Forums
| Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Defectiuni, reparatii, configurare si setari PC |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| DYNACORD CMS 1000-3 | ||
|
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| dutu |
|
||
![]() Registered Member #469
Joined: 24 Jul 2008Posts: 79 |
Salut! Deci am incercat sa inregistrez muzica dintr-un mixer dynacord in laptop. Am folosit programul Audacity, dar se pare ca nu imi inregistreaza decat prin microfonul de la laptop, ca si cum cablul bagat din mixer in laptop este nul. Ce setari trebuiesc facute la program sau la laptop, ca sa pot inregistra normal, nu prin microfonul de la laptop. Astept raspunsuri! Multumesc anticipat!
|
||
| Back to top |
|
||
| Serghei92 |
|
||
![]() Registered Member #12541
Joined: 01 Mar 2013Posts: 667 |
Deci, depinde in primul rand care intrare ai folosit-o la laptop. Pentru calitate mai buna folosește line in. Iar ca sa se audă, vezi ca la programul audacity ai undeva sus volumul microfonului si chiar lângă sau dedesubt ai niste setări ca sa selectezi intrarea. De obicei scrie microfon cu o săgetuța mica. Dai clic acolo si selectezi line in. După setezi volumul mixerului, adică undeva in dreapta sus pe mixer ai un volum sub care scrie Rec out. Acolo reglezi semnalul ce se duce in laptop si sa fii atent sa nu sara din grafice, ca astfel se aude distorsionat. Sper ca am fost de ajutor!
|
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Ionut Vrinceanu 2025 - Korg PA1000
LINK: Click aici!
[download] SET Ionut Vrinceanu 2025 - Korg PA1000
nu merge nici pe laptop ,nici pe telefon ,imi cere parola
[download] SET Ionut Vrinceanu 2025 - Korg PA1000
@ionut74, probabil este ceva neinregula cu winrar.ul tău, ori nu s-a descărcat corect. Arhiva nu are parolă. Chiar acum l.am descărcat pe telefon și nu îmi cere parola la dezathiva [more ...]
[download] SET Ionut Vrinceanu 2025 - Korg PA1000
imi arata ca are parola setul
[download] SET KORG PA 5 BUN - c1pr1an_24
multumim mult




