Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cui să mai interzicem accesul pe teritoriul României?
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
str8klaw
Mon Mar 24 2014, 04:39PM

Registered Member #9118
Joined: Sun Mar 28 2010, 12:44PM
Posts: 167
danpsr9000 a scris ...

Ce ar fi sa nu mergem deloc la vot? Si asa sunt toti o apa si un pamant.

Daca nu te duci la vot, voteaza altul pentru tine. Nici asa nu rezolvi nimic.

Back to top
sarac.lipit
Mon Mar 24 2014, 05:53PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
din contră!
te duci şi ceri listele! vezi ce semnături apar la numele tău şi-i înfunzi în puşcărie nemernicii !!!
dacă ceri votul.... ba e la bucale, bae la bacău, bae la băicoi...
Neprezentarea şi verificarea listelor este UNICA şansă !!!
Listele rămîn pe plan local şi sunt uşor controlabile!

crezi că de tămpiţi unii au vot obligatoriu? Le trebe numărul de tolomaci ştampilari...că altfel nu se pot alege!!!

[ Edited Mon Mar 24 2014, 05:57PM ]


Back to top
zaq
Mon Mar 24 2014, 06:00PM

Registered Member #11316
Joined: Fri Aug 31 2012, 11:05PM
Posts: 162
str8klaw a scris ...

Eu cred ca esti un basist infocat care pupa basul toata ziua pe unde apuca. Eu nu am facut campanie nici lui Ponta, nici lui Antonescu,deci nu ai ce sa zici despre mine ca nu imi place de niciunul. Eu cred ca tu ai creierul spalat sau ai vreun interes in a face propaganda asta.

Tinere "basuri"sunt doar in capul tau ........"basuri" si cam atat

[ Edited Mon Mar 24 2014, 06:09PM ]


Back to top
Daniel_AD
Mon Mar 24 2014, 08:01PM
Guest
sarac lipit a scris ...

din contră!
te duci şi ceri listele! vezi ce semnături apar la numele tău şi-i înfunzi în puşcărie nemernicii !!!
dacă ceri votul.... ba e la bucale, bae la bacău, bae la băicoi...
Neprezentarea şi verificarea listelor este UNICA şansă !!!
Listele rămîn pe plan local şi sunt uşor controlabile!

crezi că de tămpiţi unii au vot obligatoriu? Le trebe numărul de tolomaci ştampilari...că altfel nu se pot alege!!!


Asa e si aici!
Nu mergi la vot primesti amenda de $2500 si trebuie platita in 28 de zile! Daca nu platesti,amenda se dubleaza la $5000 pentru inca 28 de zile!
Daca tot nu platesti,automat de ridica fara comentarii si stai la ''reeducare'' 6 luni!...deci,nu ai de ales,e lege,votul e obligatoriu.
Acum,din ce citesc aici,trebuie sa inteleg,ca daca nu agreezi cu Puterea actuala din Romania,esti Basist?!?!?
Stragegia asta,alde Haznaua 3(termen preluat de pe facebook),face rau sanatatii mintale!!!
Ati vazut ce ''subtil'' manipuleaza Ponta(produsul laboratoarelor comuniste) cu minciuni electorale,iar acum te arde cu pompa si te fura electoral prin legi pe placul lor?!?!
Strategia cu ''jos basescu'' nu mai merge!
Personal il condamn pe Basescu,pentru simplu motiv;
Din cauza lui,nu se mai face muzica,nici pe site-urile de muzicanti .


Back to top
zaq
Mon Mar 24 2014, 08:20PM

Registered Member #11316
Joined: Fri Aug 31 2012, 11:05PM
Posts: 162
Daniel_AD a scris ...


Personal il condamn pe Basescu,pentru simplu motiv;
Din cauza lui,nu se mai face muzica,nici pe site-urile de muzicanti .

pentru asta ar trebui blamati toti politicienii in frunte cu nea' Nelu
Totusi activitatea site-ului merge imainte ba chiar ciury are o propunere foarte interesanta "Setul Clape.ro"
Îi urez succes lui si baietilor care au placerea de a participa la aceasta actiune .........care pare ca este destul de complicata


[ Edited Mon Mar 24 2014, 08:42PM ]


Back to top
Daniel_AD
Tue Mar 25 2014, 04:10AM
Guest
Vizavi de Titlu...
LINK: Click aici !
Astia sunt votantii!!!!

Back to top
djbossbest
Tue Mar 25 2014, 09:22AM
Registered Member #11441
Joined: Mon Oct 01 2012, 12:38PM
Posts: 392
Usor de manipulat mai suntem...La unii le-a bagat in cap ideea ca basescu si cu boc is de vina. Daca ceva nu merge basescu e de vina...si uite asa la vot zice oricine numai nu basescu, si iata cu ce ne-am ales. Probabil ca unii tot mai cred ca in '89 a fost revolutie, la fel ca in Ucraina acuma.

Back to top
zaq
Tue Mar 25 2014, 10:23AM

Registered Member #11316
Joined: Fri Aug 31 2012, 11:05PM
Posts: 162
Daniel_AD a scris ...

Vizavi de Titlu...
LINK: Click aici !
Astia sunt votantii!!!!
Inr-adevar acesta este profilul votantului pe care se bazeaza partidele in special PSD .....sistemul te vrea prost .Dar peste tot sunt prosti.Dau aici ca exemplu britanicii.Sunt studii care demostreaza acest lucru- LINK: Click aici ! si totusi au un nivel de trai foarte ridicat .Deci nu neaparat prostia si incultura votantilor cat mai ales cinismul, lacomia si nepasarea asa zisilor politicieni romani..............este responsabila de situatia; de dezastrul in care se gaseste tara


[ Edited Tue Mar 25 2014, 01:59PM ]


Back to top
str8klaw
Tue Mar 25 2014, 12:41PM

Registered Member #9118
Joined: Sun Mar 28 2010, 12:44PM
Posts: 167
"in special PSD"..In ultimii 10 ani nu PSD a fost la putere, analistule politic (care esti tu). Uita-te mai bine cine ne-a reprezentat la Bruxelles si anume EBA, analfabeta aia pe care a ridicat-o Basescu. Propangandist basist!

Back to top
zaq
Tue Mar 25 2014, 12:59PM

Registered Member #11316
Joined: Fri Aug 31 2012, 11:05PM
Posts: 162
str8klaw a scris ...

"in special PSD"..In ultimii 10 ani nu PSD a fost la putere, analistule politic (care esti tu). Uita-te mai bine cine ne-a reprezentat la Bruxelles si anume EBA, analfabeta aia pe care a ridicat-o Basescu. Propangandist basist!
Tinere ,habar nu ai pe ce lume traiesti. Chiar nu se merita efortul...........daca doar atat te duce capu' sa fii sanatos


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 10:58
Cu plăcere ! Mă bucur că sunteți mulțumiți. Dați și voi un Rate, așa vor descarcă liniștiți și alții interesați.Sanatate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap