Korg (tonuri)
Sax si kawal pentru george_pa50 |
|||
| Author | Clape.ro Community | ||
| Description | sper sa iti mearga George! | ||
| Filesize | 35.14 MB | ||
| Date | Monday, 01 December 2014, 19:10:53 | ||
| Downloads | 9 | ||
| Download | |||
| Rating |
|
||
Comments
| Minel,tu nu le-ai mai taiat deloc?wav-urile erau mari.Trebuiau taiate si facut loop.Tu doar le-ai transformat din wav in ksf.Asa vrei sa le incarci in clapa?Numai saxul ti-ar umple toata memoria unui pa1x [ edited 01 Dec 2014, 21:48 ] Reply to this |
| George,eu te-am ajutat cu astea doua tonuri asa cum mi-ai zis. Eu nu am ce face cu ele.Deci nu le-am taiat deloc.Doar le-am asignat in clapa,si am dat export kmp. Nu am timpul necesar sa fac 100 de operatiuni. Baietii smecheri tin wave-urile pentru ei,nu le dau nimanui,iar eu ma chinui sa fac un bine,si in schimb ce primesc,nemultumire? Reply to this |
| Cred ca ai ineles gresit,tu ai spus:Setul nu este terminat.In curand schimb toate samplerele,si le voi face pe toate din wave.In usere nu sant multe tonuri.Am oprit doar cateva mai bune.Cei care aveti wave mai bune,puneti-le la upload,pentru a face kmp-uri mai calitative.Deja am schimbat sound-ul total in set.Eu le-am pus cu ideea ca le vei folosi in set [ edited 02 Dec 2014, 07:02 ] Reply to this |
| Momentan,pe mine ma intereseaza sa schimb soundul la acompanoament,nu la tonurile de returnele. De fapt nu mai fac pentru nimeni.Mereu am muncit la samplere la psr9000 si gem wk8,le-am pus gratis,iar altii cer sute de euro pe seturi.De acum incolo fac doar pentru mine si prietenii apropiati. Gratis. [ edited 02 Dec 2014, 11:59 ] Reply to this |
You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
