Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Manual de utilizare in limba romana, pentru Korg PA 3x | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| elgi |
|
||
![]() Registered Member #196
Joined: 27 Jun 2008Posts: 767 |
Eu folosesc ca program de făcut varză şi muci din songuri şi ritmuri Recorder Producer şi cheicuolcu'... Pe primul îl folosesc cam 95% pentru că se lucrează mult mai uşor (aceeaşi treabă o fac în alte soafte dând 4-5 clickuri în plus); pe cheic' îl puneam la contribuţie numai la lyrics, dar acuma şi la aia am renunţat, pentru text folosind GNMIDI (are cel mai uşor mod de scris versele). În rest, nunţi să avem, că orice altceva este cancan... vorbe-n vânt...
|
||
| Back to top |
|
||
| daddy |
|
||
![]() Registered Member #241
Joined: 02 Jul 2008Posts: 313 |
daddy a scris ... Eu am cumparat PA3x saptamana trecuta de la MCMusic si am primit manualul tiparit in limba romana. Era in cutia sigilata. Deci cred ca era pus direct din Italia in cutie. Probabil ca pentru clapele care se livreaza in Romania este pus manualul in limba romana. Si pretul care il are PA3x acum la MCMusic mi se pare OK. Nu vreau sa laud pe nimeni, fac doar o constatare. Din pacate m-am inselat. Am primit manualul in limba engleza. L-am gasit in format PDF in limba romana pe site-ul MCMusic. |
||
| Back to top |
|
||
| costelush |
|
||
![]() Registered Member #11711
Joined: 16 Nov 2012Posts: 15 |
pai e ok asa !!! tare ! i; descarc acu ! multumesc mult mult ! |
||
| Back to top |
|
||
| tyros333 |
|
||
![]() Registered Member #1588
Joined: 18 Sep 2008Posts: 72 |
pune linkul de download te rog ca nu il gasesc
|
||
| Back to top |
|
||
| costelush |
|
||
![]() Registered Member #11711
Joined: 16 Nov 2012Posts: 15 |
tyros333 eu l/am gasit bintuind forumul . daca vrei , invata-ma cum si-ti trimit io undeva pdf -ul .
|
||
| Back to top |
|
||
| costelush |
|
||
![]() Registered Member #11711
Joined: 16 Nov 2012Posts: 15 |
tyros333 , sa/mi zici daca ai primit ,ca daca nu ...mai trimit o data ! |
||
| Back to top |
|
||
| tyros333 |
|
||
![]() Registered Member #1588
Joined: 18 Sep 2008Posts: 72 |
am primit multam fain
|
||
| Back to top |
|
||
| butu08 |
|
||
![]() Registered Member #3859
Joined: 07 Dec 2008Posts: 37 |
salut.am si eu nevoie de manual in limba romana pt. pa3x poti sa mi-l trimiti si mie te rog.am cautat dar nu l-am gasit
|
||
| Back to top |
|
||
| livange |
|
||
![]() Registered Member #11383
Joined: 19 Sep 2012Posts: 179 |
EU AM CUPARAT SAPTAMANA TREVUTA UN PA 600 DE LA MC MUSIK BUCURESTI SI MI SA DAT MANUAL IN LIMBA ROMANA PA CD
|
||
| Back to top |
|
||
| ciobanu |
|
||
![]() Registered Member #8227
Joined: 15 Oct 2009Posts: 88 |
CINE POATE SA MA AJUTE SI PE MINE CINEVA CU UN MANUAL IN ROMINA PENTRU KORG PA 3 E DE DORIT IN PDF MERSI MULT.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








