Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Styluri Pa3x to Pa1x
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Robert Craciun
Thu Dec 05 2013, 07:35AM


Registered Member #25
Joined: Sat May 24 2008, 07:38PM
Posts: 790
tudorica vezi ca intreci masura...prea agiti spiritele pe aici! te rog sa o lasi mai moale!


[ Edited Thu Dec 05 2013, 07:39AM ]


Back to top
ValiS
Thu Dec 05 2013, 08:35AM

Registered Member #4
Joined: Thu May 22 2008, 08:11AM
Posts: 1307
Sint in asentimentul colegului Robert...!Cu tot respectul pentru munca ta,Tudorica,expresiile gen"mi se rupe..." nu fac decit sa creeze tensiuni..!Nutoata lumea trebuie sa aplaude sau sa placa ceeace facem noi.Si parerile contra sint constructive,deci...o mai mare atentie la limbaj te rugam...!

Back to top
DON_JON
Thu Dec 05 2013, 01:46PM

Registered Member #13374
Joined: Mon Sep 16 2013, 02:51AM
Posts: 109
Tudorica, deci sa concluzionam: 1) Cu tine omul nu poate avea un dialog civilizat, probabil ca brusc cazi intr-o depresie. 2) Omul care minte se numeste mincinos, si asta cred ca o sti din scoala generala (referitor la convertirea style-uriilor Pa3x ptr. Pa1x) 3) Din totdeauna au existat si vor exista contrapareri pt. a combate informatiile eronate si totodata cred ca sugestia mea are un efect constructiv vis-a-vis de acele style-uri si acea ''munca depusa'' ptr ca, nu trebuie sa ne luam la misto. 4) Tind sa cred faptul ca esti multumit de apetitul tau sexual incat sa iti doresti sa ''ti-se rupa...'' Scurt si sper sa fi inteles, si sub nici-o forma nu o sa ma faci sa mai repet asta % ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

[ Edited Fri Dec 06 2013, 12:35AM ]


Back to top
tudoricavl
Thu Dec 05 2013, 04:31PM

Registered Member #10715
Joined: Thu Jan 05 2012, 05:25PM
Posts: 252
1. Scuze pt. vocabularul vulgar spus la nervi. 2.Sunt constient ca trebuie sa existe si pro si contra.3. Toate stylurile din pa600-le meu pana sa-l dau le-am exportat midi, importat midi in pa1x, lucrate, cine stie stie, si mai am de lucru. 4. Daca sunt atacat de caini, stiu sa ripostez si eu. 5. Sa fiti sanatosi si inca odata spun postatul e gratis, si e loc pt toti. SANATATE si spor la munca.

Back to top
DON_JON
Thu Dec 05 2013, 05:00PM

Registered Member #13374
Joined: Mon Sep 16 2013, 02:51AM
Posts: 109
Lasa...ca numai esti copil sa umble parintii cu tine de mana, nu te ataca nici-un caine. In thread-ul acesta e vorba de respect si seriozitate iar daca iti apartine un fisier anume e bun de apreciat, daca nu formuleaza altfel ''munca ta'' ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
tudoricavl
Thu Dec 05 2013, 05:03PM

Registered Member #10715
Joined: Thu Jan 05 2012, 05:25PM
Posts: 252
DON_JON a scris ...

Lasa...ca numai esti copil sa umble parintii cu tine de mana, nu te ataca nici-un caine. In thread-ul acesta e vorba de respect si seriozitate iar daca iti apartine un fisier anume e bun de apreciat, daca nu formuleaza altfel ''munca ta'' ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Colega nu am chef de sucarime acum, chiar am treaba si ma tii de vorba. Sanatate si treaba cu respectul ...spunei-o altuia. sanatate si hora sol maj. papa ../../images/emotes/yahoo/yahoo_wave.gif Pt mine subiectl s-a incheiat, scop atins. Admin poate sterge postarea. sanatate.

[ Edited Thu Dec 05 2013, 05:05PM ]


Back to top
DON_JON
Thu Dec 05 2013, 05:09PM

Registered Member #13374
Joined: Mon Sep 16 2013, 02:51AM
Posts: 109
De retinut, fisierele care le-am uploadat nu sunt propietatea mea, m-ar bate Dumnezeu sa mint, le-am dobandit si eu ca multi altii de la prieteni muzicanti. Trei mari si tari doze sunt necesare in viata RESPECT, INCREDERE si PROFESIONALISM ! Cuvinte care le rostim inainte de a ne incorpora in Armata. Spor la munca !

[ Edited Fri Dec 06 2013, 12:58AM ]


Back to top
alinbz
Thu Dec 05 2013, 05:10PM

Registered Member #10218
Joined: Mon Jun 13 2011, 12:18PM
Posts: 561
mereu ai crezut ca eu st invidios sau ceva pe genu.orce ti ar spune omu nu prea pricepi.fara suparare.dumneata postezi zeci de demo pentru reclama ca poate poate o fi vreunul orb sau surd ca faci un ban din seturile astea cu care te lauzi.nu detin nici un model de la korg.dar stiu ce e ala sampler si cum trebe sa se auda.degeaba exporti midi si copiezi de colo colo.nu are nici o valoare.masurile sunt aceleas orce ai face!!!!!!!!!bre nu ai SAMPLERE DE CALITATE.deci nu ai ce sa oferi!!!!!munca e in a sempla un instrument nu a copia de colo colo 2masuri si laudate gura ca iti dau prajitura!!

Back to top
tudoricavl
Thu Dec 05 2013, 05:18PM

Registered Member #10715
Joined: Thu Jan 05 2012, 05:25PM
Posts: 252
alinbz a scris ...

mereu ai crezut ca eu st invidios sau ceva pe genu.orce ti ar spune omu nu prea pricepi.fara suparare.dumneata postezi zeci de demo pentru reclama ca poate poate o fi vreunul orb sau surd ca faci un ban din seturile astea cu care te lauzi.nu detin nici un model de la korg.dar stiu ce e ala sampler si cum trebe sa se auda.degeaba exporti midi si copiezi de colo colo.nu are nici o valoare.masurile sunt aceleas orce ai face!!!!!!!!!bre nu ai SAMPLERE DE CALITATE.deci nu ai ce sa oferi!!!!!munca e in a sempla un instrument nu a copia de colo colo 2masuri si laudate gura ca iti dau prajitura!!

Multumesc pt com. Caini latra ursul merge. Sanatate ../../images/emotes/yahoo/yahoo_wave.gif

Back to top
tudoricavl
Thu Dec 05 2013, 05:20PM

Registered Member #10715
Joined: Thu Jan 05 2012, 05:25PM
Posts: 252
Al dracului sa fiu cata treaba am si stau sa mai pandesc aici sa vad ce mai zic comentatori ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ):)) A-mi place rascoala voastra...

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap