Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Memorie Korg pa3x, 76 keys | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Salutare tuturor 😘😘🤗 as vrea sa știu și eu dacă mai pot mari memoria la pa 3 ...am.și ramul de 256 mb ..da vreau sa știu dacă pot extinde mai multa memorie 🎹❤
|
||
| Back to top |
|
||
| angelitto |
|
||
![]() ![]() Registered Member #14155
Joined: 28 Apr 2014Posts: 1130 |
Nu se mai poate. Ai maximum.
|
||
| Back to top |
|
||
| orgasev |
|
||
![]() Registered Member #12951
Joined: 09 Jun 2013Posts: 71 |
La ce iti trebuie atata memorie?
|
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Ca sa combin 2 seturi. Unu de banat . și unu de Marius talent ....și se poate baiati 😘 ...dacă știți la pa 3 ..se poate prin compresare ..am.fost curios și o dacă știe careva smechieria asta 😜👌 or cum mersi baiati 🙊
|
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇
|
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Marian80 a scris ... Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... Trebuia sa zică dacă o ști-iau ...ei mior dat t răspuns..ca nu se.poate !! .fără supărare băieți 😘 |
||
| Back to top |
|
||
| poenaru |
|
||
![]() Registered Member #2277
Joined: 14 Oct 2008Posts: 57 |
Puica a scris ... Marian80 a scris ... Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... Trebuia sa zică dacă o ști-iau ...ei mior dat t răspuns..ca nu se.poate !! .fără supărare băieți 😘 Tu ai intrebat strict de ram,max 256,cum ti-au raspuns colegii! Daca ai compresat,ai mai mult ram? Tot ala e,doar ca ai mai facut ceva loc in el prin compresare. Si ai dreptate totusi,e ceva nou...pentru tine! |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
😂😂😂Pentru mine nu sunt lucruri noi ..eu zi de zi de ma confrunt cu ele 😘😜👌
|
||
| Back to top |
|
||
| sorinelf |
|
||
![]() Registered Member #6305
Joined: 18 Feb 2009Posts: 427 |
Puica a scris ... 😂😂😂Pentru mine nu sunt lucruri noi ..eu zi de zi de ma confrunt cu ele 😘😜👌 Atunci de ce ai intrebat? |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







