Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Recomandati-mi un mixer bun | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| -DJ MOUSE- |
|
||
![]() Registered Member #7354
Joined: 15 Mar 2009Posts: 92 |
Ce mixer imi recomandati
[ Edited Wed, 29 Apr 2009, 11:24AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| -DJ MOUSE- |
|
||
![]() Registered Member #7354
Joined: 15 Mar 2009Posts: 92 |
ce parere aveti de Mixer amplificat Behringher PMP 5000 sau PMP 3000
|
||
| Back to top |
|
||
| Matrafox |
|
||
|
Guest
|
Nu mai posta dublu ! Si spune exact pentru ce-ti trebuie cati sunteti in trupa ,daca vrei amplificat sau nu..etc.Daca nu dupa numele care ti l-ai dat iti recomandam un mixer de DJ pentru discoteca.
|
||
| Back to top |
|
||
| -DJ MOUSE- |
|
||
![]() Registered Member #7354
Joined: 15 Mar 2009Posts: 92 |
nu sunt DJ imi place doar numele iin legatura cu mixerul vreau sa fie amplificat inca nu am trupa eu vreau sa-l am pentru mine cu timpul am sa-mi iau si boxe poate o sa-l folosesc si in spectacole
|
||
| Back to top |
|
||
| 6ase6ase |
|
||
![]() Registered Member #885
Joined: 17 Aug 2008Posts: 278 |
am eu unul dar e neamplificat - PROEL M 16 USB-impecabil are o luna de zile,e nou -nout,cu garantie 2 ani..la un pret foarte bun...il dau pt ca vreau sa-mi iau dynacord
|
||
| Back to top |
|
||
| tti |
|
||
|
Guest
|
Tinand cont ca ne spui ca nu ai trupa deducem ca esti la inceputul carierei de muzicant. Imi permit sa-ti dau un sfat in acest sens spunandu-ti ca pentru inceput alegerea ta este destul de buna adica Behringher PMP 5000 sau PMP 3000 . Raportul pret calitate este f. bun. Problema este ca daca ai banuti si vrei cu adevarat sa investesti in ceva performant cea mai buna alegere ar fi DYNACORD POWERMATE 1000-2. Vei avea si calitate a sunetului si putere .Succes !
|
||
| Back to top |
|
||
| faber |
|
||
![]() Registered Member #6656
Joined: 26 Feb 2009Posts: 121 |
DYNACORD e bun
|
||
| Back to top |
|
||
| florin_yamaha |
|
||
![]() Registered Member #2169
Joined: 10 Oct 2008Posts: 114 |
DYNACORDUL e foarte bun unul peste 700 euro e pro.
|
||
| Back to top |
|
||
| NxSound |
|
||
![]() ![]() Registered Member #2689
Joined: 29 Oct 2008Posts: 766 |
Recomand pentru tine prietene cu incredere ALLEN&HEAT WORLD CLASS MIXING aceasta firma este peste multe alte. PRO IN ADEVARATUL SENS AL CUVANTULUI
|
||
| Back to top |
|
||
| iura |
|
||
![]() Registered Member #579
Joined: 02 Aug 2008Posts: 35 |
Cred ca un dynacord..este foarte bun
|
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.









