Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Legislatie, Economie si Politica
 
<< Previous thread | Next thread >>
Politica... politica...
Go to page       >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
tiberius
Fri Oct 30 2009, 01:28PM

Registered Member #591
Joined: Sun Aug 03 2008, 01:52PM
Posts: 203
Scrisoarea lui Hayssam către Yassin: "M-ai asigurat că profesorul ştie tot"
LINK: Click aici !

[ Edited Wed Nov 04 2009, 07:22PM ]


Back to top
Matrafox
Fri Oct 30 2009, 02:04PM
Guest
Fii sigur ca nu este adevarat.Campania asta toti impotriva unuia e fara precedent.Se inventeaza orice numai sa-l discrediteze pe presedinte.

Back to top
Minel Manelistu
Fri Oct 30 2009, 04:44PM
Guest
IDEM.....trebuie putina bataita la fund jurnalistilor,si psd-ului.

[ Edited Fri Oct 30 2009, 04:44PM ]


Back to top
fanitractor
Fri Oct 30 2009, 05:25PM
Registered Member #233
Joined: Tue Jul 01 2008, 04:50PM
Posts: 408
cu toata tehnologia de azi cine mai crede ca astia scriau scrisori la posta si asteptau epistola de raspuns ? Sau poate au scris totul ca sa nu uite ce au de facut ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif . Asa se pun la cale astfel de lucruri? pe hartie?
maine o sa apara scrisorile lui Bin Laden catre teroristii de la 11 septembrie .

Back to top
Ionutz_pa
Fri Oct 30 2009, 05:44PM

Registered Member #12
Joined: Thu May 22 2008, 07:20PM
Posts: 584
:rolfz: bună asta Fane !
Normal că nu este adevărat, nici pe un copil de 10 ani nu-l păcălești cu o aberație ca asta. Mai fără minte sunt cei care s-au gândit că-și vor elimina concurența cu o bazaconie de 2 lei... 636.gif

Back to top
Calin A7
Fri Oct 30 2009, 07:40PM

Registered Member #7351
Joined: Sun Mar 15 2009, 06:39PM
Posts: 216
Oricum analizam situatia basescu e vinovat. Eu nu stiu daca s-au trimis scrisoarea sau nu.Nu asta e important. Stiu insa un sigur lucru :Hayssam a fost condamnat ptr "Terorism" iar autoritatile (pastorite de basescu) l-au facut scapat. Daca esti un om demn si neimplicat, cand ti se aduc asemenea acuze mi se pare normal sa le dezminti. Ce raspuns e asta: "Hayssam nu e tema de campanie electorala" ?
Toata lumea are in cap campania electorala ...riscam ca unele categorii de populatie cum ar fi bugetarii si pensionarii sa nu isi primeasca banii in nov si dec ptr o criza politica provocata tot de el. Fiind primul om in stat am pretentia de la el sa rezolve aceste probleme...nu sa imi explice ca de vina sunt altii , ca e criza, situatia politica etc. Daca nu e in stare sa lase pe altii. E o parere si va rog sa o luati ca atare . Nu vreau sa intru in polemici cu nimeni.

Back to top
Matrafox
Fri Oct 30 2009, 07:55PM
Guest
Aici gresesti Caline criza a fost provocata de tradatorii de la PSD si de clica de sus care se tem ca-si pierd privilegiile.Sa nu te aud si pe tine ca pui botul alaturi de ceilalti detractori care lupta toti impotriva unuia.E o parere proasta care nu o pot lua ca atare.Am remarcat ca Basescu ai scris cu "b" mic iar Hayssam cu "H" mare deci respectul tau e mai mare pentru un terosist si asta spune multe.

[ Edited Fri Oct 30 2009, 07:57PM ]


Back to top
admin
Fri Oct 30 2009, 08:55PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Deci ... Nu mai trebuie sa credeti tot ce apare in presa. Trebuie sa judecati voi, si sa stiti sa "alegeti" adevarul ... Dupa cum se spune, informatia cica "a intrat in posesia" Jurnalului National. Daca nu stiti, Jurnalul National, este condus de Marius Tuca, fostul prezentator/realizator de la Antena 1, post de televiziune care la fel ca si Antena 3, sunt conduse de Dan Voiculescu, un fost agent de la Securitate de pe vremea comunismului, avand la vremea respectiva numele conspirativ de "Felix". Uitati-va ca in toate emisiunile de pe "ANTENE" (Antena 1, Antena 2, Antena 3), apar reclame una intr-una la JURNALUL NATIONAL.

Intrebare: Cum de nu a ajuns informatia la ziarul Adevarul ? Sau la Evenimentul Zilei ?
Cum de, timp de 4 ani de zile cel putin, nu s-a mai discutat nimic de Omar ? Tocmai acuma in prag de alegeri a intrat Jurnalul National in posesia acestei scrisori ? Nu stiu daca ati observat, dar anumite posturi TV, in frunte cu Antena 1 si Antena 3, duc o lupta fara scrupule impotriva lui Basescu ! Ar face orice ca sa-l discrediteze. Ceea ce a afirmat la un moment dat Emil Boc, sa stiti ca este foarte adevarat: Antena 1 si Antena 3 pur si simplu manipuleaza opinia publica !!!!


[ Edited Fri Oct 30 2009, 08:56PM ]


Back to top
Matrafox
Fri Oct 30 2009, 09:07PM
Guest
Dane ai uitat Realitatea care lupta si aia pe fata impotriva lui Base asa ceva nu am mai vazut de la revolutie incoace dupa parerea mea treburile sunt foarte putrede.Imbogatitii de dupa revolutie dau din coate rau de tot se vede pe fata ca se tem sa nu-si piarda privilegiile si averile.

Back to top
admin
Sat Oct 31 2009, 03:14AM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Si Realitatea, dar totusi, cei de la Realitatea sunt putin mai ponderati ... Antena 3 in schimb, fac toata chestia asta cu tupeu jegos, au senzatia ca, noi astia, "prostimea" de rand, suntem chiar ... prosti ...

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by acery71 on 05 May : 22:45
Are tonuri ok , pentru cine vrea sa lucreze ,ca nu este tot setul asa cum spera fiecare , asta este , se cumpara pa4x/pa5x , nu mai sunt probleme de memorie si s-a rezolvat tot. Or [more ...]


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap