Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| A murit maestrul Ion Dolanescu ! | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| ADY E2 |
|
||
|
Guest
|
Sincere condoleante pentru Maestru Ion Dolaneascu ... DUMNEZEU sa il tina in pace...
|
||
| Back to top |
|
||
| Matrafox |
|
||
|
Guest
|
Stimati colegi sa luam aminte ce ne zice maestrul Dolanescu D-zeu sa-l odihneasca !##SANITISED## width="440" height="41">##SANITISED## src="http://www.trilulilu.ro/embed/flash.php?type=audio&hash=16a7e1e3ae7ad5&userid=gabrielemitu&src=hi5" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" allowfullscreen="true" width="440" height="41">##SANITISED##>##SANITISED##>
|
||
| Back to top |
|
||
| CLAPARU |
|
||
|
Guest
|
o MARE pierdere...din tezaurul folcloric rominesc...mereu v-a fi amintit prin cintecele lui care sunt interpretate la ocazii de bucurii in viata ROMINILOR de pretutindeni,alinindu-ne inimile...DUMNEZEU sa TE aiba in grija LUI NECUPRINSA....sa-i fie tarina usoara
[ Edited Fri, 20 Mar 2009, 10:31AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Roland07 |
|
||
![]() Registered Member #949
Joined: 20 Aug 2008Posts: 194 |
D-zeu sa-l ierte...mare pacat. Fie-i tarana usoara!! |
||
| Back to top |
|
||
| florindody |
|
||
|
Guest
|
D-zeu sa-l aiba in paza ne-a parasit prea devreme
|
||
| Back to top |
|
||
| olysefu |
|
||
![]() Registered Member #4246
Joined: 18 Dec 2008Posts: 5 |
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace
|
||
| Back to top |
|
||
| silvia_yony |
|
||
|
Guest
|
Dumneze sa-l odihneasca! Vreau numai sa precizez ca regret enorm faptul ca in ultimul timp, toate emisiunile de monden au gasit acest subiect ca fiind amuzant, pentru un om de varsta dansului, cu atata experienta si munca in spate, este de-a dreptul jignitor sa vezi cum altii batjocresc munca de o viata. Sper ca Dumnezeu sa aiba grija de el, pentru ca noi aici nu am stiut sa il pretuim.
[ Edited Fri, 20 Mar 2009, 01:51PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| minigutza |
|
||
![]() Registered Member #6
Joined: 22 May 2008Posts: 257 |
Sa se odihneasca in pace ! Este una dintre personalitatile din tara noastra care nu trebuiesc uitate
|
||
| Back to top |
|
||
| IONICAVIP76 |
|
||
![]() Registered Member #36
Joined: 26 May 2008Posts: 98 |
cel mai iubit solist din romania ,cu cea mai mare popularitate,cea mai buna voce.dumnezeu sal ierte !!!
|
||
| Back to top |
|
||
| boldum |
|
||
![]() Registered Member #3471
Joined: 25 Nov 2008Posts: 48 |
Cand m-a inscris la Scoala de Muzica, taica-meu a trebuit sa ma-nvete o melodie. S-a / m-a chinuit cu "Drag mi-e sa fiu padurar", o piesa foarte faina a lui Ion Dolanescu... Bineinteles ca pan-la urma, am facut doar recunoasterea inaltimii cu silabe "ta"... Dumnezeu sa-l ierte si sa-i fie tarana usoara !
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








