Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Oferta de Paste! KORG PA2xpro la 2500 Euro! Doar 14 zile! 30 Martie - 12Aprilie | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| johnpa1xpro |
|
||
|
Guest
|
dar acum nam bani de unde sa mai iau sa dau pa1xpro sa mi iau pa2x daca ar tine oferta asta de 2500 tot timpu ar fii bine
|
||
| Back to top |
|
||
| andutu |
|
||
![]() Registered Member #5
Joined: 22 May 2008Posts: 188 |
Buna afacere dai2500 pe clapa ,mai dai 1000 sa schimbi ledurile si o faci la 3500 asa ca tot mai bine o iei din Germania mai ieftin si buna cap de serie . 810_thumbsup2.gif
|
||
| Back to top |
|
||
| Greieras |
|
||
|
Guest
|
tocmai asta e ideea johnpa1xpro.....lumea nu are bani sa cumpere. Poate sa fie și 2000 de euro...vanzarile sunt f f slabe probabil, la fel ca in orice domeniu...din păcate.
|
||
| Back to top |
|
||
| fanitractor |
|
||
![]() Registered Member #233
Joined: 01 Jul 2008Posts: 389 |
eu nu-l cunosc pe dl calin si nu am luat de la mc decat un exb latino pentru pa1 comanat pe mail . am doi prieteni care si-au luat clape de la mc anul asta. ambele functioneaza impecabil . daca cerem corectitudine e bine sa si oferim . unde este de criticat nu ma dau inapoi , dar la o reducere nu vad de ce comenteaza negativ . sa lasam piata sa hotarasca .
|
||
| Back to top |
|
||
| johnpa1xpro |
|
||
|
Guest
|
pai asta asa e Greieras.. daca facea oferta dupa ce se terminau nuntile in toamna era super !
|
||
| Back to top |
|
||
| aurelianovici |
|
||
|
Guest
|
johnpa1xpro a scris ... pai asta asa e Greieras.. daca facea oferta dupa ce se terminau nuntile in toamna era super ! Stai linistit John, ca in toamna o iei la pretul asta, poate si mai mic. |
||
| Back to top |
|
||
| ionut extreme |
|
||
![]() Registered Member #16
Joined: 23 May 2008Posts: 235 |
Buna afacere dai2500 pe clapa ,mai dai 1000 sa schimbi ledurile si o faci la 3500 asa ca tot mai bine o iei din Germania mai ieftin si buna cap de serie . Andi - Andi ...domnul Calin nu are nici o vina daca se ard led-urile la clapa...nu el fabrica clapele , ci firma Korg ...intrebarea mea ar fi-Cumva acelasi model de clapa , sa spunem Korg PA2xpro se fabrica in doua variante(o varianta pentru piata de vest si una pentru piata de est la care s-ar folosi componente de o mai slaba calitate)? [ Edited Fri, 27 Mar 2009, 02:22PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| fanitractor |
|
||
![]() Registered Member #233
Joined: 01 Jul 2008Posts: 389 |
nu ionut . este vorba doar de primele loturi . clapa mea este adusa de la thomann si am avut leduri arse asa cum au avut si cei de afara. acolo insa service-ul a reactionat instantaneu si toat lumea a schimbat placile . la noi.....este romania !
|
||
| Back to top |
|
||
| DorinelParadox |
|
||
![]() Registered Member #6316
Joined: 19 Feb 2009Posts: 1164 |
sunt de acord cu fanitractor!la primele loturi a fost aceasta problema!
|
||
| Back to top |
|
||
| Ionutz_pa |
|
||
![]() ![]() Registered Member #12
Joined: 22 May 2008Posts: 559 |
andutu a scris ... Buna afacere dai2500 pe clapa, mai dai 1000 sa schimbi ledurile si o faci la 3500 asa ca tot mai bine o iei din Germania mai ieftin si buna cap de serie. 810_thumbsup2.gif Haideţi să nu fim mai catolici decât papa... 1. Nu obligă nimeni pe nimeni să cumpere, e doar o ofertă, cred eu, destul de bună. Că e criză şi nu-i de treabă acum, e cu totul altceva. 2. Măcar ai garanţie în ţară. Sunt curios câţi dintre cei care au avut probleme cu clapa au trimis-o în Germania şi câţi au preferat să o rezolve aici pierzându-şi garanţia. Şi totuşi, întreb şi eu: e cineva de încredere care aduce cu un preţ mai bun decât cel de sus ? |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]










