Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Yamaha
 
<< Previous thread | Next thread >>
Buna ! Kontakt old Folclor-AD.
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
mariusnazi
Wed Dec 11 2013, 02:04PM
Registered Member #12940
Joined: Thu Jun 06 2013, 02:19PM
Posts: 435
RODesenele,de unde stii ca nu au efect daca nu poti sa le descarci sa le asculti??

Back to top
RODesenele
Wed Dec 11 2013, 02:21PM
Guest
Le-am descarcat acum cateva saptamanii.

Back to top
mariusnazi
Wed Dec 11 2013, 02:24PM
Registered Member #12940
Joined: Thu Jun 06 2013, 02:19PM
Posts: 435
RODesenele a scris ...

Le-am descarcat acum cateva saptamanii.

Colegu,las-o asa...cum le puteai descarca daca tu spui ca nu ai acces la download?de ce te mai contrazici daca nici macar nu poti vedea despre ce e vorba?iti spun prieteneste ca sa nu mai instigi si alti colegi la cearta pe chat ca mai devreme!Multa sanatate.

Back to top
RODesenele
Wed Dec 11 2013, 02:26PM
Guest
Am avut dar mi-a luat accesul la download colegu. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_straight_face.gif

Back to top
mariusnazi
Wed Dec 11 2013, 02:29PM
Registered Member #12940
Joined: Thu Jun 06 2013, 02:19PM
Posts: 435
RODesenele a scris ...

Am avut dar mi-a luat accesul la download colegu. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_straight_face.gif

Ok,gata ca nu trebuie sa deviem de la subiectul threadului!

Back to top
RODesenele
Wed Dec 11 2013, 02:39PM
Guest
Ar fi cel mai bine. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
Daniel_AD
Wed Dec 11 2013, 02:41PM
Guest
Of,of oameni,oameni!..cat ati putut bate pasul pe loc!!!
Astea nu sunt tonuri si tare mi-as fi dorit sa aveti tot ce am eu ca sa vedeti adevaratele mele rezultate in materie de sempler,atat pentru clape cat si pentru kontakt,Halion,Reason sau alte masini virtuale!
Atat de mult am fost blamat pe nedrept,atat de multe discutii inutile,atata ''nesincronizare''... si pentru ce?...sa ajungem tot de unde am plecat!
Vi le-as da si azi,toate tonurile mele adevarate dar ce faceti cu ele?!?!
Se apuca cineva de scris cu ele?
Se apuca cineva sa le foloseasca in muzica?
Majoritate le vreti pentru un interes,nici decum pentru ce au fost ele creeate de mine!!!
Aceste tonuri postate aici, sunt facute si daruite tuturor cu multi ani in urma,acum vad ca e o noutate pentru multi,chiar si astea asa cum sunt,ce faceti cu ele?..le postati pentru a avea acces la download!..am dreptate?..am!!!!
...mai bine tac.
Numai bine!

[ Edited Wed Dec 11 2013, 02:44PM ]


Back to top
RODesenele
Wed Dec 11 2013, 02:57PM
Guest
Nu stiu daca sunt chiar din setul dumneavoastra Daniel Andronescu si am facut-o mai mult sa ajut si pe ceilalti. Imi puteti spune si mie daca pot sa fac o orga Yamaha PSR-E333 sa sune ca un Korg PA-600 ? Astept raspuns.

Back to top
Daniel_AD
Wed Dec 11 2013, 03:17PM
Guest
RODesenele a scris ...

Nu stiu daca sunt chiar din setul dumneavoastra Daniel Andronescu si am facut-o mai mult sa ajut si pe ceilalti. Imi puteti spune si mie daca pot sa fac o orga Yamaha PSR-E333 sa sune ca un Korg PA-600 ? Astept raspuns.


Categoric NU!
Nu ai elementele necesare in Yamaha,ca soft,ca tonuri sa raspunda pe ce este scris midi!..nici chiar prin conectie MIDI cu Kontakt! Arrangerul yamaha nu are 6CV-uri si nici altele!
Legat de tonurile din SET-ul encodat,le au doar cei care au SET-ul original!
Tonrile astea a fost date de mine in format pentru Kontakt,KMP ptr KORG,si daca nu ma insel si in format pentru Tyros 2 sau 3,nu mai stiu!!!...e mult de atunci!

[ Edited Wed Dec 11 2013, 03:22PM ]


Back to top
RODesenele
Wed Dec 11 2013, 03:22PM
Guest
Eu am setul original al dumneavoastra dar il am degeaba. Multumesc pentru raspunsuri. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap