Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Condoleante pentru MAMA lui Dorel(matrafox) | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| psr9000 |
|
||
|
Guest
|
Abia astazi am aflat...Sincere condoleante,Dorel..! Prietenii sint alaturi de tine in incercarea grea prin care treci. S-o odihneasca Dumnezeu in pace...!
|
||
| Back to top |
|
||
| byanca4you |
|
||
|
Guest
|
Sincere condoleantze pentru tine , Dorel si o imbratzisare puternica! Noi suntem trotzi alaturi de tine si te vom ajuta sa treci peste acest moment dificil! Gandeste-te doar k moartea e o continuare a vietzii si k in final totzi trebuie sa trecem prin asta si ca de acolo de sus mama ta te va veghea mereu si va fi alaturi de tine spiritual!>:D<
|
||
| Back to top |
|
||
| fly37 |
|
||
![]() Registered Member #235
Joined: 01 Jul 2008Posts: 212 |
Si din partea mea dorele primeste condoleante.Dumnezeu stie ce face si ne pregateste ceva frumos acolo unde mergem,asa ca nu fii ingrijorat:MAMA TA ESTE ALATURI DE CEI DRAGI SI BUNI,ACOLO SUS.
|
||
| Back to top |
|
||
| Y1000 |
|
||
|
Guest
|
Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.Sincere condoleante.Nimic nu o sa fie ca si inainte dar trebuie sa treci peste asta cu bine.
|
||
| Back to top |
|
||
| Matrafox |
|
||
|
Guest
|
Astazi mi-am condus mama pe ultimul drum tin sa va multumesc inca o data din suflet tuturor colegilor de pe site si sa stiti ca sprijinul vostru moral a contat mult mai ales ca a venit neconditionat multi nu ne cunoastem personal si asta mareste valoarea compasiunii voastre fata de un coleg.Daca pe voi nu va deranjeaza haideti sa consideram subiectul inchis si sa uram multa sanatate tuturor mamelor care inca sunt in viata.Va rog eu aveti grija de ele pana inca mai aveti ocazia.Spouneti-le tare si raspicat ca le iubiti nu va fie rusine.Poate inca sunt sub influenta a ceea ce am trait si-mi cer scuze daca am suparat pe cineva cu sfaturile mele.
|
||
| Back to top |
|
||
| 6ase6ase |
|
||
![]() Registered Member #885
Joined: 17 Aug 2008Posts: 278 |
Condoleante
|
||
| Back to top |
|
||
| DjGery |
|
||
![]() Registered Member #10
Joined: 22 May 2008Posts: 28 |
Sa se odihneasca in pace si Dumnezeu s-o ierte! Pastreaz-o vie in inima ta, prin amintirile cele mai calde si mai frumoase care ti-au ramas.
|
||
| Back to top |
|
||
| M&C Musical |
|
||
![]() Registered Member #4455
Joined: 24 Dec 2008Posts: 78 |
Sincere condoleante...
|
||
| Back to top |
|
||
| ionut bogdan |
|
||
|
Guest
|
Sincere condoleante si Dumnezeu sa o ierte.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







