasoveanca etc...Eu zic sa lasam spatiul de pe site pentru alte treburi mai folositoare cantaretilor.In ceea ce priveste negativele internationale MP3 trebuiesc "epurate" din nou mai ales cele vechi pe site nedescarcate de prea multe ori si cele care nu se prea potrivesc pentru noi .

Back to top
minigutza
Thu Jan 08 2009, 06:32PM

Registered Member #6
Joined: Thu May 22 2008, 03:45PM
Posts: 270
Atunci am sa ma ocup personal de asta din nou ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif (astazi si maine in limita timpului disponibil) !

Back to top
Danu2008
Thu Jan 08 2009, 07:19PM

Registered Member #4743
Joined: Sat Jan 03 2009, 11:07AM
Posts: 101
Nu as zice ca numai Dj-ii de nunti se folosesc de asa piese, oricum, e incurcata profesia asta a noastra, si niciodata nu ne va strica daca va sta o rezerva ceva de niste Cintece Ocazii prin vre-un coltisor, cine stie ce habeli ne cad, pe unde si cu cine

Back to top
Matrafox
Thu Jan 08 2009, 08:02PM
Guest
Danu stiu ca intentia ta e buna dar iti repet ocupam spatiul degeaba.Cei care avem clape chestiile astea le avem si sub forma de mid la nevoie si e mai avantajos.

Back to top
Ionutz_pa
Thu Jan 08 2009, 08:04PM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
Matrafox a scris ...

In ceea ce priveste negativele internationale MP3 trebuiesc "epurate" din nou mai ales cele vechi pe site nedescarcate de prea multe ori si cele care nu se prea potrivesc pentru noi .

Şi cine o să facă asta Dorel, să le şteargă ? Minigutză ? S-ar putea ca din piesele nedescărcate să fie negative bune, care, cine ştie, sunt utile cuiva. Nu mi se pare o idee bună. Trebuiesc ascultate de cineva care se pricepe şi lăsate numai cele corespunzătoare.

Dacă pe cei ce descarcă îi doare mâna să lase un comment sau să dea o notă... 869_smiley2343.gif
Astfel am şti ce are calitate şi ce nu. Când descarci un SET, se mai înţelege, poate uiţi să mai laşi un mulţumesc sau un comentariu pentru că trebuie să-l mai şi încarci în clapă, să vezi ce-i acolo, etc. Dar la un amărât de mp3 pe care oricum îl asculţi imediat, e chiar aşa greu ??

Back to top
boldum
Thu Jan 08 2009, 08:06PM

Registered Member #3471
Joined: Tue Nov 25 2008, 08:51AM
Posts: 50
Si-a mea parere este aceeasi : negativele mp3 sunt utile doar dj-ilor. Un muzicant n-are ce face cu el - nu poti sa-i faci o transpozitie, nu poti sa-i schimbi tempoul incat sa aiba aceeasi calitate sonora ulterior. Traiasca MIDI-urile !

Back to top
Danu2008
Thu Jan 08 2009, 08:13PM

Registered Member #4743
Joined: Sat Jan 03 2009, 11:07AM
Posts: 101
Eu nu insist, doar am spus o parere, si am inteles ca nu e binevenita, cu toate ca eu sunt nou si nu am stiut ca sunt probleme cu memoria aici, imi cer ertare

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Grand piano yamaha pentru korg Posted by Catalin73 on 24 Mar : 12:34
Este setul de piane facute de reuben-salamander dar au probleme cu un fâşâit de fundal(asa au fost trase si nu mai pot fi rezolvate)😔


[download] Set Korg pa50 populara bun 2017 Posted by mssha on 22 Mar : 15:28
неможу загрузити


[download] Set ABX Korg Pa4X februarie2024 Posted by claudyucla on 20 Mar : 12:15
multumim sa fii sanatos


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by myrcyone on 20 Mar : 12:00
Multumim frumos !:)>-


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by xadiop on 19 Mar : 16:29
Salut. Pentru cei ce intampina probleme cu dezarhivarea vin cu urmatoarele precizari.Sunt trei arhive facute cu winrar de mine.(pentru ca nu pot uploada mai mult de 300Mb un fisier [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap