Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cui să mai interzicem accesul pe teritoriul României?
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
gabi3213
Tue Mar 25 2014, 02:16PM
Registered Member #2854
Joined: Mon Nov 03 2008, 07:26PM
Posts: 668
sunteti prea patimasi fratilor.toti care ne conduc sunt pusi pe furtisaguri ,banul nu are culoare politica.voi va certati ei castiga bani.e cam ca la fotbal cu galeriile.ei se bat, fratii becali castiga........si mai am exemple.si fara suparare as vrea sa comenteze mai mult cei care locuiesc in in tara si castiga 300 de euroi pe luna nu cei din afara cu 3000 de euroi pe luna sau echivalentul

[ Edited Tue Mar 25 2014, 02:19PM ]


Back to top
str8klaw
Tue Mar 25 2014, 04:34PM

Registered Member #9118
Joined: Sun Mar 28 2010, 12:44PM
Posts: 167
zaq a scris ...

str8klaw a scris ...

"in special PSD"..In ultimii 10 ani nu PSD a fost la putere, analistule politic (care esti tu). Uita-te mai bine cine ne-a reprezentat la Bruxelles si anume EBA, analfabeta aia pe care a ridicat-o Basescu. Propangandist basist!
Tinere ,habar nu ai pe ce lume traiesti. Chiar nu se merita efortul...........daca doar atat te duce capu' sa fii sanatos


...iar soparlele se cred iguane..


[ Edited Tue Mar 25 2014, 04:35PM ]


Back to top
pustiulica
Tue Mar 25 2014, 04:52PM


Registered Member #11427
Joined: Fri Sep 28 2012, 01:47PM
Posts: 1626
Va rog sa terminati cu atacurile la persoana! Ultimul avertisment!

Back to top
zaq
Tue Mar 25 2014, 06:18PM

Registered Member #11316
Joined: Fri Aug 31 2012, 11:05PM
Posts: 162
Cand vine vorba de Gadea,Voiculescu,Ponta -PSD; pe cate unii ii apuca asa,un fel de turbare, ca altfel nu se poate justifica genul asta de reactii-recurg la a face afirmatii care nu au nici o baza ,fara o logica. Nu conteaza ca se spun lucruri adevarate sau nu ,efectiv inebunesc .
-am spus ca in special votantii PSD au o anumita caracteristica si asta nu am scos-o eu;se stie destul de bine de catre toata lumea cine voteaza cu acest partid. Sunt asa numitele harti ale votantilor-PSD fiind pe primul loc in zonele mai sarace ale tarii -saracia poate fi asociata cu o mai slaba pregatire, o proasta informare deci oameni usor de manipulat......iar pentru asta sunt catalogat drept
"propagandist basist" ce lagatura are una cu alta......eu nu inteleg
.......
Un articol bun de lecturat LINK: Click aici !

[ Edited Tue Mar 25 2014, 07:15PM ]


Back to top
pustiulica
Tue Mar 25 2014, 08:51PM


Registered Member #11427
Joined: Fri Sep 28 2012, 01:47PM
Posts: 1626
Gata si eu sunt convins ca Basescu este raul Romaniei si trebuie interzis!
Uitati si voi ce-i face saracei femei, pentru 500 ron!
LINK: Click aici !
Maine merg la Cotroceni sa-i dau eu 500 lei sa lase femeia in pace, sa nu-si mai asmuta dna-ii pe rudele celor din partidul cu oamenii cei mai corecti din Romania, care daca n-ar fi existat am fi ramas prosti si dezinformati!

PS: pamflet on-topic ../../images/emotes/yahoo/yahoo_winking.gif

Back to top
danpsr9000
Tue Mar 25 2014, 09:14PM

Registered Member #10205
Joined: Mon Jun 06 2011, 10:21PM
Posts: 317
str8klaw a scris ...

danpsr9000 a scris ...

Ce ar fi sa nu mergem deloc la vot? Si asa sunt toti o apa si un pamant.

Daca nu te duci la vot, voteaza altul pentru tine. Nici asa nu rezolvi nimic.


pai daca nu merge nimeni nu mai exista altul!!!! dar bineinteles ca o sa mearga. eu nu mai merg sa votez ca oricum si pe oricine as vota imi arata fundul dupa ce dau cu stampila asa ca mai bine stau acasa si ma uit la "antena 3" ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif . serios ce rost are sa merg la vot cand aici in sat, oras pardon am devenit oras in urma cu catva timp si nu avem canalizare gaz si de astea. dar la impozit merge treaba. o mizerie totala. deci care e solutia pana la urma ca sa iesim din rahat? ca eu nu vad nici una! cu asa popor asa soarta!

Back to top
Daniel_AD
Wed Mar 26 2014, 01:14AM
Guest
Stiti cum vad eu criza asta din Ucraina?!?!
Cel mai inteligent joc facut vreodata la nivel mondial!
Cu ocazia asta Rusii se debaraseaza cu brio de ''restul'',pentru asi deschide portile spre China...economic si militar!
Acapareaza cu mare tupeu orice teritoriu vulnerabil,pentru ca ''restul'' sunt prea slabi!
Romania este pro occiden si pro america,pentru ca nu are alta obtiune.
Teoretic sunt mai buni Occidentalii si Americanii dar,suntem prea aproape si in curand,pe granita cu Rusii,asta e nenorocul nostru!...o sa fim ''supti'' din toate directiile!
In Romania,la momentul asta sunt la putere fostii comunisti cu toate structurile lor,Basescu pleaca, asa ca...bine ca am plecat la timp!
Oricum Romania e un Stat nou format de aproape 138 de ani ,iar in forma actuala de sub 100 de ani!
In Romania,Dreapta nu exista,a fost amputata,iar cine mai crede in demonstratia lui Burebista,legata de ''LUPUL si Cainii'',se inseala! Atat Cainii cat si Lupul,au suferit modificari genetice!
V-a vine sa credeti ,ca acum 200 de ani,eram pe bucati si acum, ne mancam intre noi cum se mancau si acum 200 de ani stamosii nostrii moldoveni,munteni,olteni,banateni,ardeleni?!?!...chiar ca nici nu mai sti adevarul genei noastre!
Ne place turceste,arabeste,bulgareste,sarbeste,iar cand vrem sa ne dam emancipati,ascultam englezeste,americaneste,italieneste,spanioleste si le mai cantam si prost sau nu intelegem nimic din ce ascultam,iar muzica usoara romanesca e bazata in proportie foarte mare pe baze muzicale rusesti,iar publicul asa de bine savureaza,ohoooo!!!...ne place si noua,cand vedem publicul multumit!!!...va dau exemple??!? Drumurile noastre/Fata Draga/Flori de Liliac/....etc!
De la americani,am luat doar ''cururile goale'' din muzica sau bubuieli...Jazzul moare de foame!!
Folclorul nostru e atat de vechi,pe cat si poporul roman si chiar EL Folclorul,a suferit modificari consistente,ca si Poporul Roman! Vorbim de AUTENTIC dar,defapt si GUTA sau SALAM sunt autentici!
Ne dam urmasii lui Vlad Tepes dar,defapt,suntem urmasii boierilor si taranimii din vremea lui Vlad Tepes!
Ponta cu tupeul asta de borsevic,o sa puna steagul Rusiei la Bucuresti pe Casa Poporului,cat de curand,sa nu-mi spuneti mie AD,o sa vedeti!... si toti ne uitam fara sa facem nimic! Vorbim ca babele,adica nesincronizat si dupa ureche!
Pana la urma,ne meritam soarta ca natie,mai ales ca suntem,cel mai destept popor,cel mai frumos,cel mai puternic si cel mai...si cum,ce e perfect nu exista,o sa disparem,mai devreme sau mai tarziu!!
Noi,astia plecati afara definitiv,suntem prea ''schimbati'' in bine sau mai putin bine dar,tot romani suntem la origine,oriunde ne-am duce si orice am face,chiar daca pe pasaport scrie nationalitatea actuala,la baza scrie tara de origine...si e suficient.
N-o sa intalniti in strainatate,comunitati mai dezbinate ,ca romanii!

[ Edited Wed Mar 26 2014, 02:18AM ]


Back to top
danpsr9000
Mon Jan 16 2023, 10:28PM

Registered Member #10205
Joined: Mon Jun 06 2011, 10:21PM
Posts: 317
LINK: Click aici ! - visit website and win smartphone!

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap