Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Korg PA 600 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
This thread is now closed |
| Author | Post | ||
| Iulian Rosca |
|
||
![]() Registered Member #11626
Joined: 06 Nov 2012Posts: 95 |
Tu ce esti ma pana la urma?in muzica esti un nimeni,in vorba esti NR1 SE STIIEEEEE...stai jos nota 4
|
||
| Back to top |
|
||
| Cuslea_FM |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10858
Joined: 03 Mar 2012Posts: 893 |
IulianPa3x a scris ... Tu ce esti ma pana la urma?in muzica esti un nimeni,in vorba esti NR1 SE STIIEEEEE...stai jos nota 4 Marș (tango, vals ...astea-mi plac mie)
[ Edited Tue, 13 Nov 2012, 11:53PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Iulian Rosca |
|
||
![]() Registered Member #11626
Joined: 06 Nov 2012Posts: 95 |
Bai sti ce imi place sa ma distrez cu tine?dar pacat ca am stricat acest thread in care multi vor sa afle detalii tehnice despre Korg Pa600. Apropo sti sa canti Marsul?
|
||
| Back to top |
|
||
| Cuslea_FM |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10858
Joined: 03 Mar 2012Posts: 893 |
IulianPa3x a scris ... Bai sti ce imi place sa ma distrez cu tine?dar pacat ca am stricat acest thread in care multi vor sa afle detalii tehnice despre Korg Pa600. Apropo sti sa canti Marsul? Nu știu frate ...că eu nu sunt "muzician" ca tine Da' apropo, până la urmă de ce te consideri tu "muzician" ?! Ce studii are domnia ta în acest sens ?!
[ Edited Wed, 14 Nov 2012, 12:01AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Iulian Rosca |
|
||
![]() Registered Member #11626
Joined: 06 Nov 2012Posts: 95 |
Sunt lautar,cant la nunti esti multumit?
|
||
| Back to top |
|
||
| Cuslea_FM |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10858
Joined: 03 Mar 2012Posts: 893 |
IulianPa3x a scris ... Sunt lautar,cant la nunti esti multumit? Păi și atunci de ce umbli măi puștiulică cu "cioara vopsită" și te dai că ești mare "muzician" ...așa vă învață pe voi mentorul vostru (știm noi care) să mințiți în ultimul hal ca niște birjari ?!
[ Edited Wed, 14 Nov 2012, 12:08AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Iulian Rosca |
|
||
![]() Registered Member #11626
Joined: 06 Nov 2012Posts: 95 |
Ma ca varsta nu esti prea departe fata de mine(esti un pusti mai mare sa zic asa),nu am nici un mentor si mai multe aberatii decat spui tu nu cred ca spune nimeni,pe langa tine sunt extramuzician la orice ora in orice gen vrei tu,tu esti bun doar la lectura atat!
[ Edited Wed, 14 Nov 2012, 12:09AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Cuslea_FM |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10858
Joined: 03 Mar 2012Posts: 893 |
IulianPa3x a scris ... Ma ca varsta nu esti prea departe fata de mine(esti un pusti mai mare sa zic asa),nu am nici un mentor si mai multe aberatii decat spui tu nu cred ca spune nimeni,pe langa tine sunt extramuzician la orice ora in orice gen vrei tu,tu esti bun doar la lectura atat! Du-te mă baiețaș și joacă-te în continuare cu p*ța în țărână că pe mine mă extenuează discuțiile cu "extramuziciani" ...mă predau, ești prea deștept ptr. mine
|
||
| Back to top |
|
||
| Iulian Rosca |
|
||
![]() Registered Member #11626
Joined: 06 Nov 2012Posts: 95 |
Ocupate de lectura ,imi place modul tau elaborat de scriere,frumos si ordonat
[ Edited Wed, 14 Nov 2012, 12:16AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Cuslea_FM |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10858
Joined: 03 Mar 2012Posts: 893 |
De lectură tu ar cam trebui să te mai ocupi ...așa poate vei reuși să depășești stadiul de "extramuzician semi-analfabet" la care te afli acum ...Mai mare rușinea ca la vârsta ta să nu fi capabil să legi corect două cuvinte
[ Edited Wed, 14 Nov 2012, 12:21AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]









