Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Preturi noi pentru clapele Korg | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
Asa cum spune si titlul, iata preturile actualizate pentru clapele Korg Pa comercializate prin reteaua M&C Musical Instruments: Korg Pa2xpro - 2800 Euro Korg Pa800 - 2000 Euro Korg Pa500 - 1050 Euro Korg Pa50 - 800 Euro Preturile includ TVA, plata se face in RON la cursul BNR. Garantie 2 ani, service post-garantie asigurat. Aici gasiti adresele magazinelor noastre: 1. Magazin Muzica Bucuresti Calea Victoriei, Nr. 41-43, Sector 1, Bucuresti - ROMANIA Phone/Fax: 021 314 56 08, 0722 633 308 Program: L-V: 09.30-19:00; S: 09.30-14:30; D: Inchis E-mail: muzica©mcmusic.ro 2. Magazin Bacau Str. Nicolae Balcescu Nr 12, Parter, Bacau - ROMANIA Phone/Fax: 0234 512 349, 0732 145 377 Program: L-V: 10:00-18:00; S: 10:00-14:00; D: Inchis E-mail: bacau©mcmusic.ro 3. Magazin Constanta Str. Stefan Cel Mare, Nr. 80, Constanta - ROMANIA Phone/Fax: 0241 559 333; 0724 054 701 Program: L-V: 10:00-18:00; S: 10:00-14:00; D: Inchis E-mail: constanta©mcmusic.ro 4. Magazin Cluj Str. Horea, Nr. 26/1, Cluj Napoca - ROMANIA Phone/Fax: 0264 597 749; 0728 980 698 Program: L-V: 10:00-18:00; S: 10:00-14:00; D: Inchis E-mail: cluj©mcmusic.ro 5. Magazin Timisoara B-dul 16 Decembrie 1989, Nr. 8, Timisoara - ROMANIA Phone/Fax: 0256 499 456; 0724 586 967 Program: L-V: 10:00-18:00; S: 10:00-14:00; D: Inchis E-mail: timisoara©mcmusic.ro 6. Magazin Ploiesti Str. Vasile Milea nr. 1, Ploiesti Phone/Fax: 0244 520 388; 0724 054 506 Program: L-V: 10:00-18:00; S: 10:00-14:00; D: Inchis E-mail: ploiesti©mcmusic.ro 7. Magazin Iasi ( se va deschide pe 2 Martie 2009 ) B-dul Independentei nr. 26 Calin ILIE |
||
| Back to top |
|
||
| Ionutz_pa |
|
||
![]() ![]() Registered Member #12
Joined: 22 May 2008Posts: 559 |
Observ că prețurile sunt aproximativ la fel cu cele oferite de cei care "le aduc". Garanție 2 ani și service asigurat pe perioada acesteia... Chiar merită, e bine de știut.
|
||
| Back to top |
|
||
| VaseaB |
|
||
![]() Registered Member #49
Joined: 30 May 2008Posts: 391 |
acceptati si plata in rate? daca da, ce acte mi-ar trebui? Va multumesc.
[ Edited Fri, 13 Feb 2009, 04:32PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
bvasile a scris ... acceptati si plaa in rate? daca da, ce acte mi-ar trebui? Va multumesc. Avem contract de vanzari in rate cu Raiffeissen Bank. Mergeti la banca si intrebati de ce acte aveti nevoie. [ Edited Sat, 14 Feb 2009, 03:29AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| velu |
|
||
![]() Registered Member #449
Joined: 23 Jul 2008Posts: 78 |
M&C Musical salut.Am scris pe forum o problema ce tine de Korg PA800 si citiva administratori mi-au spus ca ma poti ajuta.Uite care e problema mea,am cumparat Korg PA800 dintr-un magazin de muzica din Italia.Am facut cunostinta complet cu ea,insa a aparut o problema,mina stinga adica acompaniamentul cinta normal,dar in mina stinga cind pun o voce un semler detoneaza,de parca ar cinta cu ojumate de ton mai sus sau mai jos.Insa cind dau Joystikul in jos revine la normal.trebuie sa-l tin in jos ca sa cinte normal.unii mi-au spus ca trebuie sa foematez pitch bender-u,altii ca s-a dus pitch joystikul,altii zic ca am formatat ceva si ca doar la magazin o pot readuce la normal incarcind o schema ceva....Ce ma sfatui tu?Ti-as fi foarte recunoscator daca m-ai ajuta,ca deacum nu mai stiu ce sa fac.Multumesc!!!
|
||
| Back to top |
|
||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
velu a scris ... M&C Musical salut.Am scris pe forum o problema ce tine de Korg PA800 si citiva administratori mi-au spus ca ma poti ajuta.Uite care e problema mea,am cumparat Korg PA800 dintr-un magazin de muzica din Italia.Am facut cunostinta complet cu ea,insa a aparut o problema,mina stinga adica acompaniamentul cinta normal,dar in mina stinga cind pun o voce un semler detoneaza,de parca ar cinta cu ojumate de ton mai sus sau mai jos.Insa cind dau Joystikul in jos revine la normal.trebuie sa-l tin in jos ca sa cinte normal.unii mi-au spus ca trebuie sa foematez pitch bender-u,altii ca s-a dus pitch joystikul,altii zic ca am formatat ceva si ca doar la magazin o pot readuce la normal incarcind o schema ceva....Ce ma sfatui tu?Ti-as fi foarte recunoscator daca m-ai ajuta,ca deacum nu mai stiu ce sa fac.Multumesc!!! Iti propun sa reincarci sistemul de operare si resursele. Spune-mi daca problema persista. |
||
| Back to top |
|
||
| velu |
|
||
![]() Registered Member #449
Joined: 23 Jul 2008Posts: 78 |
am reincarcat de vreo 3 ori si tot asa e
|
||
| Back to top |
|
||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
S-ar putea sa fie defect Pitch Bender-ul. Daca ai vreun prieten cu pa800, roaga-l sa te ajute, adica sa-ti imprumute pentru proba Bender-ul.
|
||
| Back to top |
|
||
| velu |
|
||
![]() Registered Member #449
Joined: 23 Jul 2008Posts: 78 |
multumesc,te mai contactez
|
||
| Back to top |
|
||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
Pana la sfarsitul lunii Februarie cei care cumpara, prin reteaua oficiala de distributie M&C Musical Instruments, Pa800 sau Pa2xpro primesc bonus o husa KORG ( in valoare de aprox 50 EURO ).
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]








