Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Nu pot intra pe site !
 
<< Previous thread | Next thread >>
Nu sunteti corecti!
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
luchiana
Mon Mar 02 2009, 07:56PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
mda ../../images/emotes/yahoo/yahoo_thinking.gif ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif

Back to top
tonoi
Mon Mar 02 2009, 11:53PM

Registered Member #4876
Joined: Thu Jan 08 2009, 07:34PM
Posts: 52
Iti dau totala dreptate domnule Martafox . Caracterul omului il vezi atunci cand este sub presiune . Abia atunci cand esti prins la usa iti arati adevaratul "EU" .

Ma bucur enorm sa fiu membru acestui Site.
keyboards

Back to top
macho9000
Sat Mar 07 2009, 12:26PM
Guest
Va salut si imi cer scuze ca nu am mai scris! Am avut cateva probleme care m-au retras din bucuresti. Bun: fostul meu id a fost mihaicostache, iar adresa de mail am trimis mail admin-ului cu aceste informatii aproximativ acum 2-3 saptamani. matrafox nu prea ai dreptate: verifica si ai sa vezi ca eu nu am facut nici o cerere de download mai mult pentru ca nu am avut activitate nu asta ma bucura pe mine download-ul mai mare per zi! problema mea este ca am blocat clapa atunci cand am download-at (era pus si la vrajeala. crezi ca daca vroiam sa mai intru pe clape pe ascuns nu stateam in banca mea cu id-ul asta? si nu stia nimeni cei cu mine? eu vreau un singur lucru sa mi se deblocheze vechiul id [acum sunt logat de acasa si vad ca merge cu ip-ul vechi dar cu id-ul nu merge] Va multumesc anticipat

Nu vreau sa fraieresc pe nimeni doar vreau id-ul vechi pentru ca eu cred ca s-a facut o nedreptate.

[ Edited Sat Mar 07 2009, 01:21PM ]


Back to top
macho9000
Sat Mar 07 2009, 01:11PM
Guest
Tocmai ce cautam la download si am si dat peste niste prostii upload-ate : styles i3 si korg i3 upload-ate de floryan ; una este din seria PA de la korg dar nici macar nu are fisierele din GLOBAL PERFORM etc (folderele le are dar sunt goale) si celalalt este de roland domnilor . Asta ma supara ca dati ban pentru "greseala" mea dar nu puteti sa deosebiti style intre korg si roland! Parca toate fisierele sunt controlate inainte de upload NU?! Multa sanatate!



"Motto: Vulpea care nu ajunge la struguri, zice ca nu-s buni, ca's acri ..."

Domilor, nu vreau sa supar pe nimeni dar a iesit vinul cam otetit!

[ Edited Sat Mar 07 2009, 01:16PM ]


Back to top
Matrafox
Sat Mar 07 2009, 01:24PM
Guest
Poate invat de la tine sa deosebesc styleurile.Daca intri numai sa tulburi apele si sa te dai mare mai bine lasa-ne pe noi diletantii pana invatam sa deosebim un style.pe urma poti sa revii.Vezi ca sunt pe alt site struguri mai dulci.

Back to top
cminor
Sat Mar 07 2009, 10:44PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
1. ne bazam pe incredere cand aprobam uploadurile, asta poate pentru ca unii au clape mai evoluate si nu dispun de modele mai vechi sa poata testa toate stylurile.
2. TOATE downloadurile au un buton mare pe care scrie ...

http://clape.ro/files/public/1236457689_55_FT11665_report_.jpg

.. adica fi bun si daca tot ai avut ocazia sa descarci acest fisier si e "fals/eronat), raporteaza adminilor...
3. userul vechi avea o "mare" contributie pe acest site...

http://clape.ro/files/public/1236457734_55_FT11665_01_.jpg


de unde banuiesc eu ca se trage si banul (dat automat de site pentru flooding dupa parerea mea...)

la cat ai scris pe chat (ZERO sau 0 ) nu cred ca stia nimeni ca existi pe acest site...
aveai doar 2 postari pe forum:

http://clape.ro/files/public/1236458073_55_FT11665_05_.jpg


Totusi, comentariile malitioase (mai ales motto-ul ala care ar trebui sa te 'reprezinte") nu fac altceva decat sa arate sa caracterul tau.

Inca odata...
Banuiesc ca primul ban l-ai luat pentru flooding (deschiderea a prea multe ferestre sau a suprasolicitarii site-lui de pe acelasi IP)
al doilea pentru stilul malitios de a discuta pe forum si mai ales pentru caracter.

[ Edited Sat Mar 07 2009, 10:46PM ]


Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap