Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Rugaminte program Korg PA80. | ||
|
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| daniel1702 |
|
||
![]() Registered Member #10178
Joined: 13 May 2011Posts: 5 |
Sunt incepator si am un korg pa80,fac un apel de clementa daca se poate sa-mi dati si mie un program cu ritmuri mai noi....care se canta la ora actuala adica piese din 2011.....mentionez ca acum sunt in 2008 cu style`urile....va multumesc antcipat!
[ Edited Mon, 23 May 2011, 10:10AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| DorelC |
|
||
|
Guest
|
Daniele pe acest site ajutoarele, schimburile de materiale merg numai prin intermediul upload/download. In particular poti sa faci schimburi pe messenger. Cauta prin download sunt multe materiale poate gasesti ce-ti trebuie.
|
||
| Back to top |
|
||
| ValiS |
|
||
|
Guest
|
Din cite stiu eu,nu se"updateaza"styleurile ptr nici un model..! Nu conteaza anul setului,ci doar daca esti multumit de calitatea lui..Si eu am styleuri de 3-4 ani..Le mai modific singur doar,pentru ca sint multumit de ele..Fara suparare,dar e o cerere cel putin ciudata,sau rau formulata..!
|
||
| Back to top |
|
||
| daniel1702 |
|
||
![]() Registered Member #10178
Joined: 13 May 2011Posts: 5 |
am inteles...imi cer scuze admini...
|
||
| Back to top |
|
||
| DorinelParadox |
|
||
![]() Registered Member #6316
Joined: 19 Feb 2009Posts: 1164 |
Toate-s noi si toate-s vechi!!! (styl)Conteaza ce cinti tu manual.
|
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000
Cu placere baieti! Daca sunt probleme cu setul, va rog sa scrieti aici.
[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000
E prea mare pentru pa3x
[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000
L-ai descarcat deja de aici de pa4x LINK: Click aici!
[download] SET 2019 - Korg PA700 (ionutcondrea89)
@ionutcondrea89: Data viitoare când mai încarci un set te rog ca la descriere să scrii ce conține setul, dacă l-ai testat sau nu, etc... în caz contrar nu se va mai aproba uploadul [more ...]
[Content] Re: Salut Admin
@dorelclape: pentru numărul de telefon publicat pe site doar ai primit warning (adică avertisment, pe românește), nu ți-a fost restricționată nici o "facilitate".





