Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Acordeoane |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Diferentele dintre acordeoanele Weltmeister ! | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, pustiulica
|
| Author | Post | ||
| Ro_Andrey |
|
||
![]() Registered Member #9046
Joined: 13 Mar 2010Posts: 22 |
super tare nota 10!!
|
||
| Back to top |
|
||
| crick611 |
|
||
![]() Registered Member #9015
Joined: 07 Mar 2010Posts: 262 |
O singura data am cantat pe Supita vechi si am ramas placut impresionat de sunetul dulce care il produce ( in rime)Ai putea sa ne spui si diferentele de sunet (daca exista) intre supitele vechi si cele noi? Multumim pentru prezentare! [ Edited Mon, 09 Aug 2010, 04:21PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Dooby97 |
|
||
![]() ![]() Registered Member #9479
Joined: 19 Jun 2010Posts: 35 |
Super...nota 10
|
||
| Back to top |
|
||
| michaelsmolitu |
|
||
|
Guest
|
Ce zici tu e luat de pe acordeon.ro... nimic rau in asta dar vezi ca inca se fabrica supita la comanda, sunt manufacturi in germania care pentru 3000 de euro ti-l fac sticla. Intradevar ce se vinde acum pe net si la baieti sunt fabricate acum 100 de ani dar asta nu inseamna ca nu exista manufacturi care inca lucreaza la comanda supita, cantora etc.
|
||
| Back to top |
|
||
| Deian |
|
||
![]() Registered Member #11400
Joined: 23 Sep 2012Posts: 49 |
yoflorin ...e ok postarea ,dar nu cred ca trebuie sa-ti primesti laudele pentru ce au scris alte persoane ...de fapt ce ai postat tu au scris cei de la firma ZOLLNER cu sediul in Arad . cred ca e mai frumos sa dai link-ul si lumea sa citeasca ...uite de unde ai copiat ,iar cu asta nu ai crescut in ochisorii nimanui . LINK: Click aici! |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Peter PPF complet - Yamaha
@Mcmiki, mulțumesc frumos! Am reîncărcat și am afișat și parola nouă.
[download] SET Peter PPF complet - Yamaha
Am incarcat din nou! Multumesc!
[download] SET Peter PPF complet - Yamaha
@Mcmiki: da, am uita să pun parola. Te rog, dacă poți, mai încarcă-l încă o dată, pentru că nu mai am parola. Mulțumesc!
[download] SET Peter PPF complet - Yamaha
Salut! Eu am incarcat fara parola, dar am descarcat si vad ca cere parola, probabil Dl. Admin a pus si a uitat sa afiseze parola.
[download] SET Peter PPF complet - Yamaha
Salut. setul Peter.Ppf set Yamaha ppf complet are parola








