Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Nu pot intra pe site !
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nu sunteti corecti!
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
luchiana
Mon Mar 02 2009, 10:18AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
da, asa e nici eu nu m-am gandit la asta.....oricum, baietu' vrea....e de apreciat, nu?

Back to top
DorinelParadox
Mon Mar 02 2009, 10:25AM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
!!!si eu am luat Ban pe alt sit asemanator,fara sa fiu atentionat ca amgresit cu ceva,dar degeaba?din cauza,ca mi-am spus punctul de vedere,corect,in final mi sa retras ,Ban,pentru ca nu a fost decat o masura temporara,(portal FREE anonimus)

[ Edited Mon Mar 02 2009, 12:44PM ]


Back to top
Matrafox
Mon Mar 02 2009, 11:03AM
Guest
Cei care au pus botul si au inceput laudele la adresa acestui macho au gresit.In primul rand nu se da Ban pentru acel lucru decat dupa cateva avertizari iar daca se observa ca omul e incurabil si nu vrea sa inteleaga se iau masuri.Eventual se da un muted temporar pe chat.Chestia ca noi nu suntem corecti e relativa.Poate nu suntem corecti pentru ca ne pierdem timpul ,banii absolut benevol pe acest site.Ca sa aratam ca suntem corecti am lasat acest thread nu l-am sters tocmai ca sa demonstram acest fapt iar daca acest macho isi face 100 de adrese de mail sau se relogheaza pe site si nu respecta regulile de 100 de ori il vom da afara.Cerneala si radiera virtuala nu se consuma !
(zi drept d-le macho nu cumva esti frustrat ca nu ai facut activitate si nu ai avut acces la download ? )

Back to top
victor2008
Mon Mar 02 2009, 03:15PM

Registered Member #64
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:36PM
Posts: 308
'(Cei care au pus botul si au inceput laudele )' Bine zis . Deci sa inteleg ca eu si cu cine a mai pus asa zisul Bot suntem animale??? Buna treaba Boss 824_clap2.gif

Back to top
luchiana
Mon Mar 02 2009, 03:35PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
eu nu i-am laudat decat hotararea.... am si specificat ca nu stiu ce o fi facut....mie mi s-a parut un om hotarat si atat....acu'...nu tre sa te iriti victor2008.:)

Back to top
victor2008
Mon Mar 02 2009, 04:08PM

Registered Member #64
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:36PM
Posts: 308
Am inteles Ana dar inca mai cred ca pe acest site suntem numai oameni cu Caracter nu? Sunt inca sigur de asta 876_party_2.gif

Back to top
Matrafox
Mon Mar 02 2009, 05:25PM
Guest
1.
Chiar si omul care nu da nimic vietii pretinde de la viata totul.
2.
Caracterul fara inteligenta poate multe, insa inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic.
3.
Toti oamenii se aseamana prin cuvinte, numai faptele ii deosebesc.
4.
Aproape toti oamenii rezista nenorocirilor. Daca vrei sa testezi cu adevarat caracterul unui om, da-i putere.
5.
Caracterul nostru este reprezentat de ceea ce facem cand credem ca nu ne vede nimeni.
6.
Masura caracterului este data nu prin cate stim sa facem, ci prin cum ne comportam atunci cand nu stim ce sa facem.
7.
Caracterul nu se poate dezvolta in liniste si pace. Numai prin incercare si suferinta se poate intari sufletul, insufleti ambitia si atinge succesul.
8.
Caracterul unui om se nu se arata in momentele de confort ci in cele de schimbari si controverse.
9.
Caracterul este ca un arbore si reputatia este ca o umbra. Umbra este ceea ce ne inchipuim noi ca este; arborele este lucrul real.
10.
Cand nu esti sigur de caracterul unui om, priveste-i prietenii pe care-i mai are sau nu.
Caracterul, se mai poate spune, reprezinta configuratia sau structura psihica individuala, relativ stabila si definitorie pentru om, cu mare valoare adaptativa pentru ca pune individul in legatura cu realitatea, dandu-i posibilitatea sa stabileasca relatii, sa se orienteze si sa se comporte potrivit specificului sau individual.
Din toate aceste definitii, se desprinde, in primul rand, faptul ca este vorba despre caracter ca particularitate psihologica. Spun aceasta, avand in vedere multiplele semnificatii ale cuvantului “caracter” – de exemplu, trasaturile esentiale ale unor fenomene, procese, evenimente, fapte sociale etc., deci “caracteristic” (caracterul razboiului…, revolutiei…, reformei…etc.) , sau denumirea literelor – semne tipografice (caractere aldine, verzale, cursive etc.) ori a literelor care compun scrierea in diferite limbi (caractere latine, cirilice, gotice etc.) s.a.
Avem de a face, de asemenea, cu un ansamblu unitar de insusiri care vizeaza intelectul, afectivitatea, motivatia, vointa, reactiile, atitudinile individului in diferite situatii. Aceste insusiri sunt esentiale (nu pot lipsi din comportamentul uman) si stabile (exprimate prin fermitate, consecventa, perseverenta, stapanire de sine). Caracterul, asa cum am vazut, este apreciat, pe baza comportamentului fiecarui om in diferite situatii, ca pozitiv sau negativ.De exemplu dupa bunul proverb romanesc vezi paiul in ochiul vecinului si nu vezi batul din ochii tai.Nu este usor de cunoscut caracterul unui om pentru ca nu pot fi observate insusirile caracteriale din simpla prezenta sau din cateva manifestari intamplatoare, ci acestea se deduc din intregul comportament al subiectului. Se spune despre caracter ca este pecetea sau amprenta ce se imprima in comportament.




[ Edited Mon Mar 02 2009, 05:30PM ]


Back to top
victor2008
Mon Mar 02 2009, 06:20PM

Registered Member #64
Joined: Tue Jun 03 2008, 06:36PM
Posts: 308
824_clap2.gif 810_thumbsup2.gif 817_hat.gif

Back to top
Matrafox
Mon Mar 02 2009, 07:09PM
Guest
drums 815_clapar.gif 839_belly-dance.gif

Back to top
sarac.lipit
Mon Mar 02 2009, 07:11PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
11. Atenţie mare pe ce puneţi boticurile!

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap